نشان های زودیاک

 

علائم زودیاک چیست؟ بابلی های باستان اولین چرخ زودیاک را با تقسیم کردن آسمان به چهار بخش تعیین شده ایجاد  کردند. هر یک از این چهار قسمت از آسمان به 3 بخش تقسیم شد که هر یک 30 درجه است.  این به ما یک دایره کامل زودیاک 360 درجه ای با 12 بخش مساوی 30 درجه ای می دهد.. هر بخش 30 درجه یک علامت زودیاک است که در مجموع 12 علامت زودیاک خواهیم داشت.

 

 

Aries، قوچ

“من هستم”

 بعنوان اولین علامت زودیاک نشانه ای از آغاز و شروع های پرانرژی است. دارای ابتکار عمل و بسیار رقابتی با انرژی بالا هستند.

 

Taurus، تارس

“من دارم”

علامت تارس علامت ثابت زمین هست. آن آهسته، پایدار و اغلب سالم و وفادار است..  عزم و اراده تارس برای اجرای پروژه های طولانی بسیار مناسب است.  

 

Gemini، دوقلو

“من فکر می کنم”

دوقلو نشانه تفکر و زهن منطقی است. نشانه ای از شبکه و ارتباطات..تخصص آنها  در نوشتن و صحبت کردن است.

 

Cancer , خرچنگ

“من احساس می کنم”

خرچنگ بسیار نشان احساساتی و شهودی است. مراقبت از خانه و خانواده نگرانی همیشگی اوست.  نشان خرچنگ به ریشه های عاطفی گذشته بسیار وابسته است.

 

Leo ، لئو

“من اراده می کنم”

لئو از طریق قلب حرکت می کند و نه از طریق دلیل.  لئو فرمانده، متعهد، شجاع و پر انرژی است. لئو یک دوست وفادار یا دشمن نجیب است.

 

Virgin، خوشه

“من آنالیز می کنم”

خوشه ها توجه زیادی به جزییات دارند. آنها مسووایتهای خود را بسیار دقیق و کارامد انجام میدهند. فروتن، خجالتی و محافظه کار هستند.

 

Libra، ترازو

” من بالانس میکنم”

لیبرا درک توانایی دیدن هر دو طرف هر وضعیتی را بصورت بی طرفانه، منصفانه، هماهنگ، دوستانه و دیپلماتیک دارد. لیبرا مقیاس و استدلال است. بهمین دلیل بدنبال مبادلات متعادل در مشارکتها و روابط است.  

 

Scorpio، عقرب

” من پرشور میخواهم”

عقرب یک نشانه قدرتمند است که با طبیعت، عشق عجیب و غریب، قدرت ماندگاری بالا، احساسات شدید، خواسته های اجباری، محرمانه بودن و انتقام گیری مشخص می شود. عقرب با نیروهای مخفی طبیعت، قدرت شفا و امور نظامی همراه است.

 

Sagittarius، کماندار

“من عمیق می بینم”

کماندارها بیقرار هستند و بدنبال افق های جدید. رویکرد آنها به زندگی جسورانه و خوش بینانه است. برای آنها زندگی یک سفر پر از ماجرا ست. هنگام تصمیم گیری به شهود و تجربه خود تکیه می کنند.

 

Capricorn، کپریکورن

“من استفاده می کنم”

کپریکورن ها جدی ترین و اهل عمل ترین نشان زودیاک هستند. آنها بالغ و مسئول هستند و اصول اخلاقی بزرگی دارند. اساسا آنها محافظه کار هستند و ترجیح می دهند که بر اساس اخلاقیات رفتار کنند.

 

Aquarius، آکواریوس

” من میدانم”

اکواریوس ها دارای شخصیت قوی و مستقل هستند. آنها روشن و بی قرار هستند و شخصیت باز دارند. آنها عاشق کمک به دگران هستند. آنها از هر نوع محدودیت بشدت متنفر هستند.

 

Pisces، ماهی

“من باورم این است”

نیاز ماهی ها بدست اورن ایمان و اعتقاد به تعالی است. ماهی فداکارند وبسیار حساس به محیط اطراف و احساسات دیگران. ماهی ها عاشق صلح، اسایش و امنیت دیگران هستند.