..‌ و اینک، با تمامی عشق و خلوص قلب این نگاشته را مکتوب میکنم به تاریخ ششم آبانماه یکهزاروسیصدونودونه خورشیدی

 

در انجیل صلح آمده است که:
تشنگان حقیقت پرسیدند: راز حیات چیست و حقیقتِ صلح کدام است؟
عیسای مژده‌گر پاسخ داد:
شاد بُوید از آنان که گرسنه حقیقت‌اند! زیرا من سیر خواهم ساخت شما را با نان فرزانگی.

 

آنچه در این مجموعه گردآوری شده، حاصل ساعتها تلاش و صرف عشق بسیار است.. هیچ کدام از عکسها و فایل‌های این مجموعه به رایگان از جایی دانلود نشده‌اند. برای تمامی آنها هزینه پرداخت شده تا ریشه های این مجموعه در خاکی حاصلخیز فرو رود و رشد کند. آنچه این مجموعه در اختیار شما قرار میدهد، تمامی ابزارهای ابتدایی لازم برای شروع بیداری شماست..‌ توضیحات ابتدایی که با صبر و حوصله و پرهیز از گزافه‌گویی نوشته شده، تصویرهایی که بشما درک بیشتر میدهد، فایل های صوتی مراقبه، فایل های بینورال، فایلهای سلفژ، مانتراها،  مراقبه های هدایت شونده، مودرا‌ها، یوگاها، سوتراها.. عکسهای اختصاصی و …
بنابراین حق خود میدانیم که برای استفاده آن حقوقی را قایل شویم.

 

1) مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری شما بر عهده شخص شما میباشد لذا از در اختیار قرار دادن اطلاعات حساب کاربری خود به غیر اجتناب نمایید.

2) هرگونه اطلاعات شخصی که شما جهت استفاده از خدمات این اپلیکیشن ارسال می کنید  نزد ونوسی ها محفوظ خواهد بود و تنها برای اطلاع رسانی ها در رابطه با این اپلیکیشن از اطلاعات تماس شما توسط تیم ونوس استفاده میشود.

3) کلیه ی محتوای این اپلیکیشن توسط خانم ماریا ناظمی تهیه و تالیف شده است و هرگونه استفاده از محتوای این اپلیکیشن خلاف حقوق مولف بوده و هزینه کارمایی خواهد داشت.

4) برای استفاده از محتوای این اپلیکیشن میبایست پلن ارتقای حساب کاربری را خریداری کنید. استفاده از محتوای اپلیکیشن خریداری شده مادام العمر خواهد بود و در صورت اضافه شدن محتوایی جدید می بایست محتوای جدید را خریداری نمایید.

5) استفاده از محتوای اپلیکیشن تنها برای نفری که خریداری میکند مجاز است. به اشتراک گذاشتن محتوای اپلیکیشن با دوستان و خانواده خلاف قانون کارمایی است. خانواده شما، دوست شما و هر کسی که بالاتر از 15 سال سن دارد برای استفاده از این مجموعه باید بهای آن را بپردازد.

 

بنابراین عشق و تلاش ما را نادیده نگیرید و اجازه دهید هر کس، خودش بهای رشدش را بپردازد.

با عشق/ تیم ونوس