ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید.

 

 

خواه به جهت‌گیری نیاز داشته باشید و یا فقط کنجکاو، تفسیر چارت‌ تولدتان یک تجربه روشنگر و شفابخش خواهد بود که در نهایت شما را با نور باشکوهی که در روح شماست پیوند خواهد داد. این نور گاها توسط چالش‌های زندگی پوشیده یا کمرنگ میشود و یک مشاوره چارت تولد بشما کمک میکند تا دوباره با قدرتهای خود پیوند خورده و دلیل چالشهای خود را بدانید.

 

 

*در حال حاضر برای مرداد ماه رزرو انجام می گردد.*

 

 

 

این تفسیر آنلاین بصورت تصویری از طریق واتساپ یا اسکایپ صورت گرفته و داستان روح شما را بازگو میکند. از انرژیهای رشد دهنده تا چالشی. شما مسلما این تجربه را هرگز فراموش نخواهید کرد و بارها و بارها ویس آن را دوباره گوش خواهید داد.‌ فایل صوتی بهمراه فایل چارت چارت تولدتان برای شما ارسال میشود. امکان پرسش و پاسخ در حین این تفسیر بشما کمک میکند چرایی های خود در مورد مسایل زندگی اتان را بپرسید و جواب بگیرید.

هزینه مشاوره 1,400,000  تومان

 

 

 

سال پیش رو”
در این تفسیر من به روند ترنزیت سیارات و اثرگذاری آنها بر روی چارت شما نگاه میکنم و بشما خواهم گفت که در یکسال پیش رو با چه چالشها یا نقاط پتانسیل قدرتمندی روبرو هستید.
این تفسیر ۱۰۰ دقیقه ای آنلاین بشما درک بیشتری از روند انچه در آینده برای شما در پیش رو است را میدهد.

هزینه مشاوره 1,800,000 تومان

 

 

 

 

“روابط من و او”
کشف انرژیهای بین شما و دیگری در این نوع تفسیر مورد کاوش من است..‌ماهیت قرارداد مقدس شما چیست؟ ایا یک پیوند و آشنایی کارمیک است؟!! این تفسیر پویایی رابطه شما و دیگری را برایتان می گشاید. در این تفسیر چارت هر دو فرد ابتدا مورد بررسی قرار میگیرند.
مدت این جلسه ۱۲۰ دقیقه است.

هزینه مشاوره: 2,200,000 تومان

 

 

 

 

 

تفسیر چارت تولد کودک
ویژگی‌ها، استعدادها، چالشها و هدایای منحصر به فرد کودک خود را درک کنید. این انرژی اوست و به اینجا آمده تا یاد بگیرد چگونه این انرژی را اداره کند. در این نوع تفسیر چارت والدین نیز بررسی کلی میشوند تا به این سوال پاسخ داده شود: چرا این روح شما را انتخاب کرده.

هزینه مشاوره: 1,800,000 تومان

 

 

 

 

آماده پاگذاشتن روی چه خاکی هستید؟ این تفسیر بشما بهترین مکان و مناسب‌ترین را متناسب با انرژیهای شما، بشما میدهد. مخصوص کسانی که میخواهند مهاجرت کنند. مناطقی را انتخاب کنید که در آن بهره وری شما بیشتر شود.

هزینه مشاوره : 1,600,000 تومان

 

 

 

 

نمودار تولدتان نقشه ای از بدن جسمی و همچنین روح و روان شماست. توصیه های بهداشتی، یوگا، رژیم غذایی میتواند به اصلاح میدانهای انرژیکی شما کمک کند.

هزینه مشاوره 1,200,000

 

 

لطفا توجه داشته باشید:

  • من تکمیل کننده توضیحات آسترولوژر دیگری که چارت شما را خوانده نخواهم بود.
  • مدت زمان های اعلام شده برای پوشش تحلیل مطالب کافی هستند. چنانچه توضیحات بیشتری نیاز داشتید می بایست جلسه دیگری رزرو کنید.
  • در تحلیل چارت تولد از سیارات اصلی و کایرن استفاده میگردد. در خصوص درخواست برای استرویدهای دیگر مانند لیلیت، جونو، سرس و .. جلسه دیگری را می بایست رزرو کنید.
  • ویس جلسه برای شما ضبط می گردد

 و در نهایت:

 

من تمام تلاشم را برای راهنمایی بشما خواهم کرد ولی در نهایت این شمایید که “انتخاب” می کنید.

 

آموزش آسترولوژی تروپیکال