Birth Chart Reading

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

خواه به جهت‌گیری نیاز داشته باشید و یا فقط کنجکاو، تفسیر چارت‌ تولدتان یک تجربه روشنگر و شفابخش خواهد بود که در نهایت شما را با نور باشکوهی که در روح شماست پیوند خواهد داد. این نور گاها توسط چالش‌های زندگی پوشیده یا کمرنگ میشود و یک مشاوره چارت تولد بشما کمک میکند تا دوباره با قدرتهای خود پیوند خورده و دلیل چالشهای خود را بدانید

تفسیر تکاملی چارت تولد

این تفسیر آنلاین بصورت تصویری از طریق واتساپ یا اسکایپ صورت گرفته و داستان روح شما را بازگو میکند. از انرژیهای رشد دهنده تا چالشی. شما مسلما این تجربه را هرگز فراموش نخواهید کرد و بارها و بارها ویس آن را دوباره گوش خواهید داد.‌ فایل صوتی بهمراه فایل چارت چارت تولدتان برای شما ارسال میشود. امکان پرسش و پاسخ در حین این تفسیر بشما کمک میکند چرایی های خود در مورد مسایل زندگی اتان را بپرسید و جواب بگیرید.

  • 120 دقیقه مشاوره تصویری آنلاین
  • امکان پرسش و پاسخ
  • امکان ضبط جلسه
  • ارائه برنامه تمرینی
  • هزینه مشاوره 1400000 تومان

تفسیر ترنزیت

“سالهای پیش رو”


در این تفسیر من به روند ترنزیت سیارات و اثرگذاری آنها بر روی چارت شما نگاه میکنم و بشما خواهم گفت که در یکسال پیش رو با چه چالشها یا نقاط پتانسیل قدرتمندی روبرو هستید.
این تفسیر ۱۰۰ دقیقه ای آنلاین بشما درک بیشتری از روند انچه در آینده برای شما در پیش رو است را میدهد.

  • 100 دقیقه مشاوره تصویری آنلاین
  • امکان پرسش و پاسخ و تعیین راهکار
  • امکان ضبط جلسه
  • هزینه مشاوره 1800000 تومان

آستروکارتوگرافی

آماده پاگذاشتن روی چه خاکی هستید؟ این تفسیر بشما بهترین مکان و مناسب‌ترین را متناسب با انرژیهای شما، بشما میدهد. مخصوص کسانی که میخواهند مهاجرت کنند. مناطقی را انتخاب کنید که در آن بهره وری شما بیشتر شود.

چارت تولد کودک

ویژگی‌ها، استعدادها، چالشها و هدایای منحصر به فرد کودک خود را درک کنید. این انرژی اوست و به اینجا آمده تا یاد بگیرد چگونه این انرژی را اداره کند. در این نوع تفسیر چارت والدین نیز بررسی کلی میشوند تا به این سوال پاسخ داده شود: چرا این روح شما را انتخاب کرده.  ( استعدادیابی، چالشهای رفتاری و احساسی و ..)

"روابط من و او"

کشف انرژیهای بین شما و دیگری در این نوع تفسیر مورد کاوش من است..‌ماهیت قرارداد مقدس شما چیست؟ ایا یک پیوند و آشنایی کارمیک است؟!! این تفسیر پویایی رابطه شما و دیگری را برایتان می گشاید. در این تفسیر چارت هر دو فرد ابتدا مورد بررسی قرار میگیرند. مدت این جلسه ۱۲۰ دقیقه است.هزینه مشاوره: 2,200,000 تومان

The Fate Is In The Stars