دریافت چارت تولد و رایزینگ آنلاین

چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست که نقشه آسمان و سیارات را در هنگام تولد شما نشان میدهد.

چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست.

چارت تولد مثل یک کتابچه راهنمای شخصی ست. بشما خواهد گفت که شما چه کسی هستید  و باید به چه کسی تبدیل شوید. چارت تولد شما تنها و تنها مختص خود شماست. درست مثل اثر انگشت شما. در حقیقت چارت تولد شما، اثر انگشت کیهانی شماست.

با بررسی چارت تولدتون، امکان درک نقاط قوت و توانایی هاتون رو پیدا خواهید کرد. با موانع و چالشهای احتمالی آشنا خواهید شد و درخواهید یافت که ماموریت و هدف زندگی شما چیست.. چه صفاتی برای شما کار میکند و چه صفاتی برای شما کارایی ندارد. چه هدایا و استعدادهایی دارین که خود شما متوجه آنها نشده اید.

چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست.

چارت تولد شما اثر انگشت کیهانی شماست.

در حقیقت چارت تولد شما بشما کمک میکند تا نیازهای حقیقی خودتون رو درک کنید، بنابراین شما با دانستن آن بهترین انتخابهای کاری، مالی، عاظفی و .. را خواهید داشت. به عنوان مثال بشما کمک میکند مسیر شغلی را انتخاب کنید که در آن انرژی و انگیزه داشته و در آن ارتقا پیدا کنید. یکی از موضوعات مهم چارت تولد، درسها یا کارماهای ما هستند که درک خواهیم کرد چه درسی در این سفر برای ما نهفته. در نهایت اینکه: چارت تولد شما، ماندالای اختصاصی شماست که در آن جهان شما را هدایت میکند برای یک زندگی هدفمند. راهنمای دریافت چارت تولد: 1- ابتدا اسمتون رو وارد کنین. 2- تاریخ تولدتون باید به میلادی باشه. اگه تاریخ تولدتون رو به میلادی ندارین در انتهای این صفحه یه محاسبه گر هست که تاریخ تولد شمسی شما رو به میلادی تبدیل میکنه ماه- روز و سپس سال رو انتخاب کنین. 3- ساعت تولدتون رو با ساعت و دقیقه وارد کنین. به am وpm توجه کنین. am صبح و pm بعد از ظهر 4- اگه ساعت تولدتون رو نمیدونین در باکس زیر ساعت تیک رو بزنین. 5- در انتها شهر رو وارد کنین به انگلیسی.. موقع تایپ کردن صبر کنین تا سیستم اسم شهرتون رو نشون بده و شما انتخابش کنین. 6- و حالا دکمه سبزرنگ سابمیت رو بزنین و تفسیر چارت تولدتون رو بگیرین. در نور و عشق باشین. آسترولوژی فارسی ماریا
Tetrabyblos Tetrabyblos

Natal Chart Calculation - Farsi Astrology Maria

Please enter your birth details below.


Your Name


Birth time:


Unknow time birth
Birth date:


Country:
Birth City:


Longitude, latitude and timezone are automatically calculated from birth place.Time zone:
Latitude:
Longitude:
Print
شروع دوره زمستان
مدرسه آسترولوژی ونوس

سطح اول آسترولوژی تکاملی

13 هفته آموزش مدون