تیم فارسی آسترولوژی

آسترولوژی یک زبان است

بنیانگذار فارسی آسترولوژی

مریم ناظمی

” اولین باری که با ستاره ها اشنا شدم شش ساله بودم.. اولین آشنایی م با اخترک B612 بود.. زمانی که پدرم کتاب شازده کوچولو رو برام خرید و من تمام عکسای سیاه و سفیدش رو با ابرنگ رنگ رنگی کردم. اونموقع ذهنم پیش ستاره ای بود که با یه گل تنها مونده بود.. اخر داستان هم برای ذهن کودک من اونقدر مبهم بود که اونروزها نفهمیدم اخر سر تونست شازده کوچولو به خونه ش برگرده یا نه.

بعد از اون با کتابهای طالع بینی آشنا شدم.. انواع هندی و چینی و خورشیدی و بعد یک روز ویترین یه مغازه در شمال، کتاب تاروت منو صدا زد. ورود حقیقی من به کیهان ازونجا شروع شد.. و تاریخ هنر تکمیل کننده مسیر من در راه کیهان بود با نمادهای رنگ و طرح.. از طریق نمادگرایی ها و اسطوره شناسی ها با سیارات پیوند عمیق تری خوردم.

امروز درک کردم که بهبودی یعنی بالابردن و قویتر کردن ویژگی هایی که با وضعیت موجود مقابله کنه و معتقدم کیهان راهنمای خوبی هست. من یاد گرفتم که رشد من و دیگری در هم گره خورده و با رشد تو، رشد من هم میسر میشه و این رشد گاهی نیازمند راهنماست. هدف من اشتی با اسمونیه که مدتهاست عمیق نگاهش نکردیم. درک سیارات، یعنی درک ذره ذره وجود الهی خودمون و من خوشحالم که امروز می تونم سهم کوچکی در این درک داشته باشم.”

علم منبع عمیق معنویت است

پشتیانی سرور

Atil

I am a programmer, a graphic designer and deeply interested in internet, technology,design and gadgets.

I am from Iran & living in Turkey and currently working as a dental prosthodontic technician. In my free times I try to increase my knowledge in my favorite fields such as technology,gadgets,design and IT.
I would love to share my works with others in Persian and try to make it much more understandable.

طراح و پشتیبان وب سایت

علی

چهار سال هست که در کنار فارسی آسترولوژی بودم و شاهد رشدش.. الان فارسی آسترولوژی برای من مثل یک پروژه کاری نیست چرا که با خوندن مطالبش خودم هم در مسیر آگاهی قرار گرفتم و امروز ایمان دارم که هیچ ملاقاتی تصادفی نیست. 

ساناز ولی زاده

دانش آموز آسترولوژی و نویسنده

نیلوفر یوسفی

دانش آموز آسترولوژی و نویسنده

معصومه جهانگیری

دانش آموز آسترولوژی و نویسنده

سپیده عرب

دانش آموز آسترولوژی و نویسنده