کتاب پلوتو – سفر تکاملی روح

معرفی کتاب پلوتو

پلوتو سمبل نجومی است که با فرایند تکامل از دیدگاه فردی و جمعی ارتباط دارد. پلوتو محرک اولیه، علت اول یا کلام نهایی است که همه فاکتورهای نجومی دیگر به هم وصل می‌شوند. وقتیکه مراجعه‌کننده می‌پرسد «چرا اینجا هستم، و درس‌های من چه هستند؟» این پرسش دلالت بر پدیده تکاملی در حیات شخص دارد. ایده‌ها، روش‌ها و تکنیک‌های ارائه شده در این کتاب پیشنهادهایی می‌دهد درباره اینکه چگونه می‌توانیم به مراجعه‌کننده با این نوع پرسش‌ها کمک کنیم. این روش صرفاً فیلتر بیشتری است که بر روی عینک ستاره‌شناسی‌مان می‌گذاریم تا به ما کمک کند پاسخ به این سؤالات در مورد تکامل فردی و جمعی را درک کنیم.
این روش به شناسایی شرایط تکاملی گذشته هر فردی کمک می‌کند، چرا این فرد آن گذشته را داشته است و چگونه آن گذشته، حالت فعلی شرایط فرد را تعیین کرده است. با درک قصد تکاملی روح، قادر خواهیم بود که درس‌های تکاملی را شناسایی کنیم که برای هر فردی در این زندگی ارائه شده است. قصد تکاملی یا درس‌های تکاملی حیات فعلی به فرد امکان می‌دهد که رشد کند و در فرایند “شدن” خودش تکامل یابد یعنی در هر لحظه از زمان، رشد کرده و تکامل یابد. با درک بافت تکاملی گذشته، دلایل یا «چرایی» درس خاص در هر چارت تولد را درک خواهیم کرد و با درک گذشته تکاملی جمعی قادر خواهیم بود که حال جمعی را و گزینه‌هایی که بشریت با آن مواجه شده و آینده را ایجاد خواهد کرد، درک کنیم.

گذشته از این، درک خواهیم کرد که گذشته چگونه ایجاد شد، شکل گرفت یا گزینه‌های خاصی را فرافکن می کند که در هر لحظه با آن مواجه می‌شویم و چرا ما این گزینه‌های خاص را داریم.

این کتاب در زمستان 1401 با اجازه از نویسنده ترجمه شده و اکنون در سایت مدرسه جفری ولف گرین به‌صورت کتاب انلاین به فروش می رسد.

نویسنده: جفری ولف گرین  |   مترجم: مریم ناظمی

کتاب پلوتو - سفر تکاملی روح - جلد اول-مترجم مریم ناظمی
آسترولوژی ماریا- کارت تاروت ملکه- ماه کامل نشان دوقلو- فارسی آسترولوژی مرجع آسترولوژی تکاملی در ایران