Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

بذر عشق، ماه نو نشان تارس

ماه نو چهارشنبه  ۸ می ۲۰۲۴ در ساعت ۶:۵۳ صبح به وقت تهران در ۱۸ درجه نشان تارس رقم می‌خورد. این ماه نو در نشان مادر زمین در پیوند با سیارات فرخنده ژوپیتر و ونوس فرصتی است مبارک، تا بذری نو را در خاک وجودیمان رشد دهیم.

 

بذر ماه نو تارس

ماه نو شروع چرخه جدیدی است که فرصت دوباره برای اقدام و حرکت را ایجاد می‌کند. این ماه نو در نشان ثابت زمین از ما دعوت می‌کند تا فصلی جدید را در برقراری رابطه، اول از همه با خودمان شروع کنیم. ارزش‌های حقیقی خود را از نو بازنگری کنیم. استعدادها و توانایی‌های درونی خود را بیرون بکشیم و با ارزش‌گذاری درست، زمان و انرژی خود را بهتر سرمایه‌گذاری کنیم.

بذر ماه نو در نشان تارس، عشق به خود است. فرصتی است تا بار دیگر نسبت به خودمان، اولویت‌ها و نیازهای اساسی احساسی، عاطفی و حتی مادی و مالی خودمان متعهد شویم؛ تا با دیدن و زندگی کردن ارزش‌هایمان، عزت نفسمان را بازیابیم و در دوراهی‌های انتخاب و تصمیم‌گیری همیشه این سوال را از خود بپرسیم که: من حقیقتاً چه چیزی را دوست دارم؟ زیرا سیستم ارزشی ما مبتنی بر این واقعیت است که چه حسی به ما معنا می‌بخشد. پس باید به حواس خود توجه و احترام مضاعف داشته باشیم.

 

 

پیوند ماه نو با ژوپیتر و اورانوس

نشان تارس مرتبط با فعال‌سازی و استفاده از انرژی خلاق است. حالا این ماه نو در پیوند با خلاقیت و نوآوری اورانوس، در کنار ژوپیتر وسعت می‌یابد. ایده‌های نو و خلاق و ناگهانی در مسیر استقلال و خودکفایی بروز پیدا می‌کنند. بذر این ایده‌ها اگر با انرژیی مطابق با انرژی تارس، یعنی آهسته و پیوسته، آبیاری شود می‌تواند تبدیل به برکتی بادوام و مستحکم شود.

اما فراموش نکنیم که حرکت در مسیر هر چیز نو یعنی پشت سر گذاشتن چیزی کهنه و قدیمی؛ یعنی تغییر. ژوپیتر فرمانروای کماندار بی‌حد و مرز برای کسب تجربه و جستجوی آگاهی و زندگی فراتر، انرژی ما را تقویت می‌کند. از سوی دیگر اورانوس سیاره آینده هم به دنبال رهایی از گذشته است. پس مراقب باشیم که با چسبیدن و چنگ انداختن به منطقه به ظاهر امن خود این فرصت ترقی را از دست ندهیم. این انتخاب ماست که اینرسی خاک تارس را انتخاب کنیم یا با قدرت باروری و حاصلخیزی آن رشد را تجربه کنیم.

با شروع چرخه پیوند ژوپیتر و اورانوس، تغییرات زیادی را در واقعیت درونی و بیرونی خود تجربه کردیم. و حالا با همنشینی ماه و خورشید در کنار این انرژی در طی روزها و هفته‌های آینده فرصت بیشتری خواهیم داشت تا با ارزش‌های اصیل و واقعی خود هماهنگ شویم. آنجا که با حقیقت وجودیمان هماهنگ نیست را تشخیص دهیم و بعد بر اساس آن زندگی خود را بازسازی کنیم. پس بی‌شک لازمه بهره بردن از انرژی این ماه نو پذیرا بودن است.

 

ماه نو در آغوش ونوس

حاکم این ماه نو، ونوس سیاره عشق و زیبایی همراه ماست؛ تا با استفاده از منابعی که در اختیار داریم در جهت خلق یک حس زیبا، بهره ببریم. این حس زیبا یک انگیزه عمیق درونی است که احساس رضایت درونی را در ما بیدار می‌کند. این حس زیبا را می‌توان با خلق یک اثر هنری کسب کرد یا با راه‌اندازی یک کار یا سرمایه‌گذاری عاطفی بر یک رابطه و …

اما قطعاً حضور ونوس کمکی مضاعف است تا گنج‌های آشکار و پنهان خود را از دل خاک بیرون بکشیم. همان استعدادها و توانایی‌هایی که در سایه انداخته‌ایم. طلای درونمان که با زیستن ارزش‌های دیگران به آنها سپرده‌ایم بازپس گیریم. و این تنها با شناخت ارزش‌های واقعی خودمان ممکن خواهد بود. به خصوص که پیوند کایرن و مرکوری در قوچ زخم‌هایمان، چرایی و منشا آنها را بر ما آشکار و شفاف کرده است. این بازپس‌گیری همان مسیر حرکت از هویت اخذ شده به هویت خود ساخته است که برای رسیدن به مقصد عشق به خود باید طی کنیم.

حالا با حضور مارس در قوچ و ونوس در تارس این قدرت را داریم که این مسیر را با اراده و قاطع اما در صلح و مهربانی در پیش گیریم. این ماه نو تحت حمایت سترن در ماهی است. سترن سیاره ساختار، مسئولیت و تعهد، فرایند بلوغ و سفر کسب اقتدار ما را هدایت می‌کند؛ و در نشان ماهی از ما می‌خواهد تا بر آنچه واقعاً مهم است یعنی ارزش‌های درونی خودمان تمرکز کنیم. از مرزهای خود مراقبت کنیم و ساختارهای ناکارآمد را منحل و ساختار جدیدی را خلق کنیم.

 

هدیه ماه نو تارس

در نهایت اینکه انرژی این ماه نو حول بازسازی پایه‌های زندگی ما می‌چرخد. تا پایگاهی امن و واقعیتی معتبر را برای خود بنا کنیم. دعوتی است برای پرورش توانایی خود و باز بودن برای دریافت آنچه زندگی به ما ارائه می‌دهد.

کارت تاروت دکان دوم تارس، کارت ۶ سکه است. ثروت و برکتی که سخاوتمندانه به ما هدیه می‌شود. پس در هیاهوی تغییرات سریع و غیرقابل پیش‌بینی این دوران، گشوده و پذیرا باشیم. راز دیدن فرصت‌ها بودن در لحظه حال است. پس همانطور که این ماه نو ما را تشویق می‌کند، آگاهی خود را به لحظه حال بیاوریم. به بدن خود و نیازهای آن توجه کنیم. حواس پنجگانه‌مان را فعال کنیم تا لذت زندگی را ببینیم، بچشیم و لمس کنیم.

 

 

 

ماه نو پر از خیر و برکت

3 پاسخ

  1. سپاس بابت دادن آگاهی و من که نپتون در کماندار دارم و حالا با تغییر اساسی باورهای در ارتباط با رابطه ها و ارتباطات های من با دیگران آیا زوپیتر برکت مهاجرت رو بر من ارزانی خواهد داشت؟
    کایران در بیست و دو درجه قوچ دارم و چقدر بر من روزهای گذشته سخت گذشت …
    اما هنوز امید دارم 🌱☀️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *