Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

صلیب فیکس و تحول کالبد اثیری

صلیب فیکس مدتی است که فعال شده و این دقیقا صلیب مربوط به روح است. راه باریک است و نشانه‌هایی که برای بیداری دریافت می‌شود گاهی آنقدر کوتاه و زودگذر هستند که فقط یک روح بیدار و آگاه می‌تواند آنها را دریابد.

سروده کوتاه بلیک را به یاد می آورم..

من روح هستم و اینجا ایستاده ام
هیچ چیز نمی‌تواند پاهایم را
از جای باریکی که بر روی آن ایستاده ام
بردارد
با نور روبرو میشوم
من نور هستم
و در آن نور، نورِ نور را خواهم دید.

 

صلیب فیکس

صلیب فیکس نماد ارتباط انرژی های دنیای ماده با آگاهی های بالاتر است و با فعال شدن این صلیب روح های بیدار را با مسائلی که بزرگتر از خودشان هستند یا علایقی متفاوت از گذشته روبرو می کند چرا که ونوس نماد امیال و نیازهای درونی ماست که در این صلیب فعال است. دیگر نقاط فعال شده در این صلیب فیکس، محور کارمایی نودها و پلوتو برگشتی روی صفر درجه نشان دلو است.

 

 

پلوتو با کدینگ ژنتیکی و اجدادی ما مرتبط است و دلو شتاب دهنده تکاملی است بنابراین یک انقلاب در سطوح آگاهی بشریت در حال رخ دادن است. بسیاری از مسیرهایی که بسمت آن کشیده می‌شوید خودخواسته نیست و شما نقشی در آن ندارید. شما توسط قصد غیر قابل تغییر روح‌تان/نودشمالی به آنجا کشیده می شوید و بنظر راه برگشتی برایتان وجود ندارد/نودجنوبی عقرب.

از آنجا که حاکم نشان تارس یعنی ونوس نیز در این صلیب نقش مهمی دارد و علاوه بر آن ما حرکت برگشتی ونوس را در نشان لئو تجربه می کنیم، دوره آزمایش و مبارزه در صفحه اختری آغاز میشود. صفحه یا کالبد اختری در اصل رابطی است بین روح و جسم و گفته می‌شود جنس آن از ماده‌ای به نام اکتوپلاسم است. رنگ اکتوپلاسم سفید مایل به سبز فسفری است و حال شاید دقیق تر بتوانید مفهوم انرژی ونوس و نشان تارس را که نشان مادیت‌یافتن انسان است، درک کنید.‌ این کالبد اختری ماست که به ما این امکان را می‌دهد تا حواس و ادراکات متفاوتی را داشته باشیم و در این صلیب فیکس، کالبد اختری انسانهای بیدار در حال تحولی بنیادین برای تبدیل شدن به کالبد “من” هستند. کالبد “من” مهمترین کالبد و همان خود ذاتی است که رفتارهای حقیقی و علایق اصلی انسان را شکل می دهد.

 

اراده روج جهان در حال فعال شدن است

در این انرژی ها اراده روح در حال فعال شدن است. ( مارس اکتاو پایین پلوتو است و می تواند کنش هایش در امتداد نیازهای تکاملی روح باشد ) خودآگاهی فردی در حال تغییر شکل و تبدیل به خودآگاهی گروهی می‌شود و نماد این مرحله، کبوتر صلح است. صلحی که باید در جهان دوباره برقرار گردد.

از نظر باطنی، ورود ونوس به نشان شیر یا همان لئو اهمیت خاصی در طی سال ۲۰۲۳ دارد. نیرو تبدیل به انرژی می‌شود، این یعنی چیزی که فرکانس پایینی دارد توسط انرژی های بالاتر جذب شده و در آن حسی مبتنی بر رهایی در او شکل می‌گیرد تا از آن طریق بتواند مرکز جدیدی را برای رشد دنبال کند.‌ عبور از حالتی به حالت دیگر از طریق عامل آتش. بنابراین
با برگشتی شدن پلوتو و ونوس روی صلیب فیکس، چرخ بزرگ تغییر آفرینش در حال فعالسازی شدن است و انسانهای بیدار و بذرهای ستاره ای بر اساس قانون یگانگی که انسانها را به هم متصل میکند، به کار بزرگ فراخان می‌شوند.
این‌آغاز دگرگونی بزرگ و تغییر شکل مرحله سوم یا شکل‌گیری لوگوس سیاره ای است. مرکزی که از دل آن اراده خداوند ظهور می‌کند و قدرت خداوند پیام آور اراده او می‌شود. این تقابل تز و انتی‌تز است که از دل آن آفرینشی جدید یا سنتز آغاز میشود‌.

 

 

بنابراین :
انسانهایی که در سر راه شما پدیدار می‌شوند، می‌توانند بخشی از این برنامه آگاهی سازی جهانی باشند.
اگر علایق غذایی شما فرق کرده است، در امتداد این تغییر شکل آگاهی هستید و بیمار نیستید

قانون کارما با ارتعاشی قدرتمند در حال به روزرسانی آگاهی از یک سطح به سطح بعدی است.

در نهایت،

در نمودار تولدتان خانه‌هایی که تحت این بارش انرژی قرار دارند تحت دریافت آگاهی های بالاتر هستند.با حضور مشتری در نشان تارس، ذهن منطقی به ذهن برتری تبدیل می‌شود که یک در حال ایجاد یک همسویی قدرتمند بین منبع، موناد و بیان آن است پس این خانه ها در زیر انرژی یک گرانش و اینرسی قدرتمند درونی قرار گرفته اند و شما نسبت به موضوعات آن خانه ها یک گرایش و تمرکز قدرت ذهنی برای موضوعاتی درونی خواهید داشت. به عنوان مثال ممکن است نیازی عمیق را برای آموختن یا حتی رها کردن چیزی حس کنید.

کلید کار کردن با این انرژی ها، اعتماد به ندای درونی یا همان موناد تان است.‌

 

باشد که آفریدگار آشکار گردد. /ماریا

13 پاسخ

  1. چقدر با روند مسیر زندگی ام یکی پیش می‌ره. این روزها همه اش دارم به این فکر میکنم چطور در قلبم رو باز کنم و چطور میتوانم عشق رو تمرین کنم

  2. ماریا جان نوشته بسیار قشنگی بود اما بنظر نمیرسه مردم خیلی آگاه باشند بیشتر متوهم به آگاه بودن هستند و تلاش شما ستودنیست. در پناه عشق باشی 🌺

  3. ممنون ماریای عزیزم🙏❤️،مدتهاست که همش از خودم میپرسم چرا اینجام،من چه درسی دارم،من باید چه کاری در این دنیا انجام بدم.امیدوارم به این آگاهی برسم.🙏

  4. اینده رو به افق رویداد ….گذشته رو به تکینگی …!
    اخ که چه بازی زیبایی …
    او پیوند آب و آتش است ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *