Gemini Astro Note

فارسی آسترولوژی ماریا- آسترولوژی ماریا. آسترولوژی تکاملی به جای آنکه در مورد پیشگویی ها باشد به چارت تولد بعنوان نقشه کیمیاگری روح و تبدیل آنچه هست به آنچه باید شود، نگاه می کند. آسترولوژر تکاملی مریم ناظمی
Love
23%
Money
25%
Career
67%
Health
26%
شما آماده جهش هستید
آسترونوت 12 الی 18 آذر 1402 نشان دوقلو (Gemini)

این هفته با مارس و خورشید در کماندار و خانه روابط شما به همراه ژوپیتر در نشان تارس شروع می شود. از این رو در این مدت شجاعت شما با اشتیاق شما مطابقت دارد و آماده هستید تا چیزهای جدید را امتحان کنید. این به شما یک انگیزه جسورانه برای جهش رو به جلو را میدهد. این زمان خوبی برای تلاش بیشتر است حتی شاید بخواهید به خودتان فشار بیشتری در پیش برد امورتان بیاورید. فراموش نکنید در این هفته سیاره ناهید در مخالفت با ژوپیتر قرار می گیرد. از دایره امنتان خارج شوید اما خردمندانه تصمیم بگیرید. ممکن است در طول هفته به دلیل انتقاد از خودتان ، رضایت شخصی وجود نداشته باشد. از این رو فرصت هایی که می توانند به شما احساس عمیق رضایتمندی بدهند را از دست ندهید.

در روز سه شنبه، 14 آذر ، سیاره ناهید وارد نشان عقرب و خانه کار و همکاران شما می شود ، و در زاویه تراین با سترن در نشان ماهی قرار می گیرد. با این انرژی شما می توانید همکارانی پیدا کنید که در مشکلات به شما کمک کنند. شما می توانید افرادی را در کنار خود پیدا کنید که راه حل هایی را برای مشکلات شما در اختیار دارند. این زمان خوبی است تا روی مسیر شغلی خود تمرکز کنید. پروژه های خود ادامه دهید و یا برای موقعیت های شغلی بهتر اقدام کنید.

برنامه های خود را بر روی موارد عملی برای چند هفته آینده متمرکز کنید. وقت گذاشتن برای مدیتیشن، درون نگری یا اندیشیدن به مسائل مهم در خلوت خودتان می تواند در برخورد خردمندانه با مسائل و مشکلات به شما کمک کند. در این زمان  اولویت‌های خود را مشخص کنید. فراموش نکنید علیرغم اینکه تمام تلاش خود را می کنید، ممکن است موانعی پیش بیاید. هزینه‌ها افزایش یابد و چالش‌ها بیشتر ‌شوند. این ها همه در جهت افزایش مهارت شما در مقابله با چالش های موجود در مسیر رسیدن به اهدافتان است. به جای نا امید شدن ، به دنبال حل ریشه ای مسائل باشید.

همچنین سیاره نپتون نیز در روز چهارشنبه 15 آذر با خروج از حالت برگشتی که از 12 خرداد آغاز شد ، به مسیر مستقیم خود باز می‌گردد. این می تواند روی شغل و اهداف شما تأثیر مثبتی بگذارد و به شما کمک کند تا از سردرگمی رهایی یابید. شما این قدرت را پیدا می کنید که انرژی های پراکنده و متغییر خود را متمرکز کنید و زندگی حرفه ‌ای خود را بهبود ببخشید ، به شرطی که حواس‌تان با چیزهای زرق و برق دار که البته واقعی هم نیستند ، پرت نشود.

از نظر سلامتی، ممکن است مشکلات مربوط به پوست و معده همراه با احتمال دندان درد رخ دهد. لذا به مسائل مربوط به سلامتی خود به ویژه در این موارد بیش از پیش اهمیت دهید.

پیام ایچینگ شما در این هفته : باد بر روی زمین – هر آنچه در پایین قرار دارد ، به بالا می نگرد

سایر آسترونوت ها:

Aries

MAR 21 - APR 19

Taurus

APR 20 - MAY 20

Gemini

MAY 21 - JUNE 20

Cancer

JUN 21 - JUL 22

Leo

JUL 23 - AUG 22

Virgo

AUG 23 - SEP 22

Libra

SEP 23 - OCT 22

Scorpio

OCT 23 - NOV 21

Saggitarius

NOV 22 - DEC 21

Capricornus

DEC 22 - JAN 19

Aquarius

JAN 20 - FEB 18

Pisces

FEB 19 - MAR 20
شروع دوره زمستان
مدرسه آسترولوژی ونوس

سطح اول آسترولوژی تکاملی

13 هفته آموزش مدون