تمرکز بر نیازهای حقیقی

تمرکز بر نیازهای حقیقی

تمرکز بر نیازهای حقیقی   ماه در اخرین ربع چهارم، در حال پایان دادن به چرخه ماه هست. 

تمرکز بر نیازهای حقیقی

 

ماه در اخرین ربع چهارم، در حال پایان دادن به چرخه ماه هست.  انرژی این فاز ماه کاملا درونی هست و بنوعی تکمیل کننده نیت های ماه نو شما و تاکید روی درک نیازهای حقیقی شماست.. 

 

انرژی های یکچهارم پایانی ماه

پس از گرفتگی ماه کامل قدرتمندی که بما اجازه داد خیلی از تاریکیها و نقاط کوور رو ببینیم و اونها رو بشناسیم و ازاد کنیم حالا در این اخرین ربع پایانی تجربه ها و دریافتی های احساسی و شهودی درونی تر و البته قویتر میشن. ما درک عمیق تری در اهداف یا مسایلی که روی اونها فوکوس داشتیم پیدا میکنیم.. در جستجوی معنی های عمیق تری قرار میگیریم و این انرژی بما کمک میکنه تا اهدافمون رو با دید و درک عمیق تری دنبال کنیم.
در طول این دوره سوالاتی که در ناخوداگاه شما رو وادار میکنه از خودتون بپرسین در مورد چگونگی رشد بیشترتون هست .. در حول مساله یا هدف مورد نظرتون..
اینکه:

” چطور میتونم رشد عمیق تری داشته باشم..‌چی در گذشته باعث شد من شکست بخورم.. چه انرژیهایی دیگه برای من کار نمیکنن.. “

موضوعاتی که در این فاز ماه باز میش در مورد ازادی و رهایی هستن از مسایلی که در طول این چرخه براتون پیش اومده و احتمالا احساسات شما از اونها صدمه خورده یا تحت فشار قرار گرفته بوده.‌

 

چه چیزی ارزش داره؟ چه چیزی اهمیت داره؟

حالا انرژی ربع انتهایی ماه قوچ که به ارومی وارد نشان تارس میشه (در2:12 دقیقه بامداد فردا)، در زاویه چالشی قرار گرفته با انرژیهای خرچنگ و کپریکورن و همینطور خورشیدی که تازه به نشان لئو وارد شده..‌

این میدانها همونطور که گفتم شما رو مجبور میکنن از خودتون بپرسین برای چه چیزهایی دارین تلاش میکنین.. ایا برای مواردی که دارین پایداری میکنین ارزش داره؟؟

با توجه به اینکه فردا هم‌ مرکوری برگشتی میرسه به ونوس و در پیوند با ونوس قرار میگیره، انرژی درونی ماه تارس، از شما راجع به ارزشهاتون میپرسه .. ارزشهای مالی و رابطه ای.. مرکوری برگشتی سعی میکنه این موارد رو دوباره بررسی کنه و ازتون راجع به نیازهای حقیقی تون بپرسه..‌ ازونجا که مرکوری برگشتی در مخالفت با انرژیهای کپریکورن هست مجبورین یکسری موارد مربوط به گذشته رو دوباره بررسی کنین و با اون بررسی ها، عمیقا درک کنین که چه چیزهایی رو واقعا نیاز دارین .. فرق نیازها و خواسته هاتون چی هستن و چه چیزهایی واقعا اهمیت داره.

این  انرژی قدرتمند بشما اجازه میده عمیقا درک کنین چه ویژگیهایی رو باید در خودتون تغییر بدین … چه افکار یا احساساتی نیاز به تولد دوباره داره  تا پایه هایی رو بنا کنین برای خلق قدرت حقیقی درونی تون.

 

در عشق و نور باشید
ماریا♾

2 دیدگاه در “تمرکز بر نیازهای حقیقی

    1. نویسنده

ارسال دیدگاه

*

code