Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

شناسایی مکانیسم های دفاعی،ماه نو نشان خرچنگ

امشب ماه نو در نشان خرچنگ در ساعت 2:25 دقیقه بامداد 16تیرماه به وقت ایران دقیق می‌شود و موجی از انرژی عاطفی و احساسی خرچنگ را جهت شناسایی مکانیسم های دفاعی تان ایجاد می کند.

امشب ماه نو در نشان خرچنگ در ساعت 2:25 دقیقه بامداد 16تیرماه به وقت ایران دقیق می‌شود و موجی از انرژی عاطفی و احساسی خرچنگ را جهت شناسایی مکانیسم های دفاعی تان ایجاد می کند.

ماه نو تاریک‌ترین بخش از چرخه ۸ مرحله ماه هست که در آن نقطه تاریک، یک جوهره… بذر ناب و پتانسیلی نامحدود در آغاز جوانه زدن است. یک ذره کوچک انرژی که بسیاری احتمالات را در خود دارد و آغازگر چرخه ای جدید در رشد شماست و فقط کافیست به خانه‌ای که این بذر در آن فعال می‌شود نگاه کنید. آن خانه حوزه‌ای است که حاوی این پتانسیل جدید است.

 

مکانیسم های دفاعی، ماه نو نشان خرچنگ

ماه نو یعنی پیوند ماه با خورشید که چرخه جدیدی را شروع می‌کند. همسویی انرژی خورشید و ماه در یک نشان یعنی قدرت بخشیدن به عنصر آن نشان. این ماه نو در نشان آب کاردینال است، جایی که شما می‌آموزید رهبر احساسات و عواطف خود باشید.

از آنجا که ماه در این مرحله از چرخه قمری قابل مشاهده نیست به عنوان استعاره‌ای از بخش سایه‌های ماست که از دیگران پنهان می‌کنیم و نمی‌توانیم آنها را ببینیم و آن سایه های همان مکانیسم های دفاعی هستند. پس این ماه نو بخش‌هایی را نشانمان می‌دهد که در آنها ناامن هستیم و به درستی پرورش نیافته‌ایم.

از طرف دیگر نشان خرچنگ نماد ریشه و اجداد خونی ماست. بنابراین الگوهای عاطفی اجدادی که باید بهبود یابند در این ماه نو در قالب چالش با والدین، همسر و یا همکارانمان ظهور می‌کنند.

یکی از درس‌های مهم خرچنگ، استحکام درونی و توانایی ما برای احترام گذاشتن به خودمان است تا بتوانیم عضو مفیدی برای جامعه باشیم و در این ماه نو ما به مسایلی روبرو می شویم تا بدانیم می توانیم مرزها و قوانینی بگذاریم تا دیگران نیازهای ما را نادیده نگیرند و آنها را محترم بشمارند.

همچنین یکی از عادات روانی خرچنگ نگهداری و جمع کردن وسایل و اشیا و خاطرات قدیمی است. در اصل خرچنگ استاد ذخیره کردن چیزهایی است که می‌تواند فرد را عقب نگه دارد و این ماه نو فراخوانی است برای رها کردن هر چیزی که مانع رشد رو به جلوی شما می‌شود

امشب ماه نو در نشان خرچنگ در ساعت 2:25 دقیقه بامداد 16تیرماه به وقت ایران دقیق می‌شود و موجی از انرژی عاطفی و احساسی خرچنگ را جهت شناسایی مکانیسم های دفاعی تان ایجاد می کند. فارسی آسترولوژی- مریم ناظمی آسترولوژر تکاملی

ماه نو خرچنگ در زاویه سخت با محور کارمایی نودها

ترکیب به هم پیوسته خورشید و ماه در خرچنگ، با نودشمالی در قوچ و نودجنوبی در ترازو در زاویه مربع یا سخت قرار می‌گیرند نودجنوبی نشان دهنده زندگی گذشته، کارما، بذرها و مسائل تکراری و یا حتی چرخه‌هایی است که در آنها گیر کرده‌ایم. نودشمالی نشان دهنده راهی برای متعادل کردن تمایلات موجود، شکستن چرخه‌های تکراری و تکامل روحی است.

در آسترولوژی تکاملی وقتی سیاراتی در مربع با محور نودها قرار می‌گیرند به عنوان انرژی‌های نادیده گرفته شده زندگی گذشته عمل می‌کنند. بنابراین مربع بین ماه نو خرچنگ و محور نودها نشان می‌دهد که در روزها و هفته‌های آینده فرصت‌هایی داریم تا از چگونگی اثرگذاری تجربیات گذشته‌مان بر اعمال، رفتارها و واکنش‌های احساسی مان در زمان حال آگاه شویم.

ما این شانس را داریم که ببینیم چگونه از مکانیسم‌های دفاعی برای فرار از مشکلات یا پنهان کردن زخم‌های گذشته یا آنچه که نداشته‌ایم یا برای نیازهای برآورده نشده دوران کودکیمان استفاده می‌کنیم.

این انرژی به ما فرصت می‌دهد تا چرخه‌هایی در زندگی گذشته‌مان پیرامون مفاهیم امنیت و پرورش که ناقص مانده‌اند و کامل نشده‌اند را بازیابی و آنها را بهبود دهیم.
همچنین این ماه نو شروع شناسایی آن بخش‌های آسیب پذیری است که از زندگی گذشته با ما به زندگی حال یعنی زندگی کنونی کشیده شده‌اند و برای حل و فصل آنها لازم است تا نیازها و احساساتی که در گذشته رد کرده یا نادیده گرفته‌ایم را اکنون بشنویم

ماه نو در سکستایل با سترن برگشتی

ماه نو در یک زاویه هماهنگ با سترن است از طرفی با مارس نیز در یک زاویه خوب است و ونوس هم با ۶ درجه اختلاف در پیوند با این ماه نو قرار دارد. این زوایای هارمونیک در این ماه نو نشان می‌دهد که ما در حال ورود به یک چرخه جدید هستیم که می‌تواند مسئله روابط ما را بهبود بخشد.

عنصر آب کاردینال خرچنگ نماد نیاز درونی انسان به ارتباط عشق و امنیت است بنابراین در طول هفته‌های آینده این مسئله می‌تواند در کانون توجه قرار بگیرد. این فرصتی است تا بدون خجالت و شرم احساسات خود را بیان کنیم و از درخواست آنچه که نیاز داریم، احساس شرم نکنیم. همچنین زمان خوبی است که با شفقت و همدلی به نیازها و احساسات دیگران گوش دهیم و پذیرای خطاهای خود باشیم.

فعال بودن سترن برگشتی در این ماه نو نشان می‌دهد که این چرخه ماه، فرصت‌هایی برای بلوغ عاطفی بیشتر را ایجاد خواهد کرد.

 

ماه نو و سرس برگشتی

این ماه نو در تقابل با سیارک سرس برگشتی است. سرس نماد کهن الگوی پرورش دهنده و تغذیه‌گر است که درباره نحوه مراقبت و پرورش به ما یاد می‌دهد. همچنین سرس با نحوه ارتباط ما با از دست دادن، غم و اندوه چرخه‌ها و فصول زندگی ارتباط دارد. او با آنچه که ما را تغذیه می‌کند هم مرتبط است.

تقابل تقابل بین سرس و این ماه نو که در مربع با نودهاست ما را از الگوهای شرطی شده اجدادی که ما را تغذیه کرده‌اند آگاه می‌کند.

این مخالفت به ما یاداور میشود لزوماً همگی روش‌های مادرانه و پرورش دهنده، روش‌های رشد دهنده‌ای نیستند. برخی از روش‌های مادرانگی مبتنی بر شیوه‌های تحریف شده تربیتی است که از رشد و خودکفایی و استقلال فرزندجلوگیری می‌کند.

این این رویارویی الگوهای تکراری و شرطی شده‌ای که در مورد نحوه مادری و پرورش دهندگی وجود دارد را پررنگ می‌کند تا آن الگوها تغییر داده شوند

 

در نهایت ماه نو خرچنگ فرصتی مهم برای حل کردن مسائل کارمایی در مورد نیازهای عاطفی و تغییر الگوهای شرطی شده پرورشی است.

این فرصتی است برای شناسایی مکانیسم های دفاعی که ناخوداگاه شما در مقابل شرایط سخت نشان می دهید تا از اسیب به دور باشید و در منطفه امن ساختگی خود بمانید

این فرصتی است برای دیدن تجربیات کودکی از منظری جدید

فرصتی برای کشف راه‌های ارتباطی جدید با خانواده

فرصتی برای ایجاد قوانین جدید و مرزگذاری‌ها

این ماه نو بما تاکید می‌کند که ما مسوول امنیت عاطفی خود هستیم. این مسوولیت ماست که از خودمان مراقبت کنیم. این مسوولیت ماست که به گونه ای رفتار کنیم که بما احترام بگذارند.

همچنین این ماه نو دعوتی است برای شکستن چرخه‌های رنج که نسل به نسل بما منتقل شده اند.
این ماه نو به ما یاداور میشود شما شایسته دریافت احترام و عشق هستید،
و اگر آن را دریافت نمی‌کنید
رفتارتان را تغییر دهید.

 

این ماه نو برای نشان های کاردینال می تواند چالش برانگیز باشد. در صورت بروز چالش و ناراحتی متوجه باشید که احساسات و افکار در شرایط نارضایتی جنبه‌ی افراطی پیدا می‌کند مخصوصا که این ماه نو در مربع با محر نودهاست به همین مراقب باشید  دلیل اقدامی نکنید که بعداز آرام شدن پشیمانی داشته باشد. متوجه باشید که احساسات و افکار در آن شرایط چهره‌ی واقعی زندگی نیست و فقط مربوط به همان شرایط است و گذراست.

از قهر کردن های کودکانه خودداری کنید و ریشه مشکل را شناسایی و راه حل های بالغانه اتخاذ کنید.

 

در پایان به خاطر داشته باشید :

این شمایید که به دیگران می گویید چگونه با شما رفتار کنند!

-وین دایر

 

 

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *