نشان عقرب

Current Moon Phase

Waning Crescent Moon
Waning Crescent Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 27 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

اسطوره شناسی نشان عقرب

نشان عقرب، یه نشان زنانه است  و توسط مارس و پلوتو حاکمیت میشه و بیانگر نیروی زندگیه. این نیرو بسته به نحوه استفاده ازاون میتونه مخرب یا خلاق باشه و بستگی به سطح آگاهی و کنترل ما داره. در سطوح بالاتر ائن بیداری معنوی رو نشون میده و در سطوح پایین تر غرایزو شور و قدرت.

نشان عقرب بعد از لیبرا آغاز میشه. جایی که در اون ما روابطمون رو با دیگران آغاز کردیم تا از طریق تعادل در مورد خودمون یاد بگیریم.. در مورد هویت خودمون  و بین روابط شخصی و اجتماعی مون هماهنگی ایجاد کنیم.

در ارکتایپ لیبرا ما در حال یاد گرفتن ایجاد تعادل بودیم و جنبه های متضاد طبیعت رو سعی کردیم در هماهنگی قرار بدیم. در ارکتایپ عقرب ما با سطوح دوگانه انرژی عقرب و  محدودیت ها  رو برو میشیم تا از اونها برای صعود یا تماکل استفاده کنیم. عقرب با روح و اصل تکاملی ما همبستگی داره. ما از نیروهای جهانی و قدرت منابع بالاتر اگاه هستیم و می خواهیم با اونها متحد بشیم برای روند رشد تکاملی. ما در ارکتایپ عقرب با درخشانترین و تاریکترین بخشهای خودمون روبرو هستیم .. ما انتخاب میکنیم که محدودین ها رو از بین ببریم و از الگوهای رفتاری گذشته مون که مانع رشد ما شدن، درس بگیریم.

 

در نهایت، عقرب جاییه که ما خوب یا بد، نور یا تاریکی و عشق یا نفرت رو انتخاب می کنیم.

برای آشنایی با مبحث اسطوره شناسی نشان عقرب، به ویدیو زیر گوش کنین:

[advanced_iframe width=”100%” height=”1200″]

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آستروپلنر 1402

خرید با 20 درصد تخفیف عیدانه به مدت محدود تا 13 فروردین 1402

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه