Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ونوس در مقابل لیلیت

 

الگوی انرژیکی ونوس در مقابل لیلیت که در پیوند هست با اورانوس نوعی تنش رو در روابط شما ایجاد میکنه.. حتی رابطه درونی شما. درگیری بین نیازها و خواسته های درونی علامت و راهنمای خوبی‌ست تا ببینید در کدام‌مسیر بدرستی قدم برمیدارید. غرایز شهودی شما در این زمان بسیار قدرتمند هستند و به شما کمک میکنند تا در مسیر خود برای رسیدن به عالی‌ترین هدف خود حرکت کنید. پیوند لیلیت به اورانوس درست در روبروی ونوس عقرب میتواند آزاد شدن چیزی باشد که در حال اتمام و پایان است و شما ممکن است مجبور شوید راهی جدید که پیشرفتهای آینده‌دارتری را دارد را دنبال کنید.

 

 

ونوس در مقابل لیلیت
ونوس در مقابل لیلیت

 

 

این یک انرژی قدرتمند و شورشی است که ترسها را با قدرت استقلال زنانه مخلوط میکند و تمام بحت بر سر این است که ایا شما همچنان میخواهید در تنش‌ها و تاریکی‌ها بمانید و یا خود را ازاد میکنید.

 

 

بارگیری های انرژی های یین

از نظر من این‌مخالفت با انرژی قدرتمند لیلیت یک نوع بارگیری انرژی یین است در عمق ناخوداگاه شما بنابراین توصیه اکیدم این است که سایه هاب خود را نادیده نگیرید.. حتی اگر روابطی دارند به اتمام میرسند بیانگر آن است که ماموریت کارمایی آنها در زندگی شما به پایان رسیده است و اگرچه دردناک است (Chiron/venus ) اما احتمالا آن رابطه چشم شما را بروی چیزهایی که بسادگی از یاد برده بودید باز کرده است..‌

 

ونوس و کایرن، فعال شدن زخم ها

شدت در هر چیزی از روابط مالی گرفته تا مسایل مربوط به شراکتها میتواند موجب روشن شدن مسایلی شود که میتوانند دردناک باشند. پیامهایی که میتواند عمق افکار و یا نگرانی ها را بشما نشان دهند. هر چه بیشتر بخواهید تنش ها را حل کنید، زخم ها بیشتر خواهند شد. در اینجا حل شدن مد نظر نیست..‌چیزی باید تغییر کند.‌. تحول یابد .. میتواند ارزشهای فکری، احساسی یا بنیاد و اساس شراکتها و روابط باشد.. هر چیزی در شما باعث میشود که قدرت‌تان تضعیف شود و احساس بد را بوجود آورد نیاز به نگاه عمیق‌تری دارد.
با فعال بودن کایرن بنابراین اماده فعال و روشن شدن زخم ها باشید.. برای پیدا کردن ریشه دردها، نیاز به نور و شجاعت دارید… هر دو این ابزار را لیلیت و اورانوس بشما داده‌اند.

 

روابط و دروس کارمیک

لیلیت و اورانوس با قدرت فراوان شما را فراخان میکنند تا به حقایقی درباره انگیزه‌های اساسی، نیازها و الگوهای احساسی خودتان و دیگران نگاهی ژرف‌تر بیندازید. اکنون روابط در حکم وسیله و ابزاری هستند که دروس کارمیک از طریق آن بشما ارائه میشوند و بشما این فرصت اکنون داده شده تا بر الگوهای ناخوداگاه‌ی که در گذشته شما را تضعیف کرده اند، غلبه کنید. هر انچه برایتان افشا میشود، هر انچه در مورد اخلاقیات یا رفتارهای دیگران و خودتان در جریان این انرژیها می فهمید، افشاگریهای تحول آفرینی است که بشما قدرت تصفیه انرژیهای کهنه‌ای را میدهد که قدرت درونی و اصیل شما را باززایش میکند. این فرصتی است تا آشفتگی‌های درونی و زخم‌های حل‌نشده‌اتان را به نور ببرید، سایه‌هایتان را در آغوش بگیرید و الگوهای قدیمی احساسی، ارزشی را از خودتان پاکسازی کنید.

 

در نهایت اینکه

در انرژیهای عقرب .. ونوس در مقابل اورانوس و لیلیت ، در حالیکه پلوتو در پیوند با انرژیهای ژوپیتر و سترن است، الگوهای احساسی خام باید تحولی بالغانه پیدا کنند..
یک سوال که شما را به ژرفای این انرژی میبرد میتواند این باشد
ترس از دست دادن چه چیزی را دارید؟ به چه چیزی مصرانه چسبیده اید؟
اطمینان کنید اگر آن را رها کنید صدمه‌هایتان کمتر خواهد بود.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *