Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

نودشمالی در پیوند با پسیچ، ندای روح خود را بشنوید

پیوند استروید پسیچ و نودشمالی، ندای روح خود را بشنوید

نودشمالی در پیوند با پسیچ، ندای روح خود را بشنوید.. همونجور که یونگ گفت “درک معنای رویدادها هست که باعث رستگاریه” و تاکید کرد اونچه بهش نیاز دارین همین درک معنای رویدادها هست، ستاره‌شناسی و آسترولوژی هم بشدت به همین مفهوم وابسته هستن. هر چیزی که امروز اتفاق می افته در چرخه های قبل هم تکرار شده.. بعنوان مثال مارس در دوسال پیش هم در دوقلو بوده و دوسال دیگه هم به همین منطقه برمیگرده اما اونچه این ترتزیت و الگوی انرژی فعال شده رو متمایز میکنه،درک و معنا بخشی این ترنزیت در خود شما هست.

یکی از انرژیهایی که این روزها داره به خرد و روان شما کمک میکنه، پیوند نودشمالی با سیارک Psychهست. من خودم شخصا علاقه زیادی به بعضی سیارکها دارم. داستان اسطوره‌ای پسیچ متصل هست به روح یا روان و شاید بشه گفت “شعور” ..‌

 

 اسطوره پسیچ

پسیچ یک ارکتایپ زن فانی است.. بسیار زیباتراز ونوس..اونقدر زیبا که مردم شروع به پرستش اون میکنند و بنابراین پرستش ونوس کم‌کم نادیده گرفته میشه. ونوس در پی حسادت زنانه از پسرش اروس میخواد که اونو فریب بده تا عاشق یک هیولا بشه اما اروس با دیدنش، خودش عاشق پسیچ میشه.

اوراکل برای پدر پسیچ پیش بینی میکنه که ونوس تصویب کرده که پسیچ با یک هیولا ازدواج خواهد کرد و بنابراین پسیچ رو سیاهپوس در بالای تپه ای میگذارند تا امر خدایاین انجام شود.. اما پسیچ توسط یک زیفر نجات پیدا میکنه و به کاخی بزرگ منتقل میشه. در این کاخ هر شب عاشق خودش رو ملاقات میکرده بدون اینکه صورت اون رو ببینه اما قلبا میدونسته زیبا و مهربان هست. یک شب بخاطر حرفهای اطرافیان پسیچ تصمیم میگیره صورت این عاشق شبانه رو ببینه. و اون یک شب ناگهان چراغ رو بطرف اروس میگیره .. اروس عصبانی از اینکه پسیچ به او اطمینان نکرده اون رو ترک میکنه.‌ پسیچ از تمام خدایان درخواست کمک برای برگردوندن اروس میکنه. ونوس که مادر اروس بود برای اون مراحلی سخت رو میگذاره و قول میده اگه اونها رو بگذرونه کمکش میکنه پسیچ رو پس بگیره.
در نهایت هم بخاطر عشق خالص پسیچ اون به یک الهه نامیرا تبدیل میشه و با اروس ازدواج میکنه. (اتحااد آنیما و آنیموس)

 

The Marriage of Cupid and Psyche by BATONI, Pompeo
The Marriage of Cupid and Psyche by BATONI, Pompeo

 

 

آنیما و آنیموس

داستان پسیچ و اروس، داستان ایمان قلب هست.داستان ایمان دوبخش مادینه و مردانه روان ما به همدیگه هست.داستان آنیما و آنیموس هست..  شما نمیتونید یک بخش‌تون رو نفی کنید و بخش دیگه رو بولد کنید. اسطوره پسیچ میگه نذارید ذهنتون الوده حرفهای دیگران بشه.. این خود شما هستید که باید معناها رو بر اساس طرح و نقشه زندگی خودتون درک کنید و اونها رو در زندگیتون خلق کنین.

پسیچ زمانی از عشق جدا شد که به احساس قلبی‌ش اعتماد نکرد و خواست عاشق شبانه‌اش رو ببینه.. دیدن یعنی قضاوت کردن.. یعنی غلبه ذهن..‌یعنی عدم اعتماد به قلب.
محورنودها تا دسامبر روی دوقلو/کماندار فعال هست و این یعنی زمان شیفت‌های ادراکی فرا رسیده. برای پروانه شدن باید از پیله افکار قدیمی رها شد. کهن‌الگوی دوقلو نشون دهنده توانایی ذهن ما در ارتباط با ناخوداگاه، ذهن اگاه و ذهن فراابعادی ما هست.‌ مکانیسم ذهنی شما ازادانه در دنیاهای درونی و بیرونی پرسه میزنه و برای رسیدن به ذهن بالاتر باید اموزش ببینه.

 

 

پیوند پسیچ و نودشمالی

این سیارک حالا با نودشمالی در پیوند داره قرار میگیره.‌ هدفی که در اون میتونید رشد کنین حالا داره با این انرژی روح ادغام میشه و شهود شما قدرتمند میشه.

پویایی محور نودها و فعال شدن الگوی انرژیکی مارس در نشان دوقلو در اصل زمان‌ بروزرسانی الگوهای ذهنی هست..‌ این انرژی بهتون کمک میکنه که درک کنین کدوم مسیر میتونه بهتون رشد بدهو .‌اموختن کدوم دانش.. کدوم پیشنهاد و قبول کنین و کدوم فکر و پاک کنین.‌سمبل پسیچ پروانه و ستاره است.. پروانه ها نماد دگردیسی و کامل شدن هستن و ستاره، همون هدفی هست که شما در اون توانایی درخشیدن دارید(به mcچارتتون نگاه کنین)

مارس بهتون کمک میکنه هر چیزی که در لایه های ذهنی تون قرار داره و شما رو از خود حقیقی‌تون دور میکنه رو رها کنین. ذهن علاقه داره به داستان سازی و شما باید داستان خودتون رو بنویسید نه بر اساس داستان ذهن دیگران، اینده‌تون رو طرح ریزی کنین.‌

ذهن دوگانه دوقلو، چالش انسان هست..‌شیطان انسان و پسیچ در این انرژی کمک میکنه که با یک ذهن شهودی به خودتون و جهان اطرافتون نگاه کنین.. به باورها، ترسها و روان رنجوریهای خودتون اگاه بشین و خودتون رو با تعادل درک واقعیتها و حقیقت‌ها ازاد کنین.

افکار احساسات را فعال میکنند و احساسات در زندگی شما افریده میشوند.

این را هرگز فراموش نکنید

بنابراین انرژی فعال شده در طی این چند روز روی درجات 14 تا 17 درجه فعال هست و به کسایی که خصوصا خورشید یا ماه یا مرکوری در این درجات دارن کمک میکنه تصمیمات رو با درک و معنای قلبی بگیرن و  ارتباطات و یا پیامها میتونه براتون حاوی پیامهای دارمایی باشه.
قوچ ها، لیوها، لیبراها و آکواریوس ها هم این انرژی رو میتونن هماهنگ دریافت کنن. اما خوشه ها و ماهی ها چون در انرژی میدان هستن با نودشمالی ممکنه این انرژی رو بصورت چالشی یعنی سردرگمی، بهم ریختن احساسات و .. دریافت کنند.

 

5 پاسخ

  1. وای مرسی ماریا جان افسانه پیسج خیلی جالب بود…..دقیقا یه نفر بعداز سالها دوری اومده تا منو نجات بده..قلبم اوکی هست ولی قضاوتش دارم میکنم…نمیتونم تصمیم درست بگیرم….👌👌👌💜💞💜💞💜💞

  2. همیشه از خوندن متن های زیبات که با عمق وجودت به روی صحنه میاری لذت میبرم ماریای عزیزم..🧚🏻‍♀️🥰🥰🥰 انگار که خودت داری با صدای دلنشینت برامون میخونی 🥰😍😍🌈💕 در پناه حق باشی

  3. بسیار عالی و سپاس از زحمات بدون چشم داشت مدیران و تهیه کنندگان این برنامه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *