Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

هوروسکوپ یا طالع بینی

هوروسکوپ .. هوروسکوپ یا طالع بینی در هزاران سال گذشته توسط ابزارهای مختلفی و

هوروسکوپ یا طالع بینی چیست؟

 

هوروسکوپ واژه لاتین کلمه یونانی ὡρόσκοπος بمعنی طالع بینی است. هوروسکوپ یا طالع بینی در هزاران سال گذشته توسط ابزارهای مختلفی و بر اساس مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان انجام میشد.

اما امروزه هوروسکوپ به آسترولوژی تبدیل شده.. از خرافات و موهومات قدیمی دور شده و به نوعی تحلیل و پیش بینی بر اساس حرکت ستارگان و سیارات در جهت اگاهی تبدیل شده.

 

تاریخچه هوروسکوپ

هروسکوپ یا طالع بینی در دربار پادشاهان پیش بینی کننده وقایع آینده و هشدار بود، مثل هشدار بدنیا آمدن موسی و یا هشدار هفت سال قحطی در مصر. بنابراین وقتی به تاریخ تمدنهای بزرگ نگاه می کنیم متوجه منجمینی می شویم که بطور مرتب فرایندهای آسمانی را تحت نظر داشته تا بتوانند سرنوشت و آینده را پیشگویی کنند اما امروزه این بررسی ها تمرکز بیشتری بر روی فرایند آگاه سازی انسان داشته و از نمودارهای تولد بعنوان نقشه راهنمای روح ستفاده می گردد.

 

از هوروسکوپ تا آسترولوژی

استرولوژی به دانش مطالعه انرژی سیارات و تاثیر آنها در زندگی انسانها تبدیل شده.. این انرژی سیارات نه تنها بر شخصیت افراد که بر کل انرژی های سیاره نیز تاثیر میگذارد و باعث جریان آگاهی میگردد. پی می بینیم که طالع بینی یا هوروسکوپ از یک دانش صرف پیشگویی تبدیل به دانشی هدایت کننده می شود. هیچ تعهد یکپارچه ای در مورد هوروسکوپ  وجود ندارد. فرهنگهای باشتانی هر کدام روشها  و اموزه های خود را اعمال می کردند، فرهنگ شرقی، چینی، اسلامی، ایرانی، تبتی، سومری و غیره که آسترولوژی غربی تکاملی، تکامل یافته تمام آنها می باشد.

 

دانشی برای همه

بنابراین هورورسکوپ یا طالع بینی  از یک دانش پیشگویی که فقط در اختیار پادشاهان و بزرگان بوده تبدیل به دانشی عمیق تر و برای کل توده بشریت میشود. مفهوم آسترولوژی به کلمه غربی پیوند خورده چراکه ورود نظریات و ارکتایپ های روانشناسان غرب در کنار علایم ستاره ای تکمیل کنده مفهوم هدف انسان و درک معانی عمیق تر ابعادی وجود انسان شد.

 

هدف نهایی

امروزه از نمودار تولد بعنوان نقشه راهنمای زندگی و مسیر تکامل روح نام برده میشه. نظریه پردازان غربی تلاش کردند تا نیروهای ستاره ای را بعنوان منابعی معرفی کنند که ما را هدایت میکند تا به معنای بزرگتر و عمیق تر زندگی خود دست پیدا کنیم.

 

 

7 پاسخ

 1. درود برشما دوست عالم و گرامی.
  بابت مطالب آموزشی موجود در سایت از شما بسیار بسیار سپاسگزارم. البته نمیدونم تاسیس سایت درتاریخی بوده.
  ولی من امروز این شانس نصیبم شد که بطور اتفاقی وارد سایت شدم. بازم ممنونم برای توضیحات شما که فوالعاده واضح و قابل درک هستند.
  روز و روزگارتون شاد ????‍????????????????‍????????????????‍

  1. سلام و متشکرم از توجهتون .. از سال 2018 شروع به نوشتن کردم و خوشحالم که براتون مفید بوده????????

   1. خانم ماریا بند ب دنبال کتاب و یا منبعی برای آموزش و درک بهتر آسترولوژی هستم، من رو ارجاع بدید به منبعی بکر و درخور جایگاه بالا و مناسب، (کتاب یا مقاله) از شما سپاسکزارم????♾

 2. با سلام و خسته نباشی به شما دوست عزیز و سپاس از اطلاعات جامع و کاملتون در مورد علم استرولوژی با اینکه برای من خیلی گیج کننده است اما با توضیحات خوب و کامل شما من ترغیب به خوندن میشم و مایلم که بیشتر بدونم براتون ارزوی موقیت روز افزون دارم .

 3. ممنونم از پیج پرمحتوا ‌پاسخگو به اکثر نیازهای روحی وکارمایی ما ‌سوالی داشتم شما تفسیر چارت ورایزینگ هم شخصی انجام میدین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *