Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

 

در آغاز
جان همه چیز بود
و جان یگانه آدم بود
به هر طو نگاهی انداخت و جز خویش ندید.‌
اول کلام که بر زبان آورد، این بود که ” من‌ام”
پس، من نامِ او گشت.
و هنوز کسی که اول گوید ” من‌ام”
ان‌گاه نام دیگرش را خواهد گفت.

                                                  اوپانیشادها

 

 

در نهمین روز از خردادماه، ماه نو نشان دوقلو ما را به مکثی بزرگ‌ دعوت می‌کند.. آرام باشید و عمیق تنفس کنید و همانگونه که گذشته‌تان را مرور میکنید، برای آینده اندیشه کنید.

دوقلو بیان است و کلام..‌ اندیشه زاده شدن ماست و جهان آفرینشی پر از رنگ و هیاهو.. با دوقلو و هرمس است که می‌شناسیم.. می نامیم.. آوا می‌دهیم.. با دوقلو است که من تو را می‌شناسم و برایت داستان می‌گویم.. دوقلو آوای لالایی مادران ماست.. دوقلو پرسش کودکانه ما درباره زندگی است..‌دوقلو شوق کودکانه ماست برای دویدن و زمین‌خوردن و سریع بلند شدن و دویدن..
دوقلو برهنگی افکار است.. افکار معصومانه ای که دستخوش قضاوت و کهنگی نشده اند و اکنون ما پس از گرفتگی عقرب هوای تازه ای را استنشاق میکنیم.. دوباره نفس میکشیم و اینبار آرام.. در ۶ ثانیه نفس را به آرامی به درون شش‌هایمان فرو می‌بریم .. ۶ ثانیه مکث میکنیم و در ۶ ثانیه آن را به آرامی بیرون می‌دهیم.

 

بشر دارای ذهن(ماناس)، خرد یا بودا و نفس است که مجموعه آنها آگاهی را می‌آفریند. آگاهی یا همان‌چیتا سرمنشا تفکر، ادراک و عمل است و با گردش چرخه زندگی آگاهی دچار پنج رنج میشود، جهل، خودخواهی، وابستگی، نفرت و عشق به زندگی. حاصل این رنج‌ها کسالت و تزلزل و عدم ثبات و توجه یه سویه و کنترل شدگی است و چه باشکوه که در این ماه نو، مرکوری به حالت عقبگرد بسمت انرژی‌های نودشمالی می‌رود و با سیارات بیرونی همچون نپتون، سترن و پلوتو در تبادل انرژی قرار میگیرد. گویی این‌فراخان شعورهای کیهانی برتر است برای سکون.. سکونی که چیتا را پاکسازی می‌کند و ذهن را از الگوهای شرطی گذشته خارج و پویا می‌کند.

این ماه نو در یک نشان متغیر با انرژی هوا و مرکوری برگشتی در خاک و ماده گویی پس زدن جسم فانی است برای رسیدن به خویشتن درونی.. این نیاز ماست که حواس خود را به درون ذهن هدایت کنیم تا هدایت احساساتمان را در دست بگیریم و برای آینده مان با استدلال‌های خرورزانه، تصمیم بگیریم و خرد را به اراده برسانیم.

برای رسیدن به این خرد درونی، انرژی‌های آتش در نشان قوچ فعال شده اند تا آگاهی ما را از گذشته‌ها و زخم‌ها پاک گردانند و طلوعی جدید را برایمان رقم بزنند.

این زمان فراتر رفتن از گذشته است..‌زمان‌آزادی و عدالت و حقیقتی که ابتدا باید در درون‌ خودمان متولد شود.

نشان دوقلو در ه رجای نمودار تولدتان فعال شده، آنجا نیاز به تنفسی عمیق و مکث دارد..

 

“آدمی همان می‌خواهد که آرزو دارد. همان می‌کند که می‌خواهد. و همان می چیند که افشانده است. و این است سر سرود آن:

جان همانجا رود که ذهن اش رود. هرچه در این سرا کرده، در سرای آتی سزا خواهد دید، و باز از بابت کار و کردارش به سرای آتی تر خواهد رفت. این وصف او است که هنوز هم هوس دارد، اما کیست که او بی هوس باشد؟ همان که هر هوس اش بر آورده باشد! هوس جان هوس نیست، جان چون دیگران نمی میرد که از روح است و روح خواهد شد.

 

 

ماه نو برای همگی پربرکت

7 پاسخ

 1. ممنون ماریا جان 🙏🏻🤍🕊🦋 فقط برام سوال پیش آمده نقاش ها نویسنده فیلم ساز ها که در فکر و خلاقیت خودشون دنیایی را خلق می کنند اون ها چی میشه تکلیف شون ؟ اون ها هم به سمت دنیایی که خلق کردن می روند ؟؟

 2. بسیار عالی بود سپاس ماریا جان ویدئوی یوتیوب هم فوق العاده بود نگاه شما همیشه به مسائل خاص هست .

 3. مرسی مرسی مرسی تاابد مرسی ای روح زیبا.
  باولع می خونم .باولع می آموزم .
  مرسی از زحمات زیبات که برای پیج و وبلاگ و آسترونوت و نینماه وکل بخش های سایت میکشی.درنورباشی وبمانی زیباجان
  باهمه ی این کلماتی که گفتم بازم عشق درون مو نسبت به خوندن مطالب ات نمیتونم درقالب کلمات بیان کنم .❤❤❤❤❤

 4. سلام ماریا جان
  بسیار عالی بود ولی من این چند روز گذشته فقط خوابیدم! سستی و سکون خاصی داشتم بخصوص وقتی به شروع جدیدی که توی پست قبل گفتین فکر میکردم کلا از اقدام تهی شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *