Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

با مبادله موهبت‌های زمین است
که به سرشاری نعمت‌ها می‌رسید
و اشباع می‌شوید.
اما اگر این داد و ستد،
در ساحت عشق و عدالت نباشد،
عده ای را آزمند می‌سازد
و عده.ای را گرسنه. ‌

 

“جبران خلیل جبران”

ونوس در بامداد امروز وارد نشان دوقلو می‌شود.‌ بنابراین شما انرژی آن را در ذهن‌تان احساس خواهید کرد.. درکلام‌تان و فکرتان. لایه ای از آگاهی یین شفقت‌آمیز و مهرورز ونوس، بر روی فکر و زبان و کلام شما قرار میگیرد. اکنون میتوانید با عشق و آزادی و انعطاف بیشتری فکر کنید..‌انتخاب کنید و یا تصمیم بگیرید.

 

ونوس در دوقلو و چرخه های آگاهی

ما در اقیانوس بیکرانی از چرخه های آگاهی زندگی میکنیم که هر کدام شروع و پایان خود را دارند. آن ریتم‌ها در زندگی ار‌گانیسم حیات در روی سیاره زمین‌ منعکس می‌شوند و در هر چرخه ما می بایست تغییر کرده باشیم و مسیر مترقی‌تری از رشد را طی کرده باشیم.‌ اکنون با ترتزیت دوباره ونوس از نشان دوقلو، ما در حال شکستن و ایجاد رشته‌‌ها و افکار جدیدی هستیم..‌ممکن‌ است احساس کنیم که چیزی در حال تغییر است و دقیقا ندانیم آن‌چیست.. احساسات متناقضی را تجربه کنیم ‌که تصمیم گیری را برایمان مشکل می‌کند و کلید کار، جریان و انعطاف‌پذیری دوقلو است.. اگر بتوانیم مثل انرژی دوقلو از کنترل فاصله بگیریم و تناقضات احساسی خودمان یا دیگران را با ذهنی باز و بدون قضاوت نگاه کنیم، آنگاه هوش ما در خلاقیتی بی‌پایان تنیده می‌شود تا خودمان و خواسته ها و نیازهایمان را به سطحی بالاتر بکشانیم.

بیایید با آن روبرو شویم

با ترنزیت ۲۵ روزه ونوس در نشان دوقلو، تغییرات قدرتمندی در اگاهی احساسی ما روی خواهد داد.. اینکه درک کنیم چگونه افکار ما می‌تواند بر احساسات‌مان‌ فرمان براند..‌ چگونه با زندگی برخورد میکنیم؟‌چگونه زیباییها و توانمندی‌های یا حتی ناتوانی هایمان را درک میکنیم.
ما می آموزیم که هر کسی ممکن‌ است‌ اشتباه کند.. هر کسی ممکن است حقایق را تحریف کند. درک این موضوع و پذيرفتن آن می‌تواند بما کمک کند که با خودمان و دیگران مهربانانه‌تر رفتار کنیم.. صبوری را بیاموزیم و تمرین کنیم که تفاوتهای خودمان و دیگران را نه به چشم تضاد؛ که به چشم دوبخش که مکمل و کامل کننده یکدیگر هستند نگاه کنیم.

 

ونوس و پلوتو

در این ترنزیت ۲۵ روزه ونوس و پلوتو در رقصی هماهنگ بسر می‌برند.. ما مجبوریم ماجراجویی های درونی‌مان را با سطح عمیق‌تری از صداقت پیش ببریم.. درک عمیق تری از خودمان و خواسته‌هایمان پیدا کنیم و به یاد بیاوریم که عشق چیزی است که انسان با آن متولد می‌شود در حالیکه ترس چیزی است که آن را یاد گرفته ایم. همانگونه که انرژی یانگ دوقلو قلب ما را باب می‌کند ما ترسها و تردیدها را از ذهن‌مان پاک میکنیم و در هر زمان عشق را با کلامی هرچند کوچک به خودمان و جهان اطراف مان ابراز میکنیم.‌
ونوس/پلوتو تغییر و شیفت آگاهی است از نتوانستن به توانستن.. جایی که پایه‌های امنیت را در درون‌ خودمان پیدا می‌کنیم و نه در بیرون. ‌

ونوس/نپتون صدای درونی ماست که بجای گفتن “نیاز دارم” می‌گوید “دارم” و فرافکنی ما از التماس و دعا به شکرگزاری تغییر میکند.

گاندی یک جمله ای دارد.. “تغییری باش که می‌خواهی آن را در جهان ببینی”.. هر چیزی که دوست داریم در جهان اطرافمان تغییر ‌کند ابتدا آن را در خودمان بوجود آوریم و ترتزیت 2022 ونوس در نشان دوقلو در حالیکه مرکوری دکان دوم و سوم را طی میکند، یادآوری ما به تغییری لست که دوست داریم در جهان اطرافمان رخ دهد.

 

با این انرژی اگر باید به کسی بگویید دوستش دادید، بگویید.. اگر از کسی دلخور هستید آن را آزادانه بر زبان بیاورید..‌ اجازه دهید زبان و قلب‌تان همراستا شوند.‌ خلاق باشید.. زیبا و مثبت فکر ‌کنید. با عشق انتخاب کنید و با جهان همیشه در حال تغییر،منعطف باشید.
قدردان باشید و شکرگزار.‌

من‌هم‌از شما متشکرم که برای خواندن نوشته های من وقت گذاشتید. برایتان بهترین تغییرها و دریافت زیباترین خبرها و پیام‌ها را آرزو میکنم.

 

ماریا

3 پاسخ

  1. سلام ماریاجان مطالبتونورو میخونم و همیشه خوندم و خودتون گفتید از کسی دلخور هستید بگین … من از شما دلخورم و خیلی دلم شکسته و چندین نامه نوشتم و پاره کردم و مدیت میکنم ولی هنوز نتونستم ببخشمت.چون انتظار این نوع برخوردرو ازتون نداشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *