Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ترنزیت مرکوری به نشان آکواریوس در سال 2021

ترنزیت مرکوری به نشان آکواریوس در سال 2021

ترنزیت مرکوری به نشان آکواریوس در سال 2021

مرکوری وارد اکواریوس شد و در 30 ژانویه هم‌در همین نشان حرکت برگشتی خودش رو شروع میکنه.‌ این ترنزیت رو میشه ذهن‌جمعی در نظر گرفت. مرکوری در اکوا، یک ذهن باز و اینده‌نگر هست.. با انرژی مرکوری در نشان آکوا هر پیامی، هر صدایی میتونه فرصتی باشه برای تغییری که در مسیر اینده الزامیه (Mercury tr NN)

هر جستجوگری که انجام بدید.. هر چیزی توجه شما رو جلب کنه برای یادگیری داره مسیر متفاوت رو بشما نشون میده. مسیری که در جهت رشد و تکامل روح شماست.
به یاد داشته باشید انرژی اکواریوس یک انرژی ثابت هست و حاکم این نشان در نشان تارس قرار گرفته.‌.‌بنابراین مفهوم جدا شدن از هر چیزی که ریشه های رشد شما رو در خودش محکم گرفته الزامی بنظر میرسه. این انرژی در سطوح فردی متمرکز هست..‌اجتماع آکواریوس تشکیل شده از فردیت ها و این ترنزیت با حضور سترن و ژوپیتر در این نشان تعارضات بیرونی و درونی رو به تک‌تک‌افراد یک جامعه نشون میده..‌ تعارضاتی که مانع یک همبستگی قدرتمند میشود‌.

 

چگونه افراد را بیدار کنیم و چگونه انها را بیدار نگه داریم؟

مرکوری در نشان آکواریوس و مربع های اورانوس

اکنون زمان طلایی است.‌‌. حضور یک سیاره درونی در کنار دو سیاره بیرونی قدرتمند ژوپیتر و سترن در نشان بیداری جمعی، در حالیکه در مربع به اورانوس قرار دارد فعال شدن یک نیروی اگاهانه در تمام سطح اگای سیاره زمین است.

در حالیکه سیارات شخصی نیروهایی در روان فردی ما هستند سیارات فرا شخصی تجسم نیروهای کیهانی هستند که فرکانس انها بعنوان اکتاو بالاتر روی تکامل آگاهی انسان تاثیر گذار است. اما این انتخاب ماست که به انها اجازه مداخله دهیم یا در برابر انها مقاومت کنیم.. ما میتوانیم ذهن‌مان را باز کنیم و انرژیها را تجربه کنیم یا پنهان شویم و اکنون زمان قدرتمندی برای رها کردن رفتارها و الگوهای فکری قدیمی است.

 

اورانوس و سترن با نشان دادن پیامد و کارمای بی‌مسوولیتی ها و رفتارها و فکرهای اشتباهمان ما را به لرزه در میاورند و در کنار انرژیهای ژوپیتر ما را ملزم به رشد و گسترش باورهایی جدید میکنند.
این انرژی در سطح اکواریوس مردم را بیدار میکند.. مردم را از خواب هزارساله بیدار میکند و چیزهایی در مورد خودشان کشف میکنند که با انها هویت خود را پیدا کرده و جایگاه حقیقی خود را ادعا میکنند‌‌. هرگونه رفتارهای خارج از هنجار اجتماعی خواب و سایه این انرژیهاست.‌

 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را

مرکوری در نشان آکواریوس

در مجموع این تزنزیت آغازگر ذهنیتی جدید برای تمام افراد سیاره زمین است.. پلوتو همچنان به تخریب ساختارهای اقتصادی سیاسی اجتماعی ادامه خواهد داد و مردمی که منتظرند تا کسی انها را نجات دهد، امیدهای ساده لوحانه! بعنوان توهم به فردیت جامعه شناسانده خواهد شد تا افراد یاد بگیرند که هیچ چیز بهتر نخواهد شد تا زمانی که مسوولیت عملکرد خود را برای ساختن دنیایی بهتر بر عهده بگیرند.‌

لازم است یاد بگیریم هرج و مرج و اشفتگی با دیوانگی و عصبانیت متفاوت است. آشفتگی بخشی از طرح الهی است وقتی که همه چیز از تعادل خارج میشود و باید در یک اکتاو بالاتر تنظیم شود. این یک انرژی مداخله گر الهی است که وارد میشود تا تنظیم دوباره ای انجام دهد.

 

کهن الگوهای آکواریوس و لئو

قطب مخالف آکوا، لئو است.. افراد تشکیل دهنده اجتماع، اکنون بنظر میرسد هر روز بیش از دیروز خسته و ناامید میشوند وموجودیت حقیقی افراد تحت آشفتگی سیاستها و قوانین ایدئولوژیکی زیر سوال رفته است و اکنون با ورود عصر اکواریوس ماهیت وجودی انسان دررحال بروزسانی است..‌ساختارهای جمعی همیشه در حال ارتقا و تکامل هستند و زمانی که جلوی این ارتقاها گرفته شود، انقلاب اورانوس رخ میدهد‌.

 

در نهایت اینکه:

متعصب نباشید..‌حقیقت های وجودی خود را ببینید .. پتانسیل عظیم ذهنی خود را درک کنید.. مربع اورانوس و سترن، دیوارهای منیت و ساختارهای جمعی را میشکافد تا ما را با پیام الهی هماهنگ کند.

 

 

8 پاسخ

  1. از اونجایی که تی اسکوئر سترن اورانوس و ژوپیتر-کایرن دارم همیشه حس یه جور بیگانگی و انفرادی بودن وجود داشته و مدتیه خیلی زیاد شده و حتی در درون هم انگار ملوک الطوایفی هست و چند لایه بودن زمان و مکان. بوی تغییر میاد ولی تصویری ازش ندارم هنوز و تنها فشار ذهنی شدید با ساندویچ بودن مرکوری بین پلوتو و اورانوس ???????? راحت هم نمیشه گفت چه خبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *