Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

با تمام قوا به پیش روید، ورود مارس به نشان قوچ

مارس امروز 30 اپریل سفر خود را در نشان ماهی به پایان می رساند و در ساعت 19:03 به وقت تهران وارد نشان خود، قوچ می شود. مارس با ورودش به اولین نشان زودیاک چرخه جدیدی را پرقدرت آغاز می کند.

 

قدرت مارس در خانه

مارس جنگجو، با اراده و ابتکار عمل در خانه خود، موج انگیزه و اشتیاقی شدید را برای حرکت و کسب موفقیت در شما بیدار می کند. این زمانی عالی برای شروع و اقدام به کارهایی است که مدت هاست به تعویق افتاده یا کارهایی که دوست دارید و اهدافی که برای آن برنامه ریزی کرده اید. چون اراده، انگیزه و البته شجاعت لازم در شما فعال شده است. الان می توانید با تمام قوا به پیش روید. نیرو و قدرت پیشرویی مارس غیرقابل توقف است.

مارس در خانه، یک منبع بزرگ انرژی است برای حرکت به سوی فتح قله های جدید. پس لیست اهداف و برنامه هایتان را آماده کنید که در حدود 6 هفته آینده که مارس جنگجوی درون، همچون سلحشوری که در میدان نبرد برای زندگیش مبارزه می کند، تنها به پیروزی و کسب موفقیت در میدان زندگی چشم دارد. پس شجاعانه در جهت حل چالش های زندگی می تازد و تا رسیدن به خواسته اش از حرکت باز نمی ایستد.

علاوه براین فصل جدید حضور مارس در قوچ اعتماد به نفس را تقویت می کند. انگار انرژی آتش روح در وجودتان شعله ور می شود و این فرصت را می دهد تا تولد نفس آگاه تری را رقم بزنید. به خصوص اگر از انرژی دیدار مارس با نپتون در آخرین درجات نشان ماهی برای انحلال و پاکسازی نفس محدود خود بهره برده باشید، با انرژی مارس در قوچ علاوه بر اینکه می توانید در دنیای بیرون دست به عملی سازنده بزنید می توانید همزمان در درون هم در جهت ارتقا خود اقدام کنید.

 

هشدار مارس در خانه

درست است که مارس در قوچ اشتیاق و انگیزه، شور و محرک حرکت است؛ اما باید توجه داشت که مارس در اینجا می تواند بیش از همیشه عجول و حتی بی فکر عمل کند. پس حتما پیش از هر اقدامی کمی درنگ کنید. اجازه ندهید سرعت بالای آن شما را وادار به تصمیمات و اقدامات عجولانه و نسنجیده کند.

ضمنا مارس می تواند بسیار تهاجمی برخورد کند. مارس مکانیزم دفاعی و تهاجمی است به همین خاطر در انرژی ناپخته قوچ می تواند به شکل خشم و عصبانیت شدید بروز پیدا کند. می تواند با انرژی افسار گسیخته خود آتش جنگ، دعوا و درگیری حتی به شکل فیزیکی را بالا ببرد. پس لازم است به غرور و خودخواهی های خود افسار بزنیم و با وجود طبیعت سرکش و عجول مارس کمی خویشتن دار باشیم.

فراموش نکنید که مارس در این حضورش در قوچ، دیدارهای مهمی با نود شمالی و کایرن خواهد داشت و رفتارهای تند می تواند تاثیرات بسیاری بر روابط شما بگذارد. البته خوشبختانه آسمان یار است و تقریبا همزمان با ورود مارس به قوچ، ونوس هم وارد خانه خود تارس می شود و با عشق و بردباریش در این امر به ما کمک می کند.

 

تاثیر ترنزیت بر هر نشان

قوچ

ورود مارس به نشان شما، انرژی و انگیزه مضاعفی را در ابعاد مختلف زندگی به شما خواهد داد. پس بااراده، قاطع و پرقدرت پیش روید. خواسته ها، اهداف و برنامه های خود را مشخص کنید و برای آنها پرتلاش اقدام کنید، چون نتایج آن می تواند احساس رضایت را در شما ایجاد کند. جسارت و شجاعت شما بیش از همیشه است، پس به سمت خواسته هایتان حرکت کنید. از آنجا که انرژی و فعالیت های فیزیکی شما بالا می رود فرصت خوبی است تا ورزش را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

 

تارس

به هشدارهایی که بدنتان می دهد توجه کنید. احتمالا در این مدت به استراحت بیشتری نیاز دارید. شاید حفظ آرامش برایتان کمی دشوار  باشد، پس بیشتر از خود مراقبت کنید. به جای آنکه در مواجهه با مسائل به دنبال راهکار بی حس کردن خود و فرار باشید، از فعالیت های معنوی و حتی هنری کمک بگیرید و آن را وارد زندگیتان بکنید.

 

دوقلو

باتری اجتماعی شما شارژ می شود. زمان خوبی است تا کارها و فعالیت های اجتماعی خود را پیش ببرید. با بالا رفتن اعتماد به نفس و روحیه کار تیمی می توانید پیشرفت هایی را در این حوزه داشته باشید. البته مراقب باشید که کلام تند و تلخ باعث ایجاد کدورت و درگیری نشود.

 

خرچنگ

فعالیت هایتان در محیط کار افزایش پیدا می کند. این قدرت را پیدا می کنید که از فضای امن همیشگی خود خارج شوید و کمی به ماجراجویی بپردازید. البته حواستان باشد در این ماجراجویی ها ریسک های پرخطر در حوزه کاری و مالی باعث دردسرتان نشود. کلا با حضور مارس انگیزه بیشتری برای پیش رفتن در حوزه های کاری خود خواهید داشت. البته مراقب باشید درگیر جاه طلبی و رقابت های ناسالم در محیط کاری خود نشوید. به جای آن تلاش خود را افزایش دهید و با توجه به توانایی های خود موقعیت بهتری در میان همکارانتان کسب کنید.

 

لئو

با حضور مارس در قوچ، اشتیاق شما برای ماجراجویی و سفرهای هیجان انگیز و البته تجربه های جدید شدت می گیرد. پس از تجربه های جدید البته با هوشیاری استقبال کنید و ریسک های حساب نشده نداشته باشید.  البته که آتش درون شما را هم شعله ورتر می شود، از این انرژی برای یادگیری موضوعات مورد علاقه خود بهره ببرید.

 

خوشه

شاید این انرژی کمکتان کند تا با قاطعیت بالاخره تصمیمی را که مدت ها در زندگی شخصی یا حتی شراکت هایتان به تاخیر انداخته بودید، بگیرید. البته حواستان باشد که عجولانه و مغرضانه اقدام نکنید. به جای آن از قاطعیت مارس کمک بگیرید. این هیجانات را در سرمایه گذاری هایتان هم مدیریت کنید. مراقب سوءاستفاده ها باشید، چه از طرف دیگران، چه خودتان نسبت به دیگران.

 

ترازو

گرما و آتش روابطتان شعله می گیرد. این اشتیاق می تواند در همه روابطتان خود را نشان دهد، به خصوص در روابط نزدیک و ارتباط های جنسی بیشتر خود را نشان می دهد. هر چند این شعله می تواند تخریب کننده هم باشد. پس مراقب خشم و عصبانیت های ناگهانی خود باشید. البته این انرژی می تواند کمک کند تا خود را از روابطی هم که در آن گیر افتاده اید و دیگر به شما تعلق ندارد، خود را رها کنید.

 

عقرب

مراقب سلامتی خود باشید، به خصوص از سلامت جسمی و جنسی خود  بیشتر حفاظت کنید. ضمنا با کار زیاد و مشغله های روزمره خود را بیش از حد خسته نکنید. احتمالا حجم کارهای روزانه تان زیاد می شود و خودتان هم مشتاق قبول مسئولیت های بیشتر هستید. اما در این بین حواستان به خودتان باشد.

 

کماندار

مارس خانه پنج شما را فعال می کند. عنصر مارس آتش است، خانه پنج و البته خود نشان شما هم انرژی آتش را دارد. از این همه انرژی آتش برای ارتقا فردیت و هویت خود نهایت بهره را ببرید؛ قطعا می تواند این فرایند را تسریع دهد. با این همه شور و عشق می توانید کیمیاگری کنید و شادی زیادی را تجربه کنید. البته مراقب باشید با ماجراجویی های عاشقانه خودتان را نسوزانید😊

 

کپریکورن

این انرژی حوزه خانه و خانواده شما را فعال می کند. همانقدر که می تواند شور و اشتیاق را در این بخش فعال کند، می تواند باعث درگیری و دعوا و تنش هم شود. این بستگی به خودتان دارد، اینکه در چه فرکانسی هستید و چطور از این انرژی استفاده می کنید. اما از این فرصت استفاده کنید و سختکوشی خود را با اراده و انگیزه مارس پیوند بزنید و در جهت ایجاد احساس امنیت در دنیای درون و بیرون خود از آن استفاده کنید.

 

آکواریوس

مهارت های ارتباطی شما تقویت می شود و با اعتماد به نفس بیشتری ارتباطات بهتری را می توانید برقرار کنید. هر چند که انرژی رقابت جویانه و منم منم های مارس هم می تواند دردسر ساز شود. در هر حال این زمان خوبی برای معاشرت های دوستانه است.

 

ماهی

شور و اشتیاق برای رسیدن به خواسته ها و تمایلاتتان شدت می گیرد. از این انرژی برای پیش رفتن در حوزه های مالی و البته روابط خود استفاده کنید و برای خودتان موفقیت هایی را خلق کنید. اگر در حوزه های هنری فعالیت می کنید فرصت خوبی است تا برای کسب درآمد از آن، اقدام کنید. ضمنا مراقب رژیم غذایی خود باشد و حتما ورزش را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

 

 

 

ورود مارس به قوچ برایتان پر از خیر و برکت

2 پاسخ

    1. مثل همیشه روان وکامل وعالی
      درنوروعشق الهی پایداروموفق باشی ماریا جان نازنین.سپاسگزاریم
      💚💚💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *