Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار

 

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار.. سفر‌ مرکوری در عقرب به پایان رسید. سفری پرفراز و نشیب برای ما در سال 2019. سفری ‌که با فعال بودن پلوتو، حاکم نشان عقرب ما خبرهای تاریک زیادی رو دریافت کردیم.

مرکوری روی 29 درجه عقرب و فردا در ساعت 13:11دقیقه وارد نشان کماندار میشود. حالا با ترنزیت مرکوری به نشان‌کماندار، سیاره تفکر و ذهن تحلیلی ما، اجازه پیدا میکنه امیدوارانه به وسعت جهان و اینده ای بزرگ‌فکر کنه.‌

 

مرکوری

mercury

وقتی نماد مرکوری رو نگاه کنین به راحتی متوجه نیروهای شگرف این سیاره میشین. صلیب زیر دایره یعنی روح در بالای ماده قرار میگیرد تا او بتواند از او برای تفسیر تجربیات زندگی خود استفاده کند. مرکوری بما نشان ‌میدهد روح ما چگونه میتواند از اگاهی خود برای زندگی هدفمند در سیاره زمین استفاده کند.‌ شاخک‌های نماد مرکوری دریافت دوگانه انگیزه های ذهنی ماست.

 

مرکوری در نشان کماندار

نشان کماندار با عنصر اتش جای مناسبی برای مرکوری فعال و بیقرار نخواهد بود.‌ بیقراری مرکوری افزایش پیدا خواهد کرد و کنجکاوی و جستجوگریهای مرکوری در سطوح بسیار وسیع‌تری خواهد بود. برنامه های ذهنی شما، بیش از اندازه فعال میشن و ارتباطات مرکوری تحت انرژی اتش، به پویایی زیاد خواهد رسید. این انرژی شدید مرکوری در صورت هدایت و کنترل اگاهانه بسیار مثبت و در صورت گرفتارشدن در سایه‌ها چالش زا خواهد بود.
مرکوری در نشان کماندار انرژی زیادی را آزاد خواهد کرد.‌ طبیعت تاثیرپذیر مرکوری براحتی میتونه تحت اتش کماندار برافروخته بشه و مکالمات به سوتفاهم های بزرگ تبدیل بشه.‌ نشان کماندار، جنگجوی حقیقت و معنویت است، با انرژی مرکوری دررکماندار ما قدرت داریم مستقیم به قلب حقیقت‌ها حمله کنیم. ما جسوریم و پرازاعتماد و اطمینان و اینجا دقیقا لبه تیغ هست!

 

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار
mercury in sag

مرکوری و کایرن

مرکوری در بدو ورود به کماندار در زاویه تراین با کایرن قرار خواهد گرفت، گفتگوهایی که زخم‌ها را دوباره باز میکند برای بهبود..‌ با انرژی مرکوری در کماندار، زخم ها و سایه های کشف شده در عقرب، براحتی در اتش بهبود سنتور کماندار میتواند به شفا تبدیل شود..‌هماهنگی دو سنتور کماندار و کایرن ذهن شما رو برای ازادکردن روح خود از دردها ترغیب میکند.‌

 

مرکوری و نپتون

مرکوری بی‌مهابا، سرشار از انگیزه و اتش در این سفر از هفدهم دسامبر در زاویه مربع با نپتون قرار خواهد گرفت.‌ ذهن باز مرکوری اماده است تا با حقیقت و ذات وجودی هر چیزی روبرو بشه. ذهن مرکوری شما ایا نسبت به فریبها میتونه اگاه تر باشه؟ ایا میتونه حقیقتها رو از دروغها تشخیص بده؟ یادتون نره جمله گوته رو که گفت:
هیچکس بهتر از ذهنمون، نمیتونه ما رو فریب بده”

 

مرکوری و حرکت روی خط حقیقت

نشان کماندار، نشان افق های اینده است. نشان حرکت روی خط حقیقت.. نشان برنامه ریزیهای بزرگ.. نشانی که شما رو ترغیب میکند کمان زندگبتون رو بسمت بزرگترین ارزوها و اهداف نشونه بگیرین. اگه دیتاهای ذهنی شما در نشان‌عقرب پاکسازی شده باشند، ایده های مرکوری در کماندار میتونن بی نظیر باشن.

 

مرکوری و کشف ناشناخته ها

مرکوری جستجوگر زودیاک هست و حالا در نشان کماندار قدرت بیشتری خواهد گرفت.‌هیچ محدودیتی برای مرکوری دیگر وجود نخواهد داشت. با طبیعت بیقرار مرکوری، خاصیت اتش و متغیر کماندار میتونه باعث بیقراری و سرگردانی مرکوری بشه.

ترنزیت مرکوری به نشان کماندار تا 29 دسامبر طول میکشه.‌ سفری که به مرکوری قدرت میده تا کشفیات حاصل از نشان عقرب خودش رو، بررسی عمیق کنه و بین واقعیت های دروغین و حقیقی تمایز ایجاد کنه.‌ تجربه های درونی مرکوری در نشان عقرب  با تجربه های بیرونی مرکوری در نشان کماندار همراه میشن تا در زمان پیوند بزرگ سترن و پلوتو، نقش یه ارتباط دهنده کامل رو ایفا کنه.

بله.. به همین زیبایی پازل کیهانی کامل میشه.

ترنزیت  مرکوری به نشان کماندار برای ما میتونه پر از خبرهای داغ و اتشین باشه. خبرهایی گرم و دلگرم کننده برای ساختن آینده ای آزاد.

ماریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *