Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه نو نشان کپریکورن، جایگاه “من” در جهان

ماه نو کاردینال در نشان زمین
۲دیماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۳:۴۶ دقیقه به وقت تهران

در انقلاب زمستانی کیهان دگرگون می‌شود و این تحولی بنیادین است.. گرچه در سطح چیزی ظاهرا تغییر نمی‌کند و چه بسا سرما بیشتر میشود اما داستان اینگونه است که اکنون با کوتاه شدن شبها، سلول‌های عروقی گیاهان اندک اندک کار خود را از سر می‌گیرند و فرایند رشد جدید آغاز میشود و ما می‌توانیم جوانه‌های جدید را در اوایل بهار بر درختان ببینیم.‌ بنابراین انقلاب زمستانی تلاشی قدرتمند برای ایجاد زندگی جدید است و همراه شدن ماه نو کپریکورن در این انرژی همانند باز شدن قلب کیهانی ما به روی واقعیات است.. واقعیاتی که از ما افرادی جدید با هویت هایی جدید خواهند ساخت.‌

 

ماده، آگاهی است در آن نور خدا تجلی می یابد. در سنت مسیحی تولد خالق در ماده-یشوا- چهار روز پس از انقلاب زمستانی جشن گرفته می‌شود که آن را با تولد مسیح یا میترا نمادین می‌کنند. این آغاز حرکت دیگری از محور زمین است که مرحله جدیدی از زایش را شروع می‌کند.. گویی این دروازه حلول به دنیای ماده است که ما از رحم کیهانی وارد عالم ماده می‌شویم تا بیاموزیم نه فقط برای منافع خودمان، برای جهان‌مان نیز عضو مفیدی باشیم.‌ این همان مسیری است که به ما می آموزد زنده‌گی کنیم، نه زندگی.

انرژی کاردینال خاک کپریکورن، درباره جایگاه “من” در جهان سوال می‌کند.. سوالی که اکنون با حضور مرکوری و ونوس در همین نشان ما را وادار می‌کنند تا از توهم واقعیت های بیرونی دور و شروع به پرداختن به واقعیت های شخصی خود کنیم. این تاکید و الزام ژوپیتر است که در نشان قوچ در مربعی سخت به این ماه نو قرار دارد.‌ این یعنی هر کدام از ما اکنون در شروعی جدید قرار داریم تا از آگاهی توده‌ ای جدا شده و به اعضایی فعال برای ساختن دنیایی جدید در جامعه و جهان تبدیل شویم، همان درسی که سترن در نشان اکواریوس بما در طول ماه‌های گذشته آموخته است.‌
همزمان، واقعیت های فردی و اجتماعی نیز در حال شروع چرخه های تکاملی جدیدی هستند که لازمه آن پاکسازی سمومی است که ژوپیتر با گذر خود از نشان ماهی روی سطح آورد و صادقانه معتقدم با حضور کایرن در نشان قوچ، برای داشتن یک جامعه سالم باید از بهبود و درمان فردی، شروع کرد.

این ماه نو آغازی قدرتمند است تا درباره اقتدار درونی صحبت کنیم که در زندگی های فردی امان رنگ‌باخته…‌

این ماه نو آغازی قدرتمند است تا با حضور ونوس در کپریکورن، واقعگرایانه نیازهای نابالغانه ای را ببینیم که منجر به واکنش‌های عاطفی اشتباه میشود و خانواده یا شرکا یا جامعه ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد..

این ماه نو آغازی قدرتمند است تا رهبران دولت‌ها و قانون‌گذاران به اشتباهات خود با زیست جهان و روابطشان با اعضای جامعه خود پی ببرند چرا که روند رفروم اجتماعی و تغییر پارادایم به خودی خود در حال انجام است و سخت‌گیری‌های بیهوده غیر از اینکه این رفورم را با تاخیر و بداوازه‌گی آنان مواجه کند، نتیجه ای نخواهد داشت.‌

 

نماد سبیان این ماه نو اینگونه میگوید:
“یک رئیس قبیله سرخپوست خواستار به رسمیت شناخته شدن است.”
این نماد قدرتی است که در حال متبلور شدن در انرژی چگال کپریکورن است و به شخصیت بالغ شده افراد در یک موقعیت مهم اشاره دارد.
دکتر مارک ادموند جونز پایه گذار نمادهای سبیان این درجه را نمادی از وفاداری و یکپارچه سازی درونی افراد می‌داند که از هر فرصتی برای ابراز خود واقعی تلاش می‌کند.
در حالیکه این درجه با انرژی ژوپیتر درگیر است بهتر است اول این سوالات را به خودمان جواب دهیم:

من چگونه توانسته ام نقطه‌ای تاثیر گذار برای جامعه ام باشم؟
مسوولیت من در این زندگی چیست؟
چه اندازه به آرمان‌های اخلاقی وفادارم؟
برای منافع شخصی چه اندازه از منافع جامعه را قربانی میکنم؟

 

این ماه نو آغازی قدرتمند برای انرژی‌های کاردینال است. قوچ‌ها، خرچنگها، لیبراها و کپریکورن‌ها بجای متعصبانه عمل کردن منعطف باشید و با نگرشی باز اقدام کنید.. نگذارید آسیب پذیری هایتان مانع رشد شما شوند.

انرژی‌های ثابت تارس، لئو، عقرب و اکواریوس.. ماندن در نقطه امن دیگر بشما رشدی نمیدهد. از دریچه جدیدی به خودتان و توانایی هایتان نگاه کنید.

انرژیهای متغیر دوقلو، خوشه، کماندار و ماهی چیزهایی هستند که شما را عقب نگاه می دارند همانند ادمها، شرایط یا موقعیت ها. از انرژی کاردینال این ماه نو استفاده کنید و قدرتتان را برای در اختیار گرفتن کنترل زندگی تان متمرکز کنید.

 

این ماه نو در هر بخش از نمودار تولدتان فعال می‌شود مربع کاردینالی را فعال میکند و مربع کاردینال یعنی ” کاری انجام بده”
کافیست ببینید نشان قوچ و نشان کپریکورن در چه خانه هایی فعال هستند.‌ مضامین آن خانه ها را بخوانید.‌ این دو خانه در تنش با یکدیگر هستند تا از دل آنها واقعیت هایی عادلانه و معنادار خلق شوند و مراقب باشیم واقعیت ها را بخاطر ایمان یا باور یا ایدئولوژی خود تحریف نکنیم.

 

تولد نور و ماه نو پربرکت

 

 

 

15 پاسخ

    1. مثل همیشه عالی.ممنون ماریای عزیز.ماه نومبارک همگی وپراز خیر وبرکت وعشق وارامش برای جهان وایران عزیزمون 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *