Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

فاز گیبوس پلوتو و ماه، ساختن دوباره گذشته

فاز گیبوس پلوتو و ماه، ساختن دوباره گذشته

 

امروز دسامبر تولد امیلی دوشاتله است. چارت تولد امیلی در بخش علاقمند‌های من ذخیره شده. زنی از جنس علم و دانش و عشق. خورشید کماندار در بالاترین نقطه انرژی، خودنمایی میکنه.. اتش کماندار و خورشید در عنصر خاک به هم تنیده میشن تا اون ارتباطات بین انرژی جنبشی و جرم و سرعتها رو با مرکوری قدرتمندی که در کپریکورن داره درک کنه.‌ فقط کافیه تا به گرندترین قدرتمندی که در نمودار تولدش هست نگاه کنید..

 

ژوپیتر، اورانوس و پلوتو در هم تنیده شده اند و طوفانی از ایده‌ها را به راه می‌اندازند. ژوپیتر به رشد فاز گیبوس پلوتو برای رد کردن مرحله انتقالی بزرگ روح و انجام کار ناتمام اون در گذشته کمک می‌کنه.‌ زوایای مربع این استلیوم سیاره‌ای، خلاقیت او را تحریک میکنند. ماه نیز در فاز گیبوس خود قرار دارد که دلیلی بر تحریک گذشته ای است که دوباره بر زندگی حال فرد، فرافکن میشود. ‌

 

تنش انرژیهای عنصر زمین

تنش بین خانه های دوم و ششم به نوعی خلق جدیدی است که در این مرحله از رشد تکاملی روح باید صورت بگیرد. امیلی خود را در زمینی جدید می‌دیده.. دنیایی از اسرار زمین در ذهنش غوطه میخورده و تنها راه برای آرامش، نوشتن و ثبت کردن ان جزییات بیشماری بوده که به ذهنش خطور میکرده. ‌درگیری‌های جزیی ذهنی روح امیلی نیاز به واکنشی نیرومند داشته تا انچه بر عهده او بوده را بتواند در جهان ثبت کند. خورشید او در بالاترین نقطه اگاهی در راس گرندتراین می‌درخشد تا حتی عاشقانه‌هایش نیز به رشد او کمک کنند..

 

با داشتن ونوس در خاته یازدهم در مربع با نودها او وظیفه دیگری نیز دارد..‌احیای انرژی زنانه در اجتماعی که زندگی میکند.. این وام‌ی از گذشته است که باید نه تنها خود به نمادی از یک زن برجسته و الگویی برای زنان تبدیل شود بلکه به رشد اگاهی انان نیر میبایست کمک کند. بهدهمین دلیل هم او افسانه زنبورهای ماندویل را ترجمه کرد و در مقدمه آن به تقبیح تعصبی پرداخت که مانع از دسترسی زنان به آموزش مناسب میشد. این برای من جالب ترین نکته بود چرا که این کتاب در دوران دانشگاه من که اقتصاد خواندم بسیار اشنا بود و با خط به خط آن 4 سال تمام  زندگی کردم و اکنون تضاد آن را درک می کنم. این کتابی است که سیستم اجتماعی زنبور عسل را به سیستم انسانی تشبیه کرده است. زنبورها دو دسته اند: کارگر و اشراف. در این کتاب به زیبایی هر چه تمامتر روزگار سیاه زنبورهای کارگر را به تصویر می‌کشد. از همین بدبختی دسته اول است که کندو پر از عسل میشود اما.. -فکر می کنم این کتاب را خودتان بخوانید چرا که در این مجال نمی گنجد)

 

 

احیای انرژی یین

با داشتن ماه و مارس او باید برای بخش زنانه خود بجنگد..‌باید برای احیا و باززایش بخش زنانه خود با جامعه‌مردسالار روبرو شود و محکم و سرسخت و پایدار و متمرکز باقی بماند. با داشتن سترن برگشتی، ماه و مارس در تارس و خانه دوم این به راحتی قابل دیدن است. کایرن او در خانه دهم است و حاکی از زخم‌هایی که برای مسیر کاری خود کشید. در این راستا فقط به ذکر همین مورد بسنده میکنم که او را بارها از جمع مباحث علمی به دلیل زن بودن اخراج کردند.‌ یک مورد کافه گرادوت بود اما او تسلیم نشد و لباس مردانه تن کرد و دوباره بازگشت.

 

او با چنین تلاشی برای احقاق خواسته های خود پایداری کرد تا به یک مرجع جهانی در فیزیک تبدیل شد.‌ او امده بود تا یاد بگیرد به تمامیت زنانه خود اعتماد کند و در راه اهدافش ایستادگی کند.

در یک پست دیگر من به روابط عاشقانه او که سهم‌به سزایی در رشد او داشتند اشاره خواهم کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *