Current Moon Phase

Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon

The moon is currently in Leo
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل دوقلو، بازخواست حقیقت

“و آگاه باش که چه چیزی در پیش روی توست، و آنچه از تو پنهان است آشکار خواهد شد”

-انجیل توماس-

ما در دنیای قطبیت ها زندگی میکنیم.. در دنیای نور و سایه ها و همواره جهان از ما می‌خواهد میانه این دو را پیدا و زندگی کنیم.‌

ما در دنیایی زندگی میکنیم اشعار به مرور رنگ باخته‌اند و فلسفه بیش از آنکه تعریفی برای انسان‌زیستی باشد، تبدیل به مغلطه‌های کلامی گشته است.‌
ما در دنیایی زندگی میکنیم که بیش از آنکه دین ریسمانی باشد برای روشن کردن آتش الهی قلب‌هایمان، تبدیل به طنابی گشته برای تعصب.‌
ما در دنیایی زندگی میکنیم که غرور و خودخواهی کماندار معصومیت و بی‌پیرایگی دوقلو را اسیر کرده. و این ماه کامل، این عدم‌ تعادل‌ها را بر ذهن‌مان می‌کوبد تا شاید به یاد آوریم معنای حقیقی زیستن‌ هایمان را.

ارتعاش این ماه کامل که در دکان دوم دوقلو فعال می‌شود، دکانی که انرژی مارس را دارد، و علاوه بر آن،مارس برگشتی هم در پیوند با این ارتعاش قرار دارد قدرت این پتک را دوچندان می‌کند و سایه‌های کماندار را نشان می‌دهد.

بله..  ما معصوم بودیم.. ما مثل کودکان خندیدیم و با هر بار زمین خوردن، دوباره بلند شدیم.. ما فکر کردیم افق‌هایی که نشان‌مان می‌دهند ما را به سرزمین بهتری می‌برد.. ما بدنبال معناهای جدید بودیم و از زندگی چیزی عمیق‌تر میخواستیم اما آنچه نصیب‌مان گشت ناامیدی و دروغ و تحمیل بود.
ما فکر کردیم ما همه از یک تباریم و فرهنگ و گفتیم ما به دلیلی همدیگر را در این منطقه جغرافیایی انتخاب کرده‌ایم‌تا درس بگیریم و با هم نمایشنامه‌ای را اجرا کنیم که در آن همگی روی صحنه، همپای یکدیگر نقش را اجرا می‌کنند در حالیکه شخصیت هیچکس بخاطر نقش پایین‌اش خدشه دار نمی‌شود.. اما اینگونه نبود.

اینک‌ این ماه کامل، تفاوت‌ها را عیان می‌کند و ما را وادار میکند بر خلاف تمام گذشته ای که هرگز سوال نکردیم، سوال کنیم.. سترن با این ماه کامل در انرژی هماهنگ است تا ما انگیزه های هر پیامی و سخنی  را زیر سوال ببریم.. ما مجاز به تکرار اشتباهات گذشته نیستیم.. این را پلوتویی می‌گوید که روی آخرین درجات کپریکورن در حال راه پیمایی است.. گویی در انرژی این ماه کامل تمام گذشته هایی که بر اساس باورهای دیگران عمل کردیم جلوی چشممان می آید تا اینبار به شیوه ای بالغانه تر عمل کنیم.

و نشان دوقلو، نشان یادگیری است که بما در این ماه کامل می‌آموزد چگونه تفاوت بین سخنان دروغ و فریب را تشخیص دهیم و بجای گرفتار شدن در انرژی خام و غریزی مارس از انرژی سترن استفاده کنیم که در این ماه کامل در یک زاویه هماهنگ سعی می‌کند واقعیت ها را برای رفتاری بالغانه نشان‌مان دهد.

دکان دوم دوقلو و انرژی مارس، لایه ای قوی‌تر از طعم برنده کلمات و حقایق را فعال میکند. یک انرژی سرشار از پراکندگی و بیقراری ذهنی که میتواند کنترل کامل رفتار ما را بدست بگیرد.

 

این اوج تنش حقایق و اطلاعات است که میتواند طوفانی کلامی یا رسانه ای را ايجاد کند. با پویایی مارس برگشتی در این ماه کامل تحریک‌پذیری به آسانی و باشدت زیاد انجام می‌پذیرد و ذهن ما آمادگی سریع برای برچسب زدن، قضاوت، تحلیل‌های سطحی، انتخاب‌های احساسی و اقدامات تکانی را دارد بنابراین برای هرگونه عکس‌العمل تامل داشته باشید و بجای دوبار فکر کردن، چهار بار به موضوع مورد نظر فکر کنید.

همانگونه که حاکم این ماه کامل یعنی مرکوری در اولین درجه نشان کپریکورن است، این آغاز پاسخگویی به تمام اشتباهتات گذشته است.. این آغاز زیر سوال بردن تمام قوانینی است که بیش از انچه رشد دهنده باشه زخم زننده بودند..

 

و در انتها:

انرزی هوای متغیر یعنی ما بر دیگری تاثیر می‌گذاریم به همان اندازه که آنها بر ما تاثیر می‌گذارند. هوای این ماه کامل سرشار است از کلمه، حرف، تیتر، شایعات، حقیقت‌های آمیخته با دروغ، دروغ‌های آمیخته با حقیقت، تحقیر، بدگویی چه درست روبروی شما، چه پشت سرتان!
و سوال اینجاست که ما از تمام این‌اتفاقات چه می‌آموزیم؟؟

 

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *