Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

آخرین پیوند ونوس پلوتو در خاک کاردینال کپریکورن

سال جدید با آخرین پیوند ونوس و پلوتو روی 27 درجه نشان کپریکورن آغاز میشود.انرژی که شما را مجبور می کند به کندوکاو عمیق در لایه های احساسی

سال جدید با آخرین پیوند ونوس و پلوتو روی 27 درجه نشان کپریکورن آغاز میشود.
انرژی که شما را مجبور می کند به کندوکاو عمیق در لایه های احساسی، روابط، اشتراکات و مسائل پولی و مالی خود بپردازید.‌ از طریق آشکار شدن بعضی مسائل عاطفی و احساسی و حتی عمیق‌ترین احساسات و عیان شدن نقطه آشیل آسیب پذیری احساسی و بازشناخت الگوهای شرطی شده گذشته، شما دگرگونی عمیقی را در ارزش‌ گذاریهای خود تجریه خواهید کرد.
آشکار شدن خیانت‌ها و مسائل پنهانی در روابط، بالا آمدن عصبانیتها و ناراحتی های فروخورده همگی بخشی از روند تحول و دگرگونی عزت نفس و خودکفایی شما هستند. در این روند تحول، درک عمیق تر خواسته‌ها و احساسات و نیازها بشما می آموزد که چگونه ناتوانی ها یا ناامنی های خود را به چیزی پایدارتر تبدیل کنید.

این پیوند در نشان خاک کاردینال کپریکورن به وقوع میپونده نشانی که یک انرژی یین و زنانه قدرتمندی داره و همراه با انرژی ونوس که انرژی زنانه هم هست رو تشدید میکنه. هرچند در این زمان افراد ممکن است تمایلی به بروز احساسات قلبی خودشون در ملا عام نداشته باشند اما به ارزش های سنتی مانند وفاداری و ثبات اعتقاد دارند. این پیوند با احساسات بسیار عمیق و شدید میتواند خود را نشان دهد..

این آخرین باری است که ما پیوند ونوس و پلوتو را در نشان کپریکورن تجربه خواهیم کرد چرا که پیوند بعدی آنها در صفر درجه نشان آکواریوس خواهد بود .

همچنین این انرژی می‌تواند منجر به دستکاری و سواستفاده از قدرت و اعمال کنترل از سمت قانون گذاران و یا سیاستمداران شود اما در نهایت هدفی که این پیوند به دنبال آن است دگرگون کردن تجربیات ارزشی شما در مورد بکارگیری بالغانه قدرت درونی خودتان و احساساتتان است. اشکارشدن و روی سطح آمدن هر مساله ای در خانه ای که این پیوند در آنجا برقرار میشود، فرصتی برای پاکسازی مسائل قدیمی و شروع یک سال جدید با دیدگاه‌های ارزشی جدید و نگاه و احساساتی جدید به زندگیست.‌

کافیست به خانه ای که این پیوند در آن رخ داده نگاه کنید، ارزش‌ها، عزت نفس و خودکفایی بالغانه اصولی هستند که مضامین آن خانه را درگیر می کنند.

انرژی های کاردینال مانند قوچ‌ها، خرچنگها، ترازوهای و کپریکورن‌ها با توجه به مرکوری برگشتی ممکن است سوتفاهم های مالی و کاری را با شرکا یا دوستان خود تجربه کنند. کلید برون رفت از تنش های این پیوند گفتگوی مصالحه آمیزی است که میتواند شرایط پنهان مانده را روشن کند.

شاد باشید
ژوان نادری🌼

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *