Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

الگوی انرژیکی ژوپیتر در نشان ماهی

الگوی انرژیکی ژوپیتر در نشان ماهی

برای درک الگوی انرژیکی ژوپیتر چه در چارت تولد و چه در ترنزیت‌ها ابتدا باید معنای آن را بیاموزید و از خود بپرسید ‌این کهن‌الگو چه چیزی را میخواد بما بیاموزد؟

ژوپیتر بزرگترین انرژی در منظومه شمسی است که قابلیت متاستاز دارد. هر جایی این الگوی انرژی قراد بگیرد آن را رشد میدهد و اصطلاحا متاستاز میکند. هر سیاره ای که در زاویه با ژوپیتر داشته باشید، ژوپیتر همانند یک مخمر عمل کرده و بر وزن انرژیکی آن سیاره اضافه میکند. برای درک عملکرد این سیاره کافیست تا به قطبیت آن نگاه کنید. قطب دوقلو/کماندار بخوبی بما میفهماند که ژوپیتر ظرف درک و دانش را گسترش میدهد و با انرژی آتش خود از ما میخواهد که اگاهی خود را گسترش دهیم برای درک بیشتر خود و جهان درون‌مان. در اصل کهن‌الگوی کماندار و ژوپیتر ما را ترغیب میکند برای یافتن معنا، حقیقت، آزادی و در نهایت ارتباط با روح‌مان.‌ قرارگیری آن دررمقابل نشان دوقلو تاکیدی است که انچه ما با ذهن منطقی امان درک میکنیم تنها نمایشی بسیار محدود و سطحی است از رخدادها در جهان پیرامون مان.
انرژی مثبت و خوش‌بینانه ژوپیتر بما امکان میدهد که فراتر از موانع نگاه کنیم، مثبت بیاندیشیم تا از کسب تجربه‌های جدید ابایی نداشته باشیم. ‌فرق آن با نشانه‌های دیگر اتش چیست؟
اتش قوچ برای تجربه شناخت خویشتن خویش است
آتش لئو برای آزاد کردن خلاقیت خود است و آتش کماندار برای پیدا کردن رسالت خود و کشف چیزی که به او رشد و معنا میدهد. ژوپیتر معلم مهربانی است که اجازه میدهد آزادانه برای کسب تجربه و شناخت جستجو کنید. به همین دلیل هم فرصتها و امکانات بزرگی در اختیارتان میگذارد تا رشد کنید و زندگی خود را بهبود ببخشید.

ابزار دنیایی برای کشف پتانسیل درون

ابزاری که ژوپیتر ارائه میدهد یک ابزار مادی است.. سفر، کتاب، مطالعات غنی‌تر، اشنایی با فرهنگهای دیگر .. تمام اینها ابزار و امکانات مادی است که ژوپیتر در اختیار شما میگذارد تا پتانسیل‌های دردن خود را کشف کنید و به قدرت درونیخودتان متعهد گردید. هدف نهایی ژوپیتر این است که ما را به سطوح عمیق‌تری از درک و دانش و خردمندی برساند.

ژوپیتر و نپتون حاکمان ماهی

ژوپیتر حاکم قدیم نشان‌ماهی است.. هر دو این سیارات با نوعی رهایی و تسلیم کار میکنند. تسلیم ژوپیتر در برابر حکمت خداست و تسلیم نپتون از نوع عشق به خداست و ترنزیت ژوپیتر به این نشان در حالیکه نپتون نیز در آن فعال است برای پاک کردن و شستن عادات کهنه‌ای هستند که در ماتریس ذهن قفل شده اند.‌ با این ترنزیت شما اگاه میشوید که انرژیهای غریزی و ذهنی خود را باید رام کنید.. می فهمید که ماجراهای بیرونی برای معنابخشی عمیق‌تر به زندگی هستند و باید در این سفر، پیدا کردن حقیقت درون را اولویت قرار دهید.

 

اولین ورود ژوپیتر به نشان ماهی

این اولین مرحله از ترنزیت ژوپیتر به نشان ماهی است که با پتانسیل برگشتی شدن همراه است.. پس همه چیز تغییر خواهد کرد. انچه در زندگی شما پررنگ میشود یا به زندگی شما هجوم می آورد یا حتی از زندگی شما عقب نشینی میکند بطور پیش نمایش است که قصد آن بیشتر نشان دادن سایه‌های حقیقتی است که روی رشد شما را پوشانده اند.‌ پس ذهن و قلب‌تان را باز بگذارید و صبور باشید و ببینید چه چیزی در زندگی‌اتان با موج های نپتون تکان میخورد… ببینید چه چیزی در شما گم و یا در مه فرو رفته.. ایا باید ایمان بیشتری داشت؟ ایا باید تسلیم بود؟ چه چیزی باعث رنج شماست؟
کار کردن با الگوی انرژیکی ژوپیتر در ماهی مستلزم آن است که نیاز وسواسی ذهن برای کنترل را کنار گذاریم و با جریان اگاهی همراه شویم.‌

 

ین تزنریت بسته به اینکه ژوپیتر خود شما در چه نشان و خانه‌ای است تاثیرگذاری آن متفاوت خواهد بود که در پست‌های اینده به بررسی آن خواهم‌پرداخت اما ببشترین تاثیر آن متعلق به نشانهای متغیر است.‌ ژومیتر در هر نشانی دارید انجا جایی است که باید مسیری معنادار را دنبال کنید.. تجربه‌های جدیدی امتحان کنید و دیدگاه های کوته‌نگرانه خود را رها کنید..‌

در نهایت اینکه این تزنزیت با توجه به برگشت ژوپیتر به نشان اکواریوس برای نشان دادن آن بخش از توهمات ذهنی است که باعث ایجاد دیدگاه‌های نادرست، تحریف شده و دروغ میشود. این الگوی انرژیکی ژوپیتر همانند گورویی است که توانایی ما را برای درک حقیقت افزایش میدهد تا بتوانیم ذهن خود را از دگماتیسم ازاد کرده و خود را از سیستم‌هایی که کورکورانه بما تحمیل شده و ما پذیرفته ‌ایم ازاد کنیم.

یک پاسخ

  1. خورشید گرفتگی خونه ی نه منو فعال میکنه خودمم دوقلوام و نودشمالی و مارس هم اونجا دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *