Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Virgo
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه نو نشان تارس و آغاز فصل گرفتگی ها در سال 2021

ماه نو نشان تارس و آغاز فصل گرفتگی ها در سال 2021

ماه نو نشان تارس و آغاز فصل گرفتگی ها در سال 2021… در مسیر ماه نو نشان تارس هستیم که شروع کننده فصل گرفتگی هاست.‌ این ماه نو بخاطر پیوند با لیلیت بسیار پرانرژی است که میتواند آغازگر تغییرات بزرگی باشد. تارس بطور سنتی با اموال مادی و مالی، ظرفیت و نیاز و میل به امنیت و مالکیت است.. گرچه در ظاهر انرژیهای تارس تمایل و نیاز انسانی است برای احساس امنیت در جهان اما انگیزه اصلی تارس پیدا کردن انگیزه اصلی و درک موهبت‌های غریزی است.‌ انچیزی که ما ارزوی داشتن آن را داریم در اصل همان‌چیزی است که برای آن ارزش قایل هستیم و در این ماه نو قدرتمند ما میتوانیم شروع کننده مسیرهایی ارزشمند باشیم که ما را به امنیت و رضایت واقعی برساند.

ماه نو در اولین نشان زمین

انرژی ماه نو زمانی است که خورشید و ماه در پیوند با هم قرار میگیرند. تارس اولین نشان زمین است که پول و عشق و توجه و زیباییها را شامل میشود..‌ لذت بردن و زیبا بودن و بوهای خوب و طعم‌های دلنشین همه جزیی از قلمرو تارس هستند اما همه ما تجربه‌هایی داریم برای شکسته شدن در عشق.. برای آن زمانی که پول خود را از دست داده‌ایم.. جایی که پول نتوانست ما را شاد کند… تارس در عین سادگی، پیچیده است.. انرژی تارس فقط مورد غریزه نیست.. در مورد نیازهای روح ماست.. نیازهایی که فقط در آرامش تارس قابل بازیابی و احیا شدن هستند. بنابراین این ماه نو شما را اول از همه به آرامش < اهسته کردن سرعت زندگی دعوت میکند.. باید پیچیدگی ها را بردارید و ساده شوید.. وقتی گرسنه‌اتان است غذا بخورید.. وقتی تشنه اتان است آب بخورید.. وقتی ناراحت هستید مستقیم بیان کنید و نه با کنایه و اشاره..‌ خلاقیت تان را بیدار کنید و در درون خودتان جستجو کنید.. توتم حیوانی شما کدام است؟ گوزن، اسب، عقاب، خرس؟؟ خیلی خوب به آن گوش کنید و ببینین آن توتم در درون شما مبخواهد چه چیزی را بیدار کند..
نیاز دارید به یک جنگل؟؟ به یک رود؟ بروید پارک و ببینین طبیعت انجا در حال بیدار کردن کدام بخش شماست؟ یکی از مشتریان من چندی پیش عقاب را بعنوان حیوان توتم خود انتخاب کرد و بعد کشف کردیم او نیاز دارد تا رویاهای زندگی خود را بزرگتر کند.. به خودش اعتماد بیشتری کند ..‌نیاز دارد ایده های بزرگترش را دنبال کند.
بنابراین با انرژی تارس سازنده اما طبیعی اول احساسات اصیل گم شده میان ذهن و ایگو را در خود بیدار کنید .‌

ماه نو در زاویه حمایتی پلوتو برگشتی

هیچ چیز زیباتر از این انرژی پلوتو برگشتی در این ماه نو نیست..‌ چطور میتوان مسیر اینده روح را انتخاب کرد بدون آنکه ترس‌ها و تاریکی ها را نبینیم تا ان نیازهای بیهوده را تغییر شکل ندهیم؟؟ تا خواسته های حقیقی مورد نیاز تکامل روح خود را کشف کنیم؟ این کیمیاگری پلوتو است روی نفس و روح ما.. جداکردن تمام انرژیهایی که باعث جدایی ما از مسیر تکاملی امان میشوند. پیام پلوتو در این ماه نو این است:

به چیزی متعهد شوید که متعلق به مسیر خودتان است.

مسیری که تنها میتوانید آن را با قلب ‌تان تشخیص دهید. پس آرام باشید و با درایت و احساس، اهداف ارزشمند را انتخاب کنید. چرا که نپتون هم در حال حمایت این ماه نو است. ارزشمندترین رویایتان را ببینید و به درسی که آن رویا برایتان دارد اعتماد کنید و آن را تجربه کنید. رویایی که میتواند احساس بهتری بشما ببخشد.. رویایی که میتواند نور بیشتری به قلب شما بتاباند.. این انرژی هماهنگ نپتون به ماه و خورشید یعنی اجازه دهید قلب و ذهنتان برای ایده‌های جدید و مسیرهای جدید باز بمانند

ونوس در دوقلو

نشان دوقلو با انتخابها مرتبط است و در این نشان نودشمالی فعال است.. مرکوری حاکم دوقلو در پیوند با نودشمالی است و برایند تمام این انرژیهای یعنی انچه در طی دوهفته آینده بسمت شما می‌آید را خوب بشنوید و خوب بخوانید و خوب گوش دهید چرا که میتواند حاوی پیامهای مهمی برای انتخابهای اینده شما باشد. ‌

 

دررنهایت این ماه نو،بشما میگوید که ارامتر قدم بردارید تا بتوانید ندای قلب و صدای درونی خواسته‌ها و نیازهایتان را بشنوید و حتی اگر پلوتو شما را در شب تاریک فرو میبرد این نمادی از مرحله نیگردو روح شماست تا در مسیرهایی که ضرورت تکاملی روح‌تان است قرار بگیرید.

5 پاسخ

 1. ماریاجانم من ونوس در دوقلو دارم و امروز یه تصمیم مهم تو زندگیم گرفتم،انشاله بتونم رو تصمیممم بمونم 💞

 2. اه و فغان از نوشته هایت ماریا جان😉😉 یعنی هر متن رو باید چند بار بخونم😊 چند کلمه هم که معنی رو نمیدونم.
  مثل توتم حیوانی! تا الات نشنیده بودم و نمیتونستم تلفظش کنم. سرچ کردم و تا قسمتی فهمیدم چیه و کلی جرقه در ذهنم ایجاد شد! مثل اینکه موضوع انیمیشن دخترکفشدوزکی و گربه سیاه رو که پسرم هرروز میبینه رو فهمیدم!😁😊
  و البته کلی سوال و گشتن تو نت درباره ی اینکه چطور توتم خودمون رو پیدا کنیم!
  خلاصه که ذهنم دوباره شلوغ شده ولی با موضوعات جدیدوجذاب برای من.
  ممنون از وقت و تلاشی که برای آگاهی انجام میدی🌹🌹
  ناماسته از قلب من به قلب تو💚💜💚💜

 3. سلام ماریا جان، این که توتم من کدوم حیوان باشه، آیا به انتخاب خودمه؟

  1. سلام عزیزم بزودی پست کاملی در این مورد می گذارم .. توتم ها حیوانی هستند که با اونها بیشتر از بقیه احساس نزدیکی می کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *