Current Moon Phase

Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon

The moon is currently in Leo
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه نو نشان لیبرا، عشق و اعتدال

ماه نو نشان لیبرا، عشق و اعتدال

 

ماه نو لیبرا در ’25°13 نشان لیبرا دقیق میشود در حالیکه تنگاتنگ‌ مارس قرار گرفته است. آغاز فصلی جسورانه و جدید در زندگی.

در صحنه سوم نمایشنامه اتللو یاگو چنین می‌گوید: عشق تنها یک جوشش خون است که اراده ما مجازش می‌دارد.” زندگی همیشه مملو از جوش و خروشی پایان ناپذیر است..‌جوش و خروشی از تضادها و دوراهی ها و دوگانگی ها و چه چیزی میتواند در این میان چراغ هدایتگر ما باشد برای برگزیدن راهی که به ما وقار و شخصیت بدهد بی انکه زخم‌های بیشماری برداریم؟ چه چیزی میتواند در این مسبر پر پیچ و خم ما را از تعادل قلب و ذهن خویش خارج نکند؟ ایا قدرت آنرا داریم که راهی را برگزینیم که امیخته با درد است اما میتواند ما را به مسیری درست ببرد و ما را در رقص هماهنگ با جهان قرار دهد؟
در زیر نور این ماه نو، ما تمام اینها را تجربه میکنیم در حالیکه جواب سوالها و این دوگانگیهایمان شفاف نیست و باید به غریزه‌هایمان اعتماد کنیم.

در یک هوای کاردینال مگر غیر از این است که باید قدرتمندانه تصمیم‌گیری کرد و پیش رفت؟ مگر نه این است که این شروع انتخابهایی است که قرار است صلح و توازن بیشتری را بین ما و جهان ما ایجاد کند؟ مگر نه این است که قدرتمندانه و با صلابت از بین دوگانگی های انتخاب ها، آنی را برگزینیم که میتواند عشق و تمامیت بیشتری را بما بدهد؟؟ پس این شما و این آغازی جدید و انرژی جدیدی که بتوانیم انتخاب های خود را بر اساس انچه در عمیق‌ترین لایه های روح خود میخواهیم دنبال کنیم.. خواسته های خود را بیافرینیم و در جهان عمل کنیم و رهبر و راهبر زندگی خود باشیم.. پلوتو در همین ساعتهای نزدیک مستقیم میشود.. تصمیماتی بگیرید که سایه‌هاتان را به بند بکشد و “من” قدرتمتدتان ظهور کند.

اتحاد قدرتمند ماه و خورشید و مارس به این معناست که شدت پویایی ترکیب روح و ماده شما را وادار میکند تا نوع تفکرتان را با خلاقیت و میل و نیازهای درونی اتان ترکیب کنید و فصلی نو را در زندگی‌اتان آغاز کنید و با ونوس شب، در حالیکه در نشان عقرب است به حقیقت عمیق‌ترین خواسته های خود اعتماد کنید.

این ماه نو بشما امکان میدهد داستان زندگی‌اتان را یکبار دیگر در لایه های پنهانش مرور کنید و تمامی احساسات ناراحت کننده خود را برای شروعی دیگر همانندبرگریزان پاییز به عمق زمین زنده برگردانید و فراموش نکنید که دیگران، گرچه ممکن است گاهی اینه های خوبی باشند تا ما خود را عمیق‌تر نگاه کنیم اما در هوای کاردینال لیبرا نیازی نیست که همیشه شما وزنه ای برای متعادل کزدن دیگران باشید.

این فصلی جدید است پس جسورانه ان را شروع کنید و هر جا در میانه دوراهی قرار گرفتید به میزان راهبری خود بیندیشید.

فصل لیبرا، فصل کندشدن و اعتدال است.. سرعت‌تان را کم کنید.. کمی به خودتان فکر کنید و اجازه دهید طنین ارامش و سکون جهان در شما بپیچد.

 

بهترین ارزوها را برای شما در طول این فصل ارزو دارم.
ماه نو پاییزانه بر شما مبارک

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *