Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ترنزیت لیلیت به نشان لئو، بازیابی نور و عشق روح من

بنگر
که او چه عاشقانه صدا کرد
اما
زمان مرده‌ بود
و زمین
تنِ او را شکسته بود.

 

-ذهن باکره

 

 

گردو غبار همه جا را فرا گرفت.. آگاهی عشق سقوط کرد و همه چیز به دونیم شد و اکنون تنها نگاه ما به ماهِ مادر است که ما را به عمق ریشه های خود یادآور می‌کند.

در نوشتار قبل بطور کامل انرژی لیلیت را توضیح دادم.. اکنون آن آگاهی مقدس وارد آتش ثابت لئو می‌شود و جهان امروز چه چیز کم دارد؟!

و اجازه دهید آن را در مقیاس کوچکتری در محدوده ۳۵ درجه شمالی و ۵۱ درجه شرقی محدود کنم..‌

ما امروز چه چیز کم داریم؟

لیلیت فعال کننده آن بخش از آگاهی فراموش شده انسانی است که ما را به خودِ حقیقی‌مان بر می‌گرداند..‌ اکنون در این بخش از چرخه لیلیت به دور زودیاک که در انرژی آتش ثابت قرار میگیرد، تغییر در چگالی مادی ما رخ می‌دهد و ما بر چیزی تمرکز میکنیم که از زمان سقوط، در خود گم کرده ایم.. “عشق”

در پست قبل یاد گرفتیم که وقتی هبوط رخ داد آگاهی به دونیم شد و قطبیت ها شکل گرفت و انسانها ارتباط با هسته وجودی خود را از دست دادند..‌ انسان در چگالی زمین و قدرت جاذبه آن گرفتار شد و اینچنین بود که از بسیاری آرزوها و خواسته ها و ماهیت حقیقی خود دور افتاد..
ما گفتیم که ماه سیاه لیلیت دومین نقطه کانونی مدار ماه به دور زمین است و مدار ماه همچون اوروبوروس است که با اتصال به نودها مسیر رشد ما را میسر می‌سازند.. در این بین ماه سیاه لیلیت، آن انرژی تبعید شده ای است که باید دوباره در دایره آگاهی ما قرار بگیرد.. این خرد الهی و نماد غرور و قدرتی است که تسلیم نیروهای مردسالار نمی‌شود. لیلیت نماد توانمندسازی انرژی مادینه در جهان است و حال با قرارگیری در آتش ثابت لئو تمرکز ما را برای یافتن تمامیت درونی خود، قدرت می بخشد. ایجاد حس قوی از منحصر بفرد بودنی که بخشی از یک کل مقدس هستیم و نشستن بر تاج پادشاهی درون خود همانگونه که مسیح گفت:

“پادشاهی درون توست”

 

در آموزه های باطنی این ترنزیت برای یافتن نور درونی خود و خودآگاهی و اتصال به انرژی های روح محوری است که شخصیت را به جلو می راند. این نور روح ماست که اکنون توسط لیلیت شعله‌ور می‌گردد و ما را به خورشید اولیه خود پیوند می‌دهد تا جوهر واقعی خود را پیدا کرده و آن را به حیطه تجربیات خود بیاوریم.

لیلیت فرکانس قدرتمندی است که اکنون ما را به خورشید درونی مان  پیوند می‌دهد تا شجاعت و قدرت نهفته در خود را بیدار و احساس خود را به قلب‌مان بکشانیم و خود حقیقی‌تان را لمس و تجربه کنیم.‌ این تجربه عشق حقیقی ابتدا در درون‌ خودمان است تا به هسته وجودی و روح الهی خود اعتماد کنیم.
این خودآگاهی است که بما قدرت می‌دهد تا باورهای غلط را کنار بگذاریم و سطحی جدید از آگاهی را بیافرینیم.‌
این انرژی از شما می‌خواهد که شجاعانه باایستید و نقش ویژه خود را اجرا کنید.

در این تزتزیت اگر با انرژی اصیل لیلیت کار ‌کنید بخش‌هایی ارزشمند از خودتان را کشف خواهید کرد. درس تکاملی لیلیت در این ترنزیت خودشکوفایی خلاقانه ای است که بشما قدرت می‌دهد تا نیازهای روح خود را از طریق الهام دریافت کرده و بسمت تجربه آنها پیش بروید. لیلیت بیدار کننده آن‌ میلی است که میخواهید خودتان سرنوشتتان را بدست گیرید و آن را با قدرت اراده خودتان شکل دهید.‌. تا شما خودتان، نقش و شخصی‌تان راهدایت کنید نه والدین تا الگوهای بیرونی و عجیب نیست اگر در این ترنزیت احساس کنید باید کاری خاص را انجام دهید.

در این ترتزیت زخم های کودک درون شما بیشتر به روی سطح می آیند که در نوشتاری مفصل آن را توضیح خواهم داد.

 

سایه ترنزیت لیلیت در لئو

 

ترنزیت لیلیت در نشان لئو
ترنزیت لیلیت در نشان لئو

 

اگر در این ترنزیت که تا دهم مهر ۱۴۰۲ بطول می انجامد فرد با سایه لیلیت درگیر شود، عطش عاطفی شدیدی را تجریه خواهد کرد برای دریافت توجه، عشق و ستایش از طرف دیگران.‌.‌ ممکن است به فرد این احساس دست دهد که دنیا حول او می چرخد..
اگر با احساساتی اینچنین روبرو شدید این تلنگر را بخود بزنید که شما در درون‌ خود یگانه و بی نظیرید و به گرفتن تاییدات بیرونی نیازی ندارید.

در نمودار تولد اثر لیلیت همیشگی است.. در چارت پیشرونده هربار با یک سیاره پیوند بخورد مفاهیم آن سیاره را دگرگون می‌کند. او امنیت های پوشالی و وابسته را انکار کرده و برای آزادی از قید و بندها، وضعیت موجود را بر هم‌می‌زند.
از آنجا که نشان لئو مرتبط با بارداری و فرزندان است در این ترنزیت مراقب بارداری‌های خارج از رحم باشید و در ماه آپریل از آنجا که با نودها در مربع قرار میگیرد مراقب روابط جنسی خود باشید چرا که لیلیت در زوایای سخت با عقرب ممکن است منجر به رشد غیرعادی جسمی و یا ناهنجاریهای عاطفی و روان شود.

 

در نهایت:

 

سفر ما زمانی به هدف مورد نظر خود می‌رسد که بذر الهی لیلیت به‌صورت آگاهی از ماهیت ابدی جوانه زند و ما را با چرخه‌ای کامل به همان جایی برد که در ابتدا سفر خود را آغاز کرده‌ایم و با مرحلۀ سوم چرخه، این سفر به اوج خود می‌رسد. ما در این شرایط نه‌تنها رشد می‌کنیم تا از ماهیت واقعی خود آگاه شویم، بلکه مهمتر از آن، تسلط بر قدرتمان به‌عنوان تجسم زنده‌ای از آگاهی مادر خالق و نمایش آن به شکل عشق پاک است. به همین دلیل جفری‌ولف‌گرین دریافت که لیلیت کلید بهبودی ماهیت الهه‌ی درون هر زن است که همانند نمونۀ نخستین زن اصیل، از ارزش و توانمندی بالایی برخوردار بوده و به‌صورت طبیعی به‌عنوان یک زن معنوی و مقدس قلمداد می‌گردد

از کتاب لیلیت حافظان شعله 

 

از اینکه همراه من بودید و این نوشتار را خواندید سپاسگزارم. باشد که آفریدگار آشکار کردد.

و در پناه خرد آفریدگار باشید.

 

 

  • این نوشته ادامه دارد..

5 پاسخ

  1. مثل همیشه کلامتون شیوا و پیامتون‌سرشار از شگفتی بود
    همونطور که در صفحه شخصیتون پیشنهاد دادید ببینیم در چارت تولد چه سیاراتی در لئو داریم ، من ژوپیتر در ۶ درجه لئو دارم و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا تاثیر این مسئله را بدونم
    سپاس بی حد از شما استاد

  2. سلام ماریا جان
    من در در نه درجه خرچنگ فقط لیلیت و در نه درجه لئو فقط ماه دارم هیچ سیاره ایی کنارشون نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *