Current Moon Phase

Waxing Crescent Moon
Waxing Crescent Moon

The moon is currently in Gemini
The moon is 4 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل انرژی خاک متغیر، چالش تغییر

فردا ساعت ۱۶:۰۸ دقیقه ماه کامل خوشه دقیق می‌شود.‌ انرژی خاک متغیر خوشه اکنون با نور ماه کامل شارژ میشود و در تنش با مارس روی ۱۲ درجه دوقلو قرار میگیرد. اجازه دهید آنچه را میتوانید تغییر دهید آنچه را نمیتوانید، بپذیرید.

آیا تاکنون یه خودتان نگاه کرده اید و حس کنید که چقدر بیشتر می‌توانستید موفق باشید؟ آیا خودتان را مقایسه کرده‌اید و حس کرده‌اید که می‌توانستید موفقیت های بیشتری را کسب کنید؟‌ آیا به یاد دارید زمانی که با جزئیات خاطرات گذشته را مرور میکنید و در می یابید که کجا بر اساس ارزشهای واقعی رفتار نکرده اید یا کجا انتخابهایتان‌اشتباه بوده؟
ماه کامل خوشه در حالیکه در تنش با مارس است عملکرد دوسال و نیم گذشته شما را به چالش می کشد و فرصتی ایجاد می‌کند تا با دقیق شدن و نادیده نگرفتن حقایق و واقعیت های زندگی‌تان کم و کاستی های خود را ببینید و آنها را بهبود بخشید.

ماه کامل و انرژی خاک متغیر خوشه

انرژی ماه کامل شما را در تماس با ناخوداگاه و دنیای درونی ‌تان قرار میدهد و زمان مکاشفه درونی است. از آنجا که انرژی خوشه نیز یین است بشما غوطه وری بیشتری را در احساسات و الگوهای عاطفی تان می‌دهد تا ببینید کدام ترس ها یا آرزوها یا دیدگاه های دور از واقعیت مسیر شما را سد کرده اند. از آنجا که خوشه متمرکز بر بهبود و پاکسازی است زمان خوبی است که خودتان را از هر چه غیرضروری است رها کنید.

 

فردا ساعت ۱۶:۰۸ دقیقه ماه کامل خوشه دقیق می‌شود.‌ انرژی خاک متغیر خوشه اکنون با نور ماه کامل شارژ میشود و در تنش با مارس روی ۱۲ درجه دوقلو قرار میگیرد. اجازه دهید آنچه را میتوانید تغییر دهید آنچه را نمیتوانید، بپذیرید.

 

تنش مارس و نپتون و درک سایه‌های ایگو

آنچه را تاکنون در خودتان ندیده اید را زیر نور این ماه کامل خواهید دید. سایه های ایگو باعث می‌شوند شما خودتان را غیر از آنچه هستید ببینید و تصور نادرستی از خودتان یا اطرافیانتان داشته باشید و آگاهی شما از کارکرد نادرست ایگو باعث میشود شکاف و جدایی بین خودآگاه و ناخودآگاه بیشتر گردد. بنابراین هر چه با احساسات خود در تماس شوید و آنچه را سرکوب یا نادیده گرفته اید را ببینید، می‌توانید هماهنگی و تعادل بیشتری را بین دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه بوجود آورید. همانطور که مارس در یک زاویه ۱۲۰ درجه نرم با ژوپیتر است کافی است بدانید که حتی سایه هایتان بخشی از تجربه شما هستند که نیاز به دیده شدن و درک دارند چرا که ممکن است حاوی بزرگترین پتانسیل ها و توانایی های شما باشند.

ورود سترن به نشان ماهی

در زیر نور انرژی ماه کامل انرژی خاک متغیر خوشه که تمرکزش روی شعار ” کاری برای بهبود خودت و جهان انجام بده” است، سترن نیز وارد آب‌های بیکران ماهی میشود تا در چرخه خود، تجربیات انسانی را حول انرژی دیگری ارتقا دهد‌. این شروع درسهای ماست که بیاموزیم شفای من و جهان به هم گره خورده است، بیاموزیم همانطور که بخشش و تسلیم مهم است،اعتماد به پیام‌های درونی و دنبال کردن آنها نیز مهم است. ما یاد خواهیم گرفت خواسته های معقول داشته باشیم و عاقلانه با منابع خودمان و جهان رفتار کنیم.

 

توهم ماهی

در ارتعاش پایین این ماه کامل خوشه ممکن است برای فراموش کردن یا نادیده گرفتن مسوولیت هایمان به راه هایی متوسل شویم..‌از دروغ و فریب خودمان گرفته تا دیگران. توجیه اشتباهات و یا مقصر دانستن دیگران. شاید هم در بخش حس گناه گرفتار شویم و در همدلی یا بخشش گم‌شویم. این طرف سایه خوشه و این انرژی ماه کامل است که‌باعث میشود ما مسوولیت های انسانی خودمان را فراموش کنیم.

در زیر راهکارهایی برای ارتباط بهتر با این انرژی ارائه داده ام
۱. خودتان را بخاطر اشتباهات گذشته سرزنش نکنید
۲. قانون نقص و تکامل را فراموش نکنید. هیچ‌چیز در جهان کامل نیست و روند رشد است که به تمام‌اجزای جهان تکامل می بخشد
۳. قدردان نعمت زندگی باشید که در آن هستید
۴. اینجا مدرسه زمین‌است و شما برای یادگیری و رشد اینجا هستید. رشد بدون‌چالش میسر نمی‌شود
۵. با محدودیت ها و چالش ها و بحران‌هایی زندگیتان مانند فرصت رفتار کنید. ببینید آن چالش نیاز به تغییر چه چیزی دارد
۶. منابع شما مجموعه ای از احساسات، استعدادها و توانایی های شما هستند‌‌. اینها منابع خدادادی شما هستند و در مقابل آنها مسوولیت
۷.کار خیر را با همدلی افزپرازی اشتباه نگیرید

و در آخر
۸. از خودتان بپرسید چه چیزی از گذشته‌ آموخته اید؟ گذشته چگونه شما را تغییر داده؟ برای رشد چه چیزی اکنون باید تغییر کند.

 

چگونه این انرژی بر شما تاثیرگذار است؟

کافی است به خانه ای که در آن این انرژی فعال شده است نگاهی بندازید. آن‌خانه در زیر انرژی ماه کامل خوشه شارژ میشود. تغییر و بهبود و پاکسازی در آن‌بخش از زندگی‌تان ممکن است صورت بگیرد.
همچنین به نشانه ماه خود نگاه کنید. اگر ماه در نشان‌ها متغیر دارید این انرژی را بصورت انتقادگرایی یا غوطه وری در حسرت و افسوس گذشته، احساس خواهید کرد

اگر خورشید را در علائم آب دارید سایه های احساسی تان‌ در معرض بالا آمدن هستند و شما خواهید فهمید چه چیزهایی از درون شما را می ترسانند و نمی گذارند جلو بروید. آیا جایی راکد شده اید؟ جاری شوید.
کماندارها و دوقلو ها در تنش با این انرژی هستند که میتواند سیستم عصبی شما را تحریک ‌کند.‌تنفس عمیق را فراموش نکنید و بدانید لازم نیست برای اثبات خودتان یا حقیقت با کسی بحث کنید
کپریکورن ها و تارس ها حمایت را از این ماه کامل دریافت می‌کنند. زمانی برای رها شدن از کنترل‌گری و یا ترس های مادی تان. تغییر را تمرین کنید

 

قوچ
این ماه کامل خوشه در ششمین خانه سلامت و خدمات شما روشن می شود.. در همان خانه ای که تحت کنترل خوشه است بنابراین انگار که شما انرژی دوبرابر خوشه را دریافت می کنید، این زمان عالی برای مرور وضعیت روتین‌های روزانه‌تان و یادگیری نحوه ارتباط صمیمانه‌تری با بدنتان یا مراقبت از آن از طریق ذهن آگاهی است. نظم دادن به فضای زندگی تان به بهبود سطح انرژی تان کمک زیادی می کند و فضا را برای فرصت‌های کاری بهتر باز می‌کندهمچنین یک رژیم غذایی متناسب با طبع تان می تواند فرکانس شمارا افزایش داده تا هماهنگی بیشتری با انرژیهای طبیعی رشد دهنده داشته باشید.

 

تارس
احساس اشتیاق کنید.. با فرود کامل ماه در پنجمین خانه عاشقانه، بیان و خلاقیت شما، عشق ورزی به خودتان را باید تمرین کنید.  ممکن است احساسات شدیدی در اطراف مسیر خلاقانه، روابط و فرزندان خود داشته باشید همچنین برنامه‌ریزی یک شب یا تعطیلات با شخص خاص خود، راه‌های بحثی را باز می‌کند که می‌تواند منجر به شفافیت در مورد وضعیت رابطه تان شود.

دو پیکر
با فرود آمدن ماه کامل در چهارمین خانه از خانواده و ریشه ها ممکن است به ویژه در زیر این ماه احساس نیاز به سکوت و تنهایی کنید که با حال و هوای همیشگی شما هماهنگ نیست اما این یک زمان آرام است و ماندن شما در کنار عزیزانتان و یا خلوت با خودتان فرصتی برای تجدید قوا از شلوغی ها را فراهم می کند.  این ماه کامل به شما دوقلوهای بیقرار و کنجکاو کمک می‌کند تا احساسات واقعی خود را در مورد تمام آنچه در ناخودآگاه آنها انباشته شده است بیان کنند، بنابراین نترسید که به قلب خود اجازه دهید احساساتش را بیان کند. با خودتان صادق باشید

خرچنگ
ماه کامل تقریباً همیشه برای خرچنگها جزرومد احساسات است چرا که که توسط خود ماه اداره می شود و از آنجایی که سومین خانه ذهن، اطلاعات و ارتباطات شما را روشن می کند، ممکن است در زیر این پرتوهای ماه احساس ناامیدی و پریشان حالی کنید.یا حتی بواسطه اطلاعات و اخباری که خوانده اید سطحی از تنش و نگرانی شمارا فرا بگیرد. زیاد جدی نگیرید و بدانید این احساسات اکنون کمی متلاطم شده و فرصتی است تا شما ترسهای ناخوداگاه خود را پیدا و کشف کنید. برنامه ریزی برای یک پیاده روی با دوستان یا کافه میتواند تنش احساسی تان را کمی آرام کند.

 

لئو
با روشن شدن ماه کامل خوشه در خانه دوم مالی و امنیت مادی، پول در ذهن شما خواهد بود. و خوشبختانه، در ماه کامل خوشه شما این ظرفیت را خواهید داشت که این مناطق را سازماندهی و مرتب کنید. اکنون مهمترین مساله شما امور مالی است که نیاز به تنطیم و اولویت بندی دارد. فرصت های مالی خوبی میتواند در زیر نور این ماه کامل برایتان پیدا شود.

خوشه
این ماه کامل شماست که در اولین خانه خود، یعنی خانه هویت و شروع جدید شما فرود می آید. اکنون مسولیت بزرگ شما بهبود خودتان و جهان است اما مراقب باشید خودتان را فدا نکنید. زمان آن رسیده است که اعتماد به نفس داشته باشید و واقعگرایانه با خودتان روبرو شوید.

ترازو
این می تواند مانند یک ماه کامل غم انگیز برای شما ترازوها باشد زیرا در دوازدهمین خانه یعنی خانه  پایان، بسته شدن و ناخودآگاه شما روشن میشود. در غم و اندوه آن غرق نشوید چرا که زمان خوبی برای رها شدن از چیزهایی است که شما را غمگین می کنند. از انجا که این خانه به رویاها نیز متصل است به شما ترازوها کمک می کند رویاها و شهود خود را جدی تر بگیرید و رویاهایتان را رندگی کنید. شروع یک تمرین مراقبه یا شرکت در کلاسهای معنوی باعث می شود ارتباطتان با عالم ناخوداگاه تقویت شود.

عقرب
در زیر این ماه کامل در یازدهمین خانه شبکه‌ها و گروه‌های بزرگ، سطح انرژی خود را در مورد حلقه دوستان و شبکه‌های خود ارزیابی خواهید کرد. شاید متوجه شده باشید که چیزی باید در این ارتباطات تغییر کند. تنظیم به این گونه که ارزیابی کنید ارتباطاتتان واقعاً چه احساسی در شما ایجاد می‌کنند.. این به شما در درک جداسازی و پالایش ارتباطات کمک فراوانی می کند. یادتان باشد وفادار ماندن به خودتان و احترام گذاشتن به باورها و ارزش هایتان، به شما کمک می کند تا وضوح بیشتری داشته باشید.

قوس
این ماه کامل در دهمین خانه شغلی و تصویر عمومی شما فرود می آید و به این ترتیب شما این فرصت را دارید که در آن بخش از زندگی خود گام های بزرگی بردارید. حرفه شما در این زمان به نوعی به اوج خود رسیده است، ممکن است در آستانه ترفیع باشید یا بدنبال یک فرصت شغلی جدید. این زمان ارزیابی اهداف اصلی زندگی تان است و زمان آن رسیده که به جسارت و پشتکار طبیعی خود اعتماد کنید.

کپریکورن
در زیر نور این ماه کامل احساسمی کنید باید قدم هایی بزرگتر بردارید زیرا نهمین خانه رشد، یادگیری عالی و سفر شما را روشن می کند. ایم می تواند به معنای شروع سفرهایی شگفت انگیز باشد برای رشد روح تان و اگر اگر سفر برایتان امکان‌پذیر نیست، کتاب ها و فیلم ها میتواند شما را به افق هایی جدید ببرد. همچنین لزوم پاکسازی باورای قدیمی تان برایتان الزامی است.

اکواریوس
این ماه کامل  در هشتمین خانه شما از تحول، پیوند عمیق و پول و انرژی دیگران در حال روشن شدن است. این تاریکترین خانه است و همه چیز در مورد نگاه کردن به درون، مرتب کردن انرژی و منابع و شناخت خود و دیگران در سطح عمیق است. دیدن حقایق پنهان ممکن است سخت باشد اما بشما کمک میکند برای آینده قدم ها و انتخاب های درست تری داشته باشید

ماهی ها
این ماه کامل انرژی قابل توجهی را روی روابط شما شارژ می کند زیرا هفتمین خانه شراکت شما (چه شخصی و چه حرفه ای) را روشن می کند. با برجسته‌سازی بخش روابط شما، ارتباطتان برای رسیدن به قلب مسائل بسیار مهم خواهد بود. و از آنجایی که ماه کامل خوشه در نهایت در مورد رها شدن است، شما می توانید چیزی را در روابط خود آزاد کنید، خواه این بدان معنا باشد که همه چیز به سطح جدید و تکامل یافته صعود می کند، یا تصمیم می گیرید که شراکت یا روش خاصی برای انجام کارها دیگر برای شما کارساز نیست و باید تغییر کند. نکته کلیدی برایتان آن است که مقاومت نکنید.

 

این ماه کامل برای همگی تان پربرکت

10 پاسخ

  1. مهشید جان ممنون بابت اطلاعات بسیار مفیدی که دادی ،مخصوصا برای قوچ ها که نوشتی برام بسیار جالب بود من ۲ روز برای اولین بار رژیم گیاهخواری رو شروع کردم😍😍

    1. رژیم گیاهخواری بدنت و سرد میکنه ماریا جان یکبار بمن گفتند که اگه عنصر آب و خاک در چارتتون غالب هست رژیم گیاهخواری نگیرید حتما مشورت کن عزیز دلم🪻

  2. ماریا جان هر بار سایتت رو می بینم تلاش‌هات یادم میاد و اینکه ذره ذره و قدم به قدم بهتر و بهتر شدی اطمینان دارم برات روزهای پرفروغی در راهه دختر عشق. ماه کاملت مبارک باشه عزیز دلم. مهشید جان از شما هم سپاسگزارم من خرچنگ بودم و توصیه ات برای من بسیار به موقع بود. 🌺

  3. مهشید عزیز سپاس از شما ، برای لیبرا رو خیلی خوب توصیف کردی غمی سراغم اومد فکر می کنم خیلی ناتوان شدم در برابر همه چیز اما شهود بالای دارم ممنون از یادآوری غم رو رها می کنم و با قدرت به جلو خواهم رفت ❤️❤️❤️❤️

  4. من تازه با سایت و پیجتون آشنا شدم فوق العاده است مطالبتون براتون کامنت هم گذاشتم خانم ناظمی ازتون برای این مطالب عالی و پیج فوق العاده Divine trinity متشکرم . متشکرم که این اندازه بی ادعا مطالب فوق العاده رو یاد دادید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *