Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

خورشیدگرفتگی نشان قوچ –

” در این دنیا دو نوع درد وجود داره .. دردی که ما را می‌ترسونه
و دردی که ما رو عوض میکنه”
“دیالوگ فیلم The Equalizer”

در ۳۱ فروردین ساعت ۷:۴۱ دقیقه بامداد پیوند ماه و خورشید دقیق می‌شود. این پیوند به معنای ماه نو است و چون در پیوند با محور کارمایی نودهاست تبدیل به خورشیدگرفتگی میگردد. این اولین خورشیدگرفتگی در نشان قوچ است که ما از سال ۲۰۱۵ داشته ایم و علاوه بر آن، این یک گرفتگی معمول نیست. این خورشیدگرفتگی به نام هیبریدی یا مرکب یا ترکیبی، نوعی گرفتگی نادر است که با حرکت سایه ماه در سطح زمین ظاهر خود را از حلقوی به کامل و بالعکس تغییر می‌دهد. این نوع گرفتگی بسیار نادر است و تنها در ۳/۱ درصد از خورشیدگرفتگی ها در قرن ۲۱ رخ می‌دهد.

این گرفتگی در حالی رخ می‌دهد که پس از آن ماه و خورشید بلافاصله تغییر نشان می‌دهند و وارد نشان تارس می‌شوند و مرکوری نیز حرکت برگشتی خود را در نشان تارس آغاز می‌کند. گویی کیهان تصمیم گرفته است که دگرگونی بزرگی را رقم بزند اما این دگرگونی به آن سرعتی که فکر میکنید نخواهد بود. این چرخش داستانی است که از مرکوری برگشتی در سپتامبر شروع کردیم. گویی کیهان تصمیم گرفته است که از فردا لایه عمیق تری از حقایق و وقایع را به ما نشان دهد.

خورشید گرفتگی نشان قوچ

در ستاره شناسی خورشید نمایانگر خود،نفس و اشتیاق به زندگی است در حالیکه ماه نماد احساسات و ناخودآگاه ماست. این گرفتگی در نشان قوچ و روی ۲۹ درجه بوقوع می پیوندد . در نشان “من هستم” . بنابراین نقطه عطف قدرتمندی در سفر زندگی تان است که به شما امکان می‌دهد الگوها و باورهای قدیمی را که دیگر در خدمتتان نیستند را رها کنید و دیدگاه های جدیدی را که با مسیر روحی شما همسو هستند را در آغوش بگیرید.
این گرفتگی که در ۲۹ درجه نشان قوچ رخ می‌دهد نماد پایان و شروعی جدید بسمت واقعیت های تازه زندگی است. دروازه نودشمالی و نودجنوبی هر دو باز خواهند شد. ممکن است شما بسته شدن یک درب را شاهد باشید اما اطمینان داشته باشید که فرصتی جدید برایتان در حال باز شدن است. از آنجا که این خورشیدگرفتگی ترکیبی است(یعنی از حلقوی شروع شده و به کسوف کامل تبدیل می‌شود و برعکس) این نماد نیاز به تغییر و شروع یک نقطه عطف بزرگ در زندگی شماست که برای آن شاید لازم باشد چیزی از گذشته‌ دوباره در زندگی‌تان جریان یابد تا آن موضوع را به سطح جدیدی برسانید. چیزی در وجود شما، ذهن‌تان یا روح و احساس‌تان در حال تولد و دگرگونی برای رشدی عظیم است و از آنجا که این دومین ماه نو در نشان قوچ است، تاکیدی است برای داشتن شجاعت و برداشتن قدم های جدید در زندگی‌تان است.‌

پلوتو در این خورشیدگرفتگی

زاویه چالشی این گرفتگی با پلوتو و همچنین درجه انارتیک یا بحرانی ۲۹ درجه قوچ، این گرفتگی را دارای بار و فرکانسی قدرتمند می‌کند. تجربه چنین گرفتگی قدرتمندی نشان دهنده یک سرنوشت کارمایی است که در مقابل شما ظاهر میشود‌ چیزی به پایان خود می‌رسد و چیزی جدید تولد می یابد. ممکن است همانگونه که جسورانه بسمت هدف خود می روید ناگهان با نیروهای بازدارنده ای روبرو شوید، لازم است سرعت خود را کم کنید و روی اهداف و مسیر خود دقت و تمرکز بیشتری داشته باشید و ارزیابی موشکافانه تری برای آنچه بسمت آن قدم بر میدارید داشته باشید. این انتخابی است که می تواند مسیر 18 سال آینده شما را رقم بزند.

ژوپیتر در این خورشیدگرفتگی

همراستایی ژوپیتر با این خورشیدگرفتگی قدرت عنصر آتش کاردینال آن را شدت می بخشد. تحول و دگرگونی عمیقی همراه با رشد بزرگی در جریان است اما از آنجا که خورشید و ماه بلافاصله وارد یک انرژی فیکس و ثابت می‌شوند و مرکوری نیز در همان نشان ثابت برگشتی می‌شود لزوم واکاوی عمیق را تاکید می‌کند. در برابر جریانات اجتماعی با تامل رفتار کنید و اجازه ندهید براحتی آتش غریزی قوچ تحریک شود. همچنین ممکن است بسیاری از مذاکرات پنهانی و یا قراردادهای پلوتونیایی، با درجه شدت بیشتری زیر رسوایی قرار بگیرند.

این پورتال چگونه روی شما تاثیر می‌گذارد

در قدم اول به یاد داشته باشید این گرفتگی ادمها، باورها و مسیرهایی که برای شما رشدی نداشته باشد را از زندگی شما قطع خواهد کرد و به موازات آن ادمها و مسیرهایی در زندگی شما باز خواهند شد که بشما شخصیت و هویت و ارزشمندی بیشتری خواهد داد. استعدادهای بالقوه شما زیر ارتعاش این ماه فعال و در معرض ظهور قرار خواهند گرفت تا از آنها برای شروع فصل جدید زندگی خود بهره ببرید.
اگر سیاراتی را در محدوده ۲۵ درجه قوچ تا ۵ درجه تارس دارید، مضامین آن سیارات بشدت تحت دگرگونی هستند به عنوان مثال اگر ونوس را در این درجات دارید رابطه و یا ارزشهای شما می‌تواند دچار دگرگونی شود. اگر سترن را دارید ممکن است در محیط کار دچار چالش‌هایی برای تغییر بسمت منطقه دارمایی خود شوید.
متولدین ۲۵ فروردین/مهر تا ۵ اردیبهشت/آبان بطور مستقیم زیر فرکانس انرژی این گرفتگی قرار دارند. موضوعاتی از گذشته ممکن است باز شوند و اینبار شما می بایست با جسارت و قدرت و خردمندی با آنها مواجه شوید.
از آنجا که مرکوری برگشتی می‌شود سخنان ممکن است براحتی سو تعبیر شود و منجر به جنگ‌قدرت گردد لذا در مقابل سخنانی که شما را برآشفته می‌کنند خونسردی خود را حفظ کنید.
این گرفتگی شما را در میانه تولدی جدید خواهد گذاشت.. این شمایید که انتخاب می کنید جسورانه بسمت میدان انرژی نااشنا اما هماهنگ و رشد دهنده خود حرکت کنید و یا در همان میدان و انرژی قدیمی خود بمانید. پلوتو در این گرفتگی اشکال قدیمی را کاملا در هم خواهد شکست.. انچه تا دیروز برایتان ارزشمند بوده ممکن است ناگهان ارزشمندی خود را از دست بدهد.. نترسید و در لاک دفاعی خود فرو نروید چرا که خلق مسیرهای جدید و ساختن زندگی جدید نیاز به شجاعت در آغوش گرفتن ناشناخته ها را دارد.
با امید که این گرفتگی باعث دگرگونی های مثبت وپرسعادت برای شما شود.
قوچ♈
ایا چیزی در درون شماست که ضربان قلبتان را تند میکند و شما را به قلمرو عصبانیت یا حتی حسادت میکشاند؟ خوب وقت ان است که این‌احساسات خود را عمیق تر بررسی کنید.. وقت ان‌است به تمان گذشته سخت خود پشت کنید و ان عامل استرس زا را نه بعنوان دشمن خود که بلکه بعنوان محرک رشدتان بررسی کنید. زمان آن است با شیاطین و ترس های خود روبرو شوید و ان‌نسخه قویتر و انعطاف پذیرتر خود را ازاد کنید.
پیام ای چینگ برای شما:

موفقیت

پادشاه به معبد خود نزدیک می شود.

عبور از آب بزرگ باعث می شود که فرد وارد حرکت شود.

استقامت بیشتر می شود. (پشتکار افزایش پیدا میکند)

 در در مرکز خود متصل بمانید، در قبال کارهایی که انجام می دهید از دیگران انتظارمند نباشید. آن را برای خودتان و صلح جهان انجام میدهید.

تارس♉
این گرفتگی عمیقا در ناخوداگاه شما نفوذ میکند و احساساتی را در شما بیدار میکند که مربوط به امروز و دیروز نیست..‌مربوط به گذشته های بسیار دور و حتی زندگی گذشته شماست.‌ رویاها و ارزوهایی که انها را نساخته اید و زندگی نکرده اید دوباره توسط پلوتو برایتان بیدار میشود و ان ارزوها در قالب نمادها و عطرها و بوها و رویاها برایتان دوباره ظاهر میشود. مرکوری هم‌در نشان‌خودتان در حال برگشتی شدن است و از شمت میخواهد که توجه بیشتری به این رویاهای تکرار شونده خود داشته باشید.. از شما میخواهد به شهود خود اجازه دهید تا شما را راهنمایی کنند..‌انچه میبینید را نه با ذهن استدلالی که بااحساس خود تحلیل و درک کنید. این کسوف شما را دعوت میکند به جنبه های معنوی زندگی تان نگاهی عمیق تر بیندازید و به یاد بیاورید که در زندگی قدرتی فراتر وجود دارد که شما در ساختن جهان با او یگانه اید. حس تنهایی میکنید؟؟ حس از دست دادن چیزی؟ احساس خلا یا رها شدگی؟؟ فرصت خوبی است که ببینید چه چیزهایی شکاف انداخته بین شما و روح افریننده جهان. دوباره او و خودتان را در اغوش بگیرید. ببخشاید تا بخشیده شوید
دوست بدارید تا دوست داشته شوید
پیام ای چینگ برای شما:

ارتش (گروه)

ارتش به پشتکار و یک مرد قوی نیاز دارد.

خوش شانسی بدون سرزنش

رسیدن به یک مرحله کشمکش داخلی و خارجی در سر راهتان است. برای اهداف خود یا دیگران آزمایش خواهید شد. اگر به درستی و با نظم و انضباط پاسخ دهید شکست نخواهید خورد و رهبر درونتان با موفقیت به میدان خواهد آمد و خواهد درخشید.

دوقلوها ♊
شما دوقلوهای ارتباطی این خورشید گرفتگی روی دیگر ادمها و انسانها و حرف ها را بشما نشان میدهد.‌ دگردیسی بزرگی که در حلقه اجتماعی و دید مردم نسبت بشما رخ میدهد و هر چیزی در نهایت به اصالت خود باز میگردد.‌ اماده باشید که هر کسی در حلقه گروه و یا اجتماعی‌تان با شما همراه و هم‌اورد نیست را کنار بگذارید. دوستان جدیدی پیدا کنید یا حتی با قدیمی های خود دوباره ارتباط بگیرید و حلقه انرژی جدیدی را تشکیل دهید. یا امید یا ارزوی دیرینه‌تان که بسیار برایش تلاش کرده‌اید در بلندمدت به چیزی پربرکت تبدیل میشود. فقط سعی کنیو به نسخه قدیمی‌تان‌نچسبید.
پیام ای چینگ برای شما:

تضاد

شما صادق هستید. یک توقف محتاطانه در نیمه راه، شانس خوبی به همراه دارد.

ممکن است شرایط آسانی در راه نباشد و با وجود صداقت داشتن، ناامیدی در مسیر در انتطار باشد. در درون ندایی است که راه را میداند. کمتر سخن بگو. شنونده جهان باش

خرچنگ ♋
این گرفتگی بخش تاج نمودار خورشیدی‌تان را هدف قرار میدهد.‌ برای هدفی بسیار تلاش کرده‌اید؟؟ سخت کار کرده اید؟؟ ان هدف دیرینه حتی اگر دچار تغییر و تحولاتی هم شود در آستانه تحقق و رشدی بزرگ‌است.. نگران نشوید اگر ان نتایجی را که مد نظر دارید اشکار نشود. این گرفتگی چیزی بزرگتر و پرقدرت تر و درخشان‌تر را برای شما بنا خواهد نهاد. به غرائز تان اعتماد کنید
پیام ای چینگ برای شما:

پشتکار و صداقت

پشتکار مرد بزرگ، ثروت خوبی به ارمغان می آورد.

 به مرحله ای نزدیک می شوید که باید صبور و سختکوش باشید. این به معنی دوره ای است که در آن هیچ کاری را بدون تلاش زیاد نمی توان انجام داد. محکم در جهان بایست و به دستاوردهای کوچک خود افتخار کن. از این طریق می توان بر دوره سخت غلبه کرد و آن را شکست داد.

 

لئو♌
همیشه انچیزی که فکر میکنیم و باور داریم درست است، درست نیست و اصلا به همین‌خاطر است که ذهن و باور یک الگوی متغیر است. چونکه نمیشود با یک‌ایده یک راه را تا همیشه رفت.. راه ها تغییر میکنند و ذهن هم‌نگرشش فرق میکند.. این گرفتگی خانه نهم شما را تحت انرژی خوددقراررمیدهد و شما ممکن است با محدودیت های فلسفی و باوری خود روبرو شوید. ‌ممکن است خودتان کارهایی خودتان را قضاوت کنید و زیر سوال ببرید و این خاصیت این گدفتگی است که مستقیم باورهای شما را هدف گرفته و دیدگاه شما را تغییر میدهد. با انرژی‌های اتش فعال شده صبور باشید و درگیر بحث های ایدئولوژیکی نشوید..‌اگر سایر افراد گرایش ها یا خصوصیت های شخصیتی شما را به چالش می کشند یو لحظه مکث کنید و جبهه نگیرید. شاید انها چیزی را بشما نشان میدهند که نیاز به اصلاح دارد. در نسخه جدیدی که از شما در حال تولد است فرصت های رشدتان در گروه این است که با ذهنی باز به خودتان و توانایی هایتان و حتی کمبودهایتان نگاه کنید
پیام ای چینگ برای شما:

رهایی، رستگاری

اگر دیگر جایی نباشد که آدم مجبور باشد برود، بازگشت خوش‌شانسی میاره.

در حال نزدیک شدن به زمانی هستید که در آن استرس (فشار روانی) شروع به کاهش می کند. انرژی‌هایی که تا حد زیادی در دوران گذار(تحول) به وجود آمده‌اند، تسکین پیدا می‌کنند. همه چیز شروع به آرام شدن می کند. پس از استراحت، زمانی برای اقدام دوباره وجود خواهد داشت. چه به عقب و چه به جلو، نتایج عالی خواهد بود.روشن و گرم بمانید

 

خوشه♍
این گرفتگی برای شما خوشه ها بسیار قدرتمند است. دالانهای تاریک ناخوداگاه بیدار میشوند و شما راهی سفر میشوید برای مبارزه با ان شیاطینی که بشما اجازه رشد نمیدهند. اکنون تیزبینی خوشه را باید به کار ببرید تا بتوانید ببینید ریشه های رشدتان به چه چیزی گیر کرده؟ در اندوهی؟ خاطره‌ای؟ حسرتی؟ ایا خود قوی و قدرتمندتان را می‌بینید؟ ارزوهای فروخورده.. تمایلات سرکوب شده.. اکنون زمان‌ ان‌است که این انرژی‌های گیر افتاده را ازاد کنید و انگونه زندگی کنید که انطباق ببشتری با ارزشها و خواسته هایتان دارد.‌ چیزهایی هستند که بجای تایید باید با انها مقابله کنید..‌جیزهایی هستند که نباید از انها کوتاه بیایید. یادتان باشد هیچ‌چیز نمیتواند شما را محدود کند جز ذهنتان. عمیق‌ترین احساس‌تان را در اغوش بگیرید
پیام ای چینگ برای شما:

حماقت جوانی

این من نیستم که به دنبال جوان احمق هستم. جوان احمق به دنبال من است.

در اولین الهام پیامی مهم در راه است.

 دوراهی هایی در مسیر هستند که باید سوال کنید. واضح سوال کنید تا پاسخ واضح بشنوید. مفاهیم آموخته شده  گذشته را به خاطر بیاوردید و کسانی که به شما آموخته اند. به‌دقت در مورد کارهای آینده‌ خود فکر کنید.اقدامات شما سرنوشت ساز هستند

ترازو♎
این گرفتگی منطقه شراکت و خانه هفتم شما را درگیر میکند.. دیدار شما با افراد جدید کاملا کارمیک خواهد بود، اگر دوستی هست که بتازگی با او ارتباط گرفته اید فردی است ‌که در زندگی گذشته نیز با او در ارتباط بوده اید و گویی کاری ناتمام مانده و اکنون باید کامل شود..‌ حتی این‌چارچوب کارمیک ممکن است افرادی را از گذشته همین زندگی دوباره برایتان به جریان بیندازد. این‌نماد مسایل حل نشده ای است که اکنون باید حل و فصل شوند و این موضوع حتی میتواند در قالب رسوایی و خیانت شریک عاطفی و یا کاری تان باشد. در هر صورت این بخش از تکامل شما از طریق دیگران است که رشد میکند. اگر شیوه های ارتباطی تان درست نبوده اکنون با اگاهی بیشتری قادرید از ارزشها و هویتتان دفاع کنید.‌ مراقب باشید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید و به این روابط دوباره ایجاد شده پاسخ‌های غریزی ندهید. ان را ارزیابی کنید و واقعگرایانه بدون خدشه دار کردن ارزشهایتان ان را مدیریت کنید.
پیام ای چینگ برای شما:

بی پایان

 موفقیت در قلبت است

به دوران گرداب نزدیک می شوید. با این حال، هر چیزی که متحمل شده اید پاسخی بی پایان خواهد داشت. خواه خوشی و خواه ناخوشی. از قلب تان پیروی کنید چرا که پیروزی در قلب شما خواهد بود.

عقرب♏
این گرفتگی زمان تزکیه است..‌ انگیزه ای قدی در شما بوجود می آید تا عادتهای خودتان را بررسی کنید و از سر عادتهای ناسالم‌تان رها شوید. با انرژی مرکوری که در حال برگشتی شدن است ممکن‌است بخش خودتحلیلی درونی‌تان‌ فعال شود و مدام به خودتان گیر بدهید.. به لباس‌تان، به ظاهرتان اما بدانید این‌انرژی برای پیدا کردن ان گیرهای ذهنی و احساسی و حذف انهاست. بنابراین اگر خودانتقادی پیدا کردید یا حتی میخواهید مرتبا به دیگران غر بزنید نماد ان است که انرژی های درونی شما نیاز به پاکسازی، شفا و خالص سازی دارند. با شروع اردیبهشت برای خودتان یک برنامه منظم و روتین منطم ورزشی، غذایی و مراقبه بگذارید.. ببینید چه چیزی در شما نیاز به بهبود و اصلاح دارد.‌یاد بگیرید علاوه بر خودتان مراقب دیگران هم‌باشید.
پیام ای چینگ برای شما:
عقب نشینی، موفقیت

در چیزی که کوچک است، موفقیت خواهد بود.

مرحله ای شروع میشود در آن باید تصمیم بگیرید چه کنید: حرکت کنید یا بمانید. حریف قوی است. برای شکست دادن او باید محتاط باشید. چطور می توانید انجامش دهید؟ ابتدا به درستی عقب نشینی کنید تا در شرایط بهتر و با آگاهی کامل از نیروهای درگیر به ادامه کار ادامه دهید.

کماندار♐
این گرفتگی دیدگاه شما را در مورد عشق به چالش می کشد.‌ حتی در مورد خودتان و خواسته هایتان.‌ از انجادکه خانه پنجم خورشیدی تان را فعال میکند ممکن‌است احساس کنید از لحاظ شخصیت و یا اعتماد بنفس اسیب‌پذیر شده اید.‌. این‌ تکانه ای است که به کودک درون خود ببشتر توجه کنید و ببینید ایا این کودک محتاج به توجه است؟ ایا خودخواه است؟ ایا انقدر اعتناد بنفس دارد که درگیر یک‌عشق ناقص نشود و خودش را لایق بهترینها بداند؟ اگر خودتان را نیازمند دریافت عشق و توجه از دیگران میبینید، اکنون زمان‌ان است که نیازهای شخصی خودتان را بررسی کنید و در قدم‌اول خودتان، خودتان را انسان باارزش و لایقی بدانید. علاوه بر ان پویایی پلوتو ظرفیت های نهفته درون شما را بیدار میکند.. بطور ناخوداگاه بسمت کار یا مسیری کشیده میشوید؟؟ بسمتش بروید و چیزی را در جهان تان خلق کنید. اگر در نقش والد هستید، یاد بگیرید فرزندتان یک روح منحصر بفرد است و قرار نیست زندگی نزیسته شما را زندگی کند.‌
پیام ای چینگ برای شما:

بی حرکت ماندن | ثابت ماندن

به حیاط خانه‌اش می‌رود و مردمش را نمیبیند.

سکون در راه است. طبقات بالا و پایین با یکدیگر ارتباط ندارند، مقامات بالا و پایین تر از یکدیگر جدا شده اند و هیچ چیز مشترکی ندارند. سکون و توقف لازم است.

کپریکورن ♑
این گرفتگی درسهایی را برای شما فعال میکند که درباره نزدیکانتان است.. درباره افرادی که روح شما انها را بعنوان پدر و مادر بیولوژیک و یا خواهر و برادر خود انتخاب کرده است. ممکن است لازم باشد تا اساس چیزی را بررسی کنید که پایه امنیت عاطفی، وابستگی ها و احساسات شما را تشکیل میدهد.‌ اگر خاطرات دوران گذشته و نارسایی ها و کمبودهای ان دوران برایتان باززایی شد بدانید این زمان حذف انهاست و ضروری است که همه اشکال وابستگی امنیت عاطفی را که با شرایط بیرونی ارتباط دارند را حذف کنید. شما بع دلیلی این‌خانواده،جامعه و فرهنگ را برای رشد انتخاب کردید. محکم‌روی پاهایتان باایستید و ببینید چه چیزی است که باید در مقابل ان‌مبارزه کنید و خودتان باشید و خسته نشوید. تنها مانده اید؟ هیچ کس پشتیبان شما نیست؟
این‌اغاز رشد بزرگ شماست.‌به جنگجوی سختکوش درون‌تان‌اعتماد کنید
پیام ای چینگ برای شما:
دوشیزه، ازدواج

پشتکار افزایش پیدا می‌کند.

ابها متلاطم اند. برای نفوذ در تجربیات جدید، در تجارت یا در گروه های خانوادگی، تنها چیزی که باید رعایت کنید قوانینی طبیعت است. آنها را دستکاری نکنید. 

اکواریوس ♒
در زیر این گرفتگی خانه سوم فعال میشود و ممکن است چه حرفها که نزنید و نزنند! چه کلماتی را بشنوید که هرگز انتظارش را نداشته‌اید..‌ فشار این گرفتگی را احتمالا روی شقیقه هایتان حس خواهید کرد و این بخشی از فرایند رشد و تکامل شماست که ساختار فکری شما را هدف قرار میدهد. ممکن‌است خودتان را در معرض یک انفجار درونی از ساختارهای فکری قدیمی ببینید یا تجربیاتی که فکر و عقاید شما را دچار چالش میکند.. حتی ممکن است در ابن دوران با افرادی هم کلام شوید که انها باعث شوند دیدگاه فکری شما تغییر کند.. ممکن‌است در مکالمه ای قرار بگیرید که خیلی چیزها را زیر سوال ببرید یا دیدگاه شما زیر سوال برود..‌ دلیل این شرایط این است که اکنون زمان ان است تا دیدگاه های جدیدی را در چارجوب فکدی خود بسط دهید تا بتوانید شیوه های جدیدزندگی را تجربه و درک کنید بنابراین‌نترسید اگر کسی چیزی را بشما بگوید که شما ان را خوش ندارید
پیام ای چینگ برای شما:

روباه

هیچ چیز بیشتر از این وجود نداره.

این بخش از سفر آشفتگی وجود دارد. همه چیز اما در حال برگشتن به نظم از قبل طراحی شده است. همه تمایل دارند در جایگاه خود قرار گیرند. احتیاط کنید. آرام بروید.

ماهی♓
این گرفتگی خانه دوم خورشیدی شما را روشن میکند. منطقه ارزشها و خودکفائی و پولی‌تان را. بودجه‌تان را بع دیت بررسی کنید و حواستان به خرج‌های اضافی باشد. شاید در بحث امور مالی چیزی باشد که ان را نادیده گرفته اید. در عین‌حال این گرفتگی شما را تحریک میکند تا نگاهی دوباره به خودتان و کاری که انجام میدهید بیندارید.‌شاید حس کنید حتی دیگر ان ادم سابق نیستید و حسی درونی در شما در حال تغییر است.. دیگر از چیزهایی که سابق خوشحال میشدید نمیشوید و زندگی دیگر به معنای قبل نیست..‌اگر در حال تجربه این‌احساسات هستید تبریک میگویم چرا که کیمیاگری درونی شما به خوبی در حال اجراست.. حس معنای درونی تان در حال باززایی است و در کنار ان ارزشهای شخصی تان نیز متحول می‌شوند. این زمان اگاه شدن شما از منابع درونی است که تا امروز از انها غافل بوده اید که میتواند برای امرار معاش بشما نتیجه هتی درخشانی بدهد.‌ و به این ترتیب است که نسخه جدیدی از شما متولد میشود.
پیام ای چینگ برای شما:

بازگشت

دوستان روز هفتم باز می‌گردد.

 در آستانه شروع لحظه ای هستید که همه چیزهایی که به نظر می رسید از شما دور هستند شروع به بازگشت می کنند . در موقعیت ها در اختیار شما خواهند بود. هفت روز به همه پیز فرصت دهید ( یعنی به جریان الهی -7- اعتماد کنید)

 

 

 

**

13 پاسخ

  1. سپاس بیکران مهشید عزیز از انتشار آگاهی های الهی
    با ایمان به بخشندگی و خیر بیکران خالق ، من قلبم را به سمت آغازهای نیک و جادوی جهان باز می کنم

  2. بعنوان یک تارس ، زندگی برام بسیار دشوار میگذره مخصوصا که الان در آستانه ۳۰ سالگی هستم.از اول طوری رقم خورده که سخت باشه.

  3. بسیار عالی فقط سوالی واسم پیش اومده من متولد ۲۲بهمن هستم ولی مطالب کپریکورن دقیقا با حال الان من منطبق بود

  4. من اکواریوس هستم و دیروز با تماس یک نفر میتونم بگم یه قبیله رفت رو هوا😅😅 و تقریبا یه جنگ خانوادگی راه افتاد . الان اینو خوندم شوک شدم،عالی بود ممنون ماریا جان🫶🌼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *