Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل آسترولوژی هفته آخر فروردین، عصیان علیه گذشته

 

تحلیل آسترولوژی هفته – 27 فروردین الی 2 اردیبهشت

 

چهارشنبه 30 فروردین …. Saturn Sextile Node

چینی ها از آن روی که آب همیشه جاری است آن را قدرتمندترین عنصر میدانند. اب، غیرمقاوم و عصیانگر است و ذره‌ذره در هر چیزی که در برابرش قرار گیرد نفوذ میکند و حتی سنگ‌خارا را نیز می‌شکافد و راه خویش را باز می‌کند و این درس در روز چهارشنبه با زاویه سکستایل سترن/کیوان و نودها فعال می‌شود.

 

تاکید کیوان/سترن بر شرطی شدگی ها یا روش‌هایی است که در جامعه بما آموزش داده اند ، روشی که بر لباس آن تربیت شده ایم و ما را محدود می‌کند. این نظام ساختارمند کیوانی در عین اینکه معنا را به زندگی ما می آورد و مرزها و مسوولیت ها و تعهدات مان را به ما یادآوری می‌کند در عین حال با نشان دادن محدودیت ها و چارچوب هایی که در آن گیر کرده ایم، رشد ما را میسر می‌کند. کدامیک از ماست که در خوشی و شادی رشد کند؟ آن هنگام که در سختی قرار بگیریم برای رهایی از آن به روش هایی جدید چنگ میزنیم و این همان مفهوم رشد است که بدنبال مانع ها و سختی ها پدید می آید. درس های کیوان ما را در محدودیت ها ، مانع ها ، سخنی ها و حتی فقر قرار می‌دهند تا خودمان را از شرایط سخت قبلی برهانیم و بلوغی نو پیدا کنیم.

در روز چهارشنبه کیوان/سترن در سکستایل با گره های ماه یا نودهاست. زاویه سکستایل یک زاویه حمایت کننده است که دراینجا عنصر آب نشان ماهی را با محور تارس/عقرب در فرکانس هماهنگ قرار میدهد. نودجنوبی در نشان عقرب با عنصر آب نماد انگیزه های ناخودآگاهی است که از گذشته سرچشمه می‌گیرد و از آنجا که عقرب یک نشان فیکس است اینرسی فوق العاده قوی آن نوعی تمایل درونی به چسبیدن به تجربیات گذشته را ايجاد میکند. مانند چسبیدن به شغلی که آن را دوست ندارید، چسبیدن به رابطه ای که در آن احساس امنیت ندارید، چسبیدن به احساساتی نظیر نفرت، حسادت، خشم، چسبیدن به ترس های درونی و ..
و این چسبیدن ها مانعی بزرگ برای اهداف دارما و دستیابی به ماموریت روحی تان (نودشمالی تارس) است.
در طول روزهای آینده شما بین کارمای گذشته و انتخاب برای آینده قرار خواهید گرفت و این بخشی از ماموریت روحی شماست برای آشتی دادن گذشته و آینده،  شما در مسائلی قرار خواهید گرفت که باید مسائل گذشته را حل کنید تا بتوانید قدم هایی تازه بردارید.‌
انرژی عنصر آب کهن الگوهای ماهی و عقرب شما را دعوت می‌کند که مقاومت نکنید و اجازه دهید آگاهی آب صخره را بشکافد و شما را از دریای سرخ عبور دهد و مانع های شما را حل و پاک کند.
با انرژی سترن در نشان ماهی یاد بگیرید به زمان بندی الهی اعتماد کنید و از ایثار نترسید و محرومیت و محدودیت خود را نه بعنوان چالش بلکه بعنوان یک عمل پاکسازی کننده ببینید که مسیرهای اشتباه، آدم ها و کارها و احساسات بیهوده و نابالغ را از سر راه سرنوشت شما پاک می‌کند.
این سکستایل فعال کننده درسهای کارمیکی است که ممکن است بشکل محدودیت هایی باشد که در مسیر زندگی شما وارد می‌شود تا در نهایت از شما انسانی آگاه تر و بالغ تر ساخته شود.
کسانی که نشان ماهی در خانه ۱۰ یا ۱۲ آنها است ممکن است ماموریت شفابخشی و کمک به دیگران را برایشان فعال کند.
با اینکه این یک انرژی سکستایل و مثبت است اما بسته به نمودار تولدتان می‌تواند بصورت انرژی چالشی نیز ظاهر شود ، ممکن است احساس افسردگی و محدودیت کنید و امید خود را به آینده از دست بدهید اما بدانید آنچه امروز می کارید، میراث شما در آینده خواهد شد.
در طی روزهای آینده به جای آنکه مقاومت کنید و تلاش کنید تا جهان را بر اساس اراده خود بسازید صبور بودن را بیاموزید و اجازه دهید نظم طبیعی کیهان در زندگی تان وارد شود تا به این ترتیب منابع و فرصت های جدیدی برایتان خلق شود.
پنجشنبه 31 فروردین ….. خورشید گرفتگی نشان قوچ 
این یک خورشید گرفتگی هیبریدی کمیاب است که نیاز شما را به عدم مقاومت دوباره تاکید می‌کند. خورشیدگرفتگی ها در ماه نو که در پیوند با محورنودها باشد تشکیل می‌شوند و بیانگر شروع چرخه جدیدی هستند بنابراین این گرفتگی دعوتی است تا نبردهایتان را در زندگی آگاهانه تر پیش ببرید، سلطه جو نباشید و یاد بگیرید که برای رشد باید با نیمه تاریک خود نیز در تعامل باشید. این بدان معناست که تاریکی ها و نقاط ضعف خود را بشناسید و با استفاده از قدرت دگرگونی پلوتو ، شخصیت خود را نیز متحول کنید. آگاهی از نقاط ضعف و قوت شخصیت است که تعیین کننده مسیر سرنوشت تان یعنی آینده ایده آل است.
در این گرفتگی مشتری/ژوپیتر نیز در پیوند با خورشید است و کمک میکند تا نسبت به نقاط قوت و توانایی خود شناخت بزرگتر و آگاهانه تری پیدا کنیم و مسیر آینده خود را مطابق با توانایی های حقیقی خود انتخاب کنیم.برای ساختن و شروع جدید باید جسارت رها کردن گذشته را داشت بنابراین در برابر تغییرات عمیقی که این انرژی وارد زندگیتان می کند مقاومت نکنید
برای کار کردن بهتر با انرژی این گرفتگی از خودتان بپرسید دیگران‌چه توانمندی‌ هایی را در شما می بینند که شما خود از دیدن آنها ناتوان هستید؟
به چه ارزشهایی باور دارید که دیگران از نشان دادن آنها عاجزند؟
آیا شما عضو گروهی هستید که دوستانتان در آن حضور ندارند؟ آن گروه چگونه در رشد و ارتقای شخصیت و توانایی هایتان بشما کمک میکند؟
اطرافیان شما چه چیزی را نقطه ضعف شما میدانند؟
عادت‌های منفی شما چیست؟
آیا ویژگی‌های شخصیتی خاصی دارید که شما را عقب نگاه میدارد؟ فناوری‌های جدید چگونه می‌تواند بشما کمک کند تا انسان بهتری برای خودتان و جامعه تان باشید؟
این گرفتگی بشما قدرت و انگیزه بیشتری می‌دهد تا با قاطعیت مسیرهای جدیدی را دنبال کنید تا به اهداف خود دست یابید.
فردای این گرفتگی است که مرکوری/عطارد حرکت برگشتی خود را آغاز می‌کند. این برگشتی شدن برای یافتن نقاط ضعف و قوتی است که لازمه رشد مان است.
این بازبینی راهی است که در طی ۱۲ سال گذشته رفته ایم. از گذشته تا امروز

 

عصیان قصه‌ی مردی است که به دلیل ظلم، بی‌کاری، فقر، خیانت و بی‌عدالتی وارد اجتماع کافران «عصیان‌گران» می‌شود؛ جایی که نه تنها دولت و عدالت ظاهری حاکم بر آن را تحقیر می‌کند بلکه عدل الهی را نیز زیر سوال می‌برد. نقطه‌ی اوج داستان نیز دقیقا همینجاست. جایی که آندریاس در برابر حکم، قضاوت و عدل الهی آشوب به پا می‌کند.

این هفته میخواهم کتاب عصیان از جوزف روت را بشما معرفی کنم. اولین بار با این نویسنده از طریق آموزگار، دوست، رفیق و یار چندساله ام ماریای عزیز در زمانی که چارت تولد جوزف بعنوان تکلیف بما سپرده شده بود آشنا شدم . داستان زندگی جوزف برای من آشنا بود . پدرش مادرش را ترک کرد و هرگز بازنگشت . این اولین شکست او بود اما سرنوشت برای او درسهایی بزرگتر را تدارک دیده بود . او در ۱۹۲۲ با فردریکه ازدواج می‌کند تا تلخی زندگی را فراموش کند اما این ازدواج ۷ سال بیشتر دوام ندارد و مرگ همسرش در سال ۱۹۲۹ تنهایی او را صدچندان می‌کند.
بشما اطمینان میدهم با خواندن کتاب‌هایش چیزی را لمس میکنید که در ذهن تان ماندگار خواهد
شد.
در پایان برای همه شما عزیزان و برای تمام مردم ایران و جهان ، صلح و آرامش را آرزو می کنم.
ایدا

5 پاسخ

  1. مرسی از اگاهی عزیزم 🙏❤️آماده شناسایی و پاکسازی هستم🌸 تاثیر این خورشید گرفتکی برای دوازده ماه رو هم میگفتین خوشحال میشدیم😍🌸❤️😘

  2. ممنونم آیدا برای آگاهی و شناختی که بهمون میدی🌹من دنبال یک منبع معتبر برای آموزش آسترولوژی هستم،آیا شما آموزش آسترولوژی دارید؟و یا امکانش هست بهم معرفی کنید لطفا؟🧜🏻‍♀️☀️💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *