Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 14 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

مکث روح، برگشتی شدن پلوتو در سال 2022

مکث روح، برگشتی شدن پلوتو در سال 2022

شگفتا

با  این همه زخم های نهفته در جهان

هنوز هر کسی

در فرصتی دیگر

از بهر عشق

میل به خطر دارد

ادوارد لی

پلوتو با روح و تکامل در رابطه است.

هر فردی ماهیت ذاتی خاص خودش را دارد که زندگی را به روش آن تجربه میکند. هر شخصیتی که روح از خود بروز میدهد مستقیما با اصل ضرورت تکاملش در ارتباط است این یعنی پلوتو نسبت به قرارگیری در هر نشان با تاریخ تکاملی یک نسل سروکار دارد.

پلوتو سیاره قدرت و تحول است. ماهیت زنانه اش قدرت درونی ما را نشان میدهد…

سیاره ای که با مرگ نمادین به ما می‌آموزد از قدرت های درونی خود برای تغییر، تحول و تولد دوباره استفاده کنیم زیرا هدف اصلی پلوتو تغییریست  که نیاز رشد و تکامل روح ماست.

برای رسیدن به نقطه قدرت، باید از مناطق سرد و تاریک پلوتو عبور کرد که راه آسانی نیست. پلوتو سیاره‌ی کیمیاگری ست وقتی از این مرحله عبور میکنیم با دست آورده‌ای غنی روبه رو میشویم.

سرزمین عقرب با انرژی تصفیه و آب کار میکند

در نتیجه منطقه‌‌ای که  پلوتو در آن قرار دارد مستقیما با پاکسازی عمیق و تصفیه سنگین همراه است. زیرا فقط در این صورت ناخالصی ها از روح ما زدوده شده و ما میتوانیم به طلای‌ وجودمان دست پیدا کنیم.

پلوتو از سال ۲۰۰۸ در کپریکورن است و امروز در ۲۸ درجه‌ی این نشان تصمیم میگیرد که ما را به تجدید نظر و بازبینی معنای واقعی تحول و دگرگونی از درون به بیرون دعوت کند. رقص برگشتی پلوتو حدود ۵ ماه طول میکشد و ما تا هفته‌ی اول اکتبر در حال بازنگری، کوبیدن ، ساختن و زیرو رو کردن مسائل مربوط به قدرت و کنترل هستیم. تغییرات ظریفی در سطح زندگی روزمره به وجود می‌آید، اما اصل تحول این برگشتی در ضمیر ناخودآگاه ما و تاثیر جمعی آن به روی کل مردم ساکن بر زمین است.

برگشتی شدن پلوتو امسال با زاویه‌های حمایتی همراه است که مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آنها سکستایل با ژوپیترمی‌باشد. نوید میدهد که موفقیت با تغییر ایجاد میشود و رشد معنوی، قدرت را افزایش میدهد.

ژوپیتر، مرکوری و پلوتو مثلث جادویی تشکیل دادند. تحول مثبتی در نوع تفکر و سبک ارتباطات و توانایی درک عمیق مسائل روانشناختی ایجاد میشود که باعث ساخت و رشد در حیطه‌ی مادی و زمینی ما میگردد. پلوتو در درجات آخر کپریکورن تماما تلاش دارد تفکر و دیدگاه را در زندگی زمینی (به خصوص در حوضه به دست گرفتن قدرت و استفاده‌ ی درست از آن )متحول کند. کمک می‌کند با ترس‌هایمان از این لحظه‌ی تاریخ عبور کنیم. زخم‌هایی در این دوره‌ی زمانی بالا می‌آیند تا ما آنها را مشاهده کنیم، تصفیه کنیم و پذیرا باشیم .

زخم‌هایی که شاید ناشناخته به نظر برسند اما ریشه در عمق خاطرات ناخودآگاه، غم و اندوه هر شخص دارد. همه‌ی ما مناطق تاریکی درون خود داریم که نیاز به شفا دارد.

از طریق این انرژی آسمانی توانایی داریم ترس را به قدرت الهی تبدیل کنیم و مسئولیت زندگی خودمان را برعهده بگیریم.

ارتعاش دگرگونی این تعامل در کپریکورن به ما رویکرد دقیق‌تری برای به‌وجود آوردن تغییرپذیری در سطح ماده میدهد. این تغییرات با خود شناخت درستی از دستاوردها را می آورد مسیری که معنای درست کسب‌کار, تجارت و رشد را به ما یاد میدهد. در واقع روح ما میل دارد نظم و انضباط را در زندگی زمینی اصلاح کند.

تنها زاویه‌ی سخت این تعامل مربع پلوتو و ماه در قوچ است که احساسات را برانگیخته میکند چون مواردی در عمق جان ما ته‌نشین شده، که با آتش قوچ شعله میگیرد و روی سطح می‌آید.

زورگویی‌های عاطفی و فشار برای در دست گرفتن یک رابطه و کنترل آن از ارتعاش‌های سخت این تعامل است.

احساس گناه ، ترس و خشم از خود درون که با این زاویه همراه است, موجب حسادت‌، نفرت و ستیز میشود.

سیاهی‌هایی که بالا می‌آید، بهترین فرصت برای شناخت، درک و رهایی از عادت‌های اشتباه و وسواس‌های فکری ما است که به موازاتش تولد و تحولی در زمینه‌ی احساسات، روابط و افکار ما رخ میدهد.

پلوتو به برکت زوایای حمایتی که با سیارات حاضر در ماهی دارد  کمک میکند که دلیل این احساسات شناسایی شوند و روح به دنبال بازنگری چالش در لایه‌های زیرین خود باشد..

الگوهایی در قالب استفاده‌ی درست از زمان، نوع دیدگاه به کار کردن در اجتماع و دستاوردهای زمینی از نقطه نظرهای پلوتو در این حرکت برگشتی است.

از ما میخواهد از خودمان سوال بپرسیم چه‌قدر مسئولیت زندگی خود را بر عهده میگیرم ؟؟؟؟

چه‌قدر برای زمین و مردم روی آن مفید و کارآمد هستیم ؟؟؟؟

کپریکورن نشان بعد کماندار است و از ما میخواهد هرآنچه که با خرد و آگاهی پذیرفتیم برای آبادی جامعه‌ی خود در اختیار بگذاریم .

در حالت کلی این رقص باشکوه در کپریکورن به ما فرصت می‌دهد که درک کنیم کجای زندگی قدرت را به اشتباه از دست دادیم و کجا از ارتعاش پایین آن استفاده کردیم !!!!

پذیرش و فهم این مطلب سرزمین جدیدی از معنای قدرت را برای ما آشکار میکند.

نشان‌های کاردینال(قوچ، خرچنگ، ترازو، کپریکورن): حرکت برگشتی روی تمام افراط و تفریط‌های روابط عاطفی شما تاثیر میگذارد. آنجایی که نیاز به کنترل را کنار بگذارید در سطح عمیق‌تری به دیگری متصل میشوید. سعی کنید با قلب خودتان مهربان‌تر باشید شما نیاز دارید احساسات خود را ببینید .

نشان‌های ثابت( تارس، لئو، عقرب، آکواریوس): در این حال‌ و هوا  شما باید دنبال دالان‌هایی باشید که درونی‌ترین احساسات را با کمک آن به زبان بیاورید و آرامش را به وجود خود دعوت کنید. اصلا مهم نیست تا چه اندازه تلخ باشد ، شما قوی و مستحکم هستید.

نشان‌های متغیر(دوقلو، خوشه، کماندار،ماهی): در بازنگری‌های پلوتو دنبال کار هایی بگردید که باعث التیام قلبتان میشود. اقدام‌هایی که شفا برای شما به همراه می‌آورد. به شهود خود متوسل شوید.

سعی در نگه داشتن گذشته زمان را تلف میکند… گذشته را رها کنید!!!

2 پاسخ

  1. مدیسا جانم عالی بود. امیدوارم روحمون بتونه از پس این چالش ها سربلند بیرون بیاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *