Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

مرکوری وارد نشان قوچ شد..‌

نشان قوچ متعلق به مارس جنگجو هست که الان در نشان تحت حاکمیت مرکوری، به تاخت و تاز مشغوله..

نشان قوچ، نفس و شخصیت ما در واقعیت های فیزیکیه و بما نشون میده که ما چطوری از قدرتمون استفاده میکنیم. ارتباطات میتونه تحت انرژی مارس، بسیار جنگجویانه بشه.. اطلاعات مربوط به قدرت، جریان پیدا میکنه..‌ پیامهای اینترنتی در سطوح زیاد میتونن خبرهای پنهانی رو افشا کنند بهمین خاطر هم مسدود شدن حسابهای اینستاگرام بعضی از سران ایران، دور از انتظار نبود و نیست. مارس در دوقلو و مرکوری در قوچ، میتونه نیروهای چندقطبی  رو به سمت اهداف خودش هدایت کنه اما ما از قدرت چطوری استفاده میکنیم؟!!!

ریشه تمام مشکلات ما سوءاستفاده از قدرت هست.  اگه ما انرژی مارس رو با صداقت استفاده نکنیم، در انرژی های سلاطین‌حلقه، ما دوام نخواهیم اورد. به چالش دراوردن روابط دیپلماتیک با نظر به ارتباط مرکوری و ژوپیتر میتونه ما رو بسمت برج(The Tower) هدایت کنه.

مرکوری در نشان قوچ خشونتهای ساختاری ارتباطی رو به همراه خواهد داشت. خشونتهایی که می تونه در یکم ماه می با زاویه سخت بین مرکوری و سلاطین حلقه به اوج خودش برسه. سوء استفاده از انرژی مارس باعث عدم تعادل، تحریف، قربانی کردن و استثمار می شه.. چیزی که دنیای کنونی و فرکانسهای کنونی دیگه به اون نیازی نداره.

sorry, this page isn't available
در حال حاضر نه تنها در ایران، که در کل جهان سیستمی مبتنی از سوءاستفاده از قدرت و انرژی خام و نابالغ مارس در جریان هست. مارس انرژی خالص اتش هست.. اتشی که این روزها از دنیای ارتباطات مدیا به واقعیت های زمینی و برعکس در جریان هست.‌. مارس بما انرژی میده تا از خودمون دفاع کنیم.. هر دفاعی بر اساس تخریب دشمن هست حالا اگه دیتاهای مرکوری بر اساس همون تاریکی ها و سایه ها باشه، این تخریب میتونه به خود ما برگرده.

نشان قوچ، نشان “خلق” افرینش هست..‌
یه لحظه فک کنین اگه بجای این همه درگیری های قدرت به نام دین یا هر چیز دیگه، همه در صلح و ارامش بودیم، زندگی چقدر زیبا و ارام بود.

در طول دوره حضور مارس در نشان دوقلو یعتی تا 16 می، مراقب باشیم که کلمات، ما رو در نبردی غیراگاهانه وارد نکننن. نبردی که میتونه نابودی خود ما رو در پی داشته باشه.‌

 

عشق و نور برای همه

ماریا

 

4 پاسخ

  1. چقدر خوبه که مثل تویی وجود داره تو روزهایی که همه چی درهم برهمه، مرسی که با همه سختس و مشقت و خستگیهات برای ارتقا روحی ما هم وقت میزاری

    1. سارینای مهربونم.. سارینای سفید و پاک من.. مرسی که هستی ❤️❤️❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *