Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

فصل ماهی ها، تقدیس عشق

فصل ماهی ها، تقدیس عشق

 

 

عشق از ازل است و تا ابد خواهد بود .. جوینده ی عشق بی عدد خواهد بود

فردا که قیامت آشکارا گردد .. هر دل که نه عاشق است رد خواهد بود

(حضرت مولانا)

 

جوینده ی عشق باشید ..

خورشید در نشان ماهی و عشق.. عشق مجموعه ای از تمام احساسات مثل بخشندگی ، مهربانی ، سخاوت ، اعتماد و غیره است که طی سالیان سال بشر زمینی سعی بر انکار آنها داشته و ما اینجاییم برای شناخت و تغییر ، برای به یاد آوردن وجودی که فراموش شده است ، برای فهمیدن و در آغوش کشیدن کودکی که در عمق ناخودآگاه ما به کنج خلوتی پناه برده ، به علت ترس از قضاوت ها ، شنیده نشدن ها و خاموش شدن شعله های زندگی ، جایی که در درون خود زندانی شدیم ..

اما در کنار همه ی این ها همیشه امیدوار خواهم بود .. به نسلی که حضور در این تجسم را با جان خود پذیرفت.. مردمان آگاهی که زمین به حضور پر از مهر آنها شدیدا نیازمند است ..

اگر هنوز هم محبتی در رگ هایتان جریان دارد

اگر هنوز هم میتوانید بی قید وشرط دوست بدارید

اگر هنوز هم نوای زیبای زندگی را در قلب خود احساس میکنید

خوشبختت هستید .. زمین بابت وجودتان به خود میبالد ..

در این ماه همدلی کردن را در کنار هم تجربه خواهیم کرد ..

به صدا ها نه ، بلکه به سکوت هم گوش خواهیم داد و با جهان الهی خود یکی خواهیم شد ..

 

خورشید در نشان ماهی

با ورود خورشید به نشان ماهی زمان آن فرا رسیده که به درون خود رجوع کنید ، این نشان دهنده پایان یک چرخه قبل از شروع چرخه جدید در اعتدال بهاری هست .. نقطه ای که به عمق ناخودآگاه خود سفر میکنیم تا در یابیم در طی یک سالی که گذشت چه بذرهایی در وجودمان کاشته شد و چه علف های هرزی برچیده .. در واقع زمانی مناسبی است برای بهبودی و بازیابی قدرت ، قبل از شروع دوباره و اقدامات جدید ..

الگوی انرژی خورشید در ماهی به ما کمک میکند تا از شهود خود استفاده کنیم و از غرایز پیروی کنیم و به نوعی به دنبال کشف مسیر حقیقی باشیم که در طی روند روال زندگی به دست فراموشی سپرده شد .. اینجا با مفاهیم و واقعیت های بزرگتر سر و کار داریم به طوری که با تمام وجود احساس کنیم زندگی و این تجسم که ما در آن حضور داریم فراتر از نفس محدودی است که با ذهن آن را درک می کنیم، فراتر از مرزها و برداشت های سطحی از حقایق روزمره و از دست دادن هاست. جایی که به ماده و بُعد زمینی اکتفا کردیم و وجه الهی رو فراموش..

اینجا همان نقطه ای است که قبل از پذیرش باید آگاه شد ، آگاه بود نسبت به کم و کاستی ها ، نسبت به آسیب ها و نقاط خالی روح که همیشه سعی بر انکار آن داریم و برای جبران این ها درگیر وابستگی های دنیوی میشویم ، جایی که خارج از وجود خود به دنبال نقطه ای از آرامش میگردیم ، اما الان فرصت مناسبی است که با خود خلوت کنیم و تنهایی را جشن بگیریم و به خویشتن خویش متصل شویم ، حقایق را از سراب ها تفکیک کنیم  و عادات مخرب رو شناسایی کنیم و هر چیزی که دیگر در خدمت این وجود الهی نیست را رها کنیم.

انرژی خورشید در نشان ماهی به ما فرصت میدهد مفهوم همدلی و فداکاری را درک کنیم و به ما یادآوری می کند قبل از درک و شناخت دیگران و جهان، اول باید وجود خود را درک کنیم. در غیر این صورت درگیر کمبود ها و توهمات ذهنی خود می شویم و برای فرار از این حقایق است که به دنبال روابط و وابستگی های خارجی خواهیم بود ..

خورشید اینجا است تا کمک کند به یاد بیاوریم ، شعله ی خلاقیت و اشتیاقی که خاموش شد ، لحظات و آن وجود نابی که سالهاست سراغی ازش نگرفته ایم ، میخواهد تا یکدیگر را به یاد بیاوریم و چیزهایی که باعث جدا افتادگی ما از هم شده اند را به دست باد بسپاریم .. قلب هایمان را لمس کنیم ، عود روشن کنیم و ماه پایانی سال را در آرامش و خودسازی ادامه دهیم و انرژی ها و گرفتگی های درونی خود را پاک کنیم ، از خاطراتی که مانع ادامه ، لمس و شنیدن نوت های زندگی هستند و باعث جدایی ما از خود حقیقی مان شده اند..

 

ژوپیتر، نپتون و خورشید

◘ ژوپیتر و نپتون در کنار حاکم منظومه شمسی خواهند بود .. همه و همه دست به دست هم خواهند داد تا عشق موجود را عمیق تر کنیم ، تا بتوانیم فرصت هایی رو فرا تر از محدودیت هایی که برای خود ساخته ایم ببینیم ، ممکن است حتی پیوند های متعالی ای را پیدا کنیم که از وجود دنیوی معمول ما فراتر باشند .. در طی این مسیر دلسوز تر باشید ، با افراد و دیگر موجودات با مهربانی رفتار کنید و به دنبال درک و ارتباط بهتر با آن چه که میتوانید باشید ..

زمان خوبی برای کار با بخش شهودی تان است.. در واقع زمینه ی این انرژی همراه با شفقت بیشتر و زمانی تمرین اعتماد به نیروی بزرگتر است. تمرین پذیرش و بخشش

در طی این دوران متمرکز بر سفر درونی خود خواهید بود و احساس تجدید و ارتباط مجدد با خود معنوی خود خواهید داشت.. با دلبستگی های کم و ماهیت تغییر پذیر این ماه ، باید آماده ی حرکت و انطباق با محیط ها و ایده های جدید بود و شروع خوبی برای فعالیت هایی است که احتیاج به تفکر و تخیل خلاق دارند ، مثل رمان نویسی ، نقاشی و دیگر فعالیت هایی که از این جنس باشند ..

 

توصیه های مراقبه

◘ زمانی را به خلوت اختصاص بدهید ، یوگا و مراقبه کنید ، در محل زندگی خود شمع روشن کنید و با روح زیبا و راهنمای خود ارتباط برقرار کنید و بدانید حقیقت و آگاهی الهی در نقطه ای از ناخودآگاه مدفون شده است و ما را به سوی خود فرا میخواند .. الهامات را جدی بگیرید و اگر مسیری رو به پایان است دست از مقاومت بردارید ، زمان زمانه جاری شدن و رهایی است .. رهایی از دیوار هایی که به دور خود کشیده ایم که به بلندای آسمان رسیده اند ، قرار بر این است بخشش رو چاشنی این روز ها کنیم و به مانند ماهی آزاد و رها شناور در اقیانوس زندگی خود باشیم..  انرژی خورشید در نشان ماهی که همزمان نپتون و ژوپیتر همگی این کهن الگو را فعال کرده اند را ما هرگز دیگر در طول زندگی خود نخواهیم دید. از لحظه لحظه آن استفاده کنید.

 

 

سر تا سر وجودتان پر از عشق♥

 

 

 

 

 

 

در زیر راهنمایی هایی کوچک برایتان نوشته ام تا بتوانید سودمندتر از این انرژی مقدس بهره ببرید:

 

 

قوچ ها  : این ترنزیت در خانه 12 شما اتفاق می افتد.. شما باید این زمان را صرف کنید تا همه چیز را تازه کنید و پس از پایان این ترنزیت برای شروع کارهای جدید تر آماده شوید، بنابراین عقب نشینی برای مدتی ضرری ندارد .. شهود شما برای انتخاب مسیر مناسب که در راستای روح شما باشد فعال خواهد بود و باید به دور از کلیشه ها و انتخاب های تکراری روشی را انتخاب کنید که علاوه بر خلاقانه بودن نتایج متفاوت تری ارائه بدهد و به جز جسم خاکی ، روح شما در آن احساس آرامش کند و شروعی باشد تا از رکود چندین و چند ساله آزاد شوید..

 

تارس ها  : این ترنزیت در خانه 11 شما اتفاق می افتد.. این زمان برای تحقق برنامه های شما است و اگر روی پروژه ای کار کرده اید، اکنون به ثمر خواهد رسید. احتمالاً اکنون سودهای مالی قابل توجهی را به دست خواهید آورد و کسب و کارها نیز سود زیادی خواهند داشت و ممکن است در طول این مسیر دیگران به خاطر تلاش‌هایتان از شما حمایت کنند و برای ایده‌های منحصربه‌فرد و نوآورانه‌تان، به‌ویژه در محل کارتان، قدردانی شوید .. همچنین ممکن است یک ملک جدید به دست آورید، و اگر قصد دارید در جایی سرمایه گذاری کنید، این زمان خوبی است

 

دو قلو ها : این ترنزیت در خانه 10 شما اتفاق می افتد.. زمان بسیار خوبی را در محل کار خود خواهید گذراند، زیرا اکثر پروژه های شما اکنون موفق خواهند شد. شما قادر خواهید بود هر پروژه ای را با کارایی و مهارت انجام دهید. شما در طول این مسیر به رسمیت شناخته خواهید شد که شامل ارتقاء در محل کار شما نیز می شود.اگر شغل شما مستلزم برخورد با افراد زیادی باشد، در این زمان پرمشغله خواهید بود، زیرا فرصت های زیادی برای شما پیش خواهد آمد. از نظر شخصی، رابطه شما با خواهر و برادرتان به میزان قابل توجهی بهبود می یابد، آنها هر زمان که به آنها نیاز داشته باشید به کمک شما می آیند و کمک پدرتان در موفقیت شما تاثیر گذار است.

 

خرچنگ ها : این ترنزیت در خانه 9 شما اتفاق می افتد.. این خانه نشان دهنده معنویت، ثروت و مربیان است.در اینجا با اصل ریشه های خود مواجه خواهید شد و ممکن است در محل کار خود با رقابت روبرو شوید، اما این کار شما را به یک شخص حرفه‌ای تر تبدیل می‌کند. اعضای خانواده و عزیزانتان از شما حمایت کامل خواهند کرد. می توانید فعالانه در فعالیت های مذهبی شرکت کنید. علاوه بر این، می‌توانید به موسسات خیریه و سازمان‌های غیردولتی کمک مالی کنید. با این حال، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که سلامت پدر شما تحت تأثیر قرار گیرد. بنابراین به شما توصیه می شود که مراقبت بیشتری از او داشته باشید

 

لئو ها  : این ترنزیت در خانه 8 شما اتفاق می افتد .. ممکن است اکنون شاهد تغییرات و دگرگونی های غیرمنتظره باشید و در حال حاضر مجبور باشید با چالش های زیادی روبرو شوید، به خصوص در محل کارتان، اما تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا جریان را به نفع خود تغییر دهید. حتی ممکن است گاهی با شکست مواجه شوید، اما اجازه ندهید این بر ذهن شما مسلط شود و سعی کنید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و تغییرات مثبتی را در خود ایجاد کنید. شما تحت استرس زیادی قرار خواهید گرفت، با این حال، حرف های نامناسبی نزنید و با دیگران وارد مشاجره نشوید، زیرا این کار در دراز مدت فقط به شما آسیب می رساند. این زمان مناسبی برای شروع هر گونه سرمایه گذاری جدید نیست، شریک زندگی شما در طول این مسیر به طور کامل از شما حمایت خواهد کرد.

 

خوشه ها  : این ترنزیت در خانه 7 شما اتفاق می افتد .. در طول این مسیر شاهد انسداد های بین شرکا خواهید بود .. باید سعی کنید و نگرش خود را کنترل کنید ، برای رسیدن به اهدافتان در محل کارتان سخت کار خواهید کرد و از نظر مالی هم هزینه های خود را تجزیه و تحلیل می کنید ، از نظر زندگی شخصی، روابط شما با همسرتان ممکن است در این دوره دچار نوسان شود بنابراین، اگر می خواهید آرامش در محیط خانه شما حاکم شود، به شما توصیه می شود که از بحث و جدل پرهیز کنید. در این دوره ممکن است برخی از شما در روابط عاشقانه با طرد شدن مواجه شوید. بنابراین منتظر زمان بهتری باشید تا به فردی که دوست دارید پیشنهاد دهید.

 

لیبرا ها : این ترنزیت در خانه 6 شما اتفاق می افتد .. شما در حال بهبودی از مشکلات سلامتی خواهید بود. همچنین در این ترنزیت از رقبای خود پیشی خواهید گرفت. در محل کارتان، دیگران قدردان سختکوشی و صداقت شما خواهند بود. این رشد حرفه ای شما را تضمین می کند. این زمان خوبی برای وارد شدن به روابط جدید است. کسانی که از قبل وارد رابطه شده اند، اوقات خوشی را با شریک زندگی خود خواهند گذراند و  از خوشبختی و سازگاری متقابل با شریک زندگی خود لذت خواهند برد.

 

عقرب ها : این ترنزیت در خانه 5 شما اتفاق می افتد .. ممکن است در زندگی حرفه ای خود پیشرفت هایی را مشاهده کنید، به خصوص اگر هنرمند خلاقی باشید. شما خارج از چارچوب فکر خواهید کرد و همکاران شما از ایده های منحصر به فرد شما قدردانی خواهند کرد. افرادی که در حوزه خلاقیت هستند برای کارشان به رسمیت شناخته می شوند.. در طول این مسیر شما روی مهارت های ارتباطی و ارائه خود کار خواهید کرد. به این ترتیب یاد خواهید گرفت که چگونه با مشکلات و فشارهای موجود در محل کار خود کنار ، شما از روابط زناشویی خود لذت خواهید برد و اوقات خوبی را با فرزندان خود سپری خواهید کرد. به هیچ وجه مشاجره یا دعوای کوچک با شریک زندگی خود را به خود راه ندهید. عشق خود را به او ابراز کنید.

 

کماندار ها  : این ترنزیت در خانه 4 شما اتفاق می افتد .. این دوره برای صاحبان مشاغل، به ویژه کسانی که در خانه یا در یک تجارت خانوادگی کار می کنند، خوب خواهد بود و باعث گسترش تجارت خود خواهید شد. همچنین در این مدت از حمایت و کمک کامل اعضای خانواده در کار خود برخوردار خواهید بود .. در جنبه شخصی شما نگران سلامتی مادر خود خواهید شد و همچنین شما به موضوعات مذهبی گرایش خواهید داشت و سعی می کنید از حقایق اساطیری مطلع شوید و ممکن است در این دوره زمانی به علوم غیبی یا طالع بینی علاقه مند شوید..

 

کپریکورن ها  : این ترنزیت در خانه 3 شما اتفاق می افتد .. در طی این دوره با فرصت‌های زیادی روبرو خواهید شد که به شما در رشد حرفه‌ای کمک می‌کند. این مسیر ، دوره ای سرشار از انرژی مثبت، شادی، رفاه و پیشرفت را به همراه خواهد داشت. تلاش های شما نتایج مثبتی برای شما به همراه دارد ، اگر قصد دارید برای تحصیلات عالی به خارج از کشور مهاجرت کنید، این زمان خوبی برای شروع این فرآیند است. رابطه شما در خانه نیز بسیار خوب خواهد بود، هم با همسرتان و هم با سایر اعضای خانواده. ممکن است بخواهید برای کمک به خواهر و برادرتان تلاش بیشتری کنید و این باعث جلب محبت و تحسین بسیاری از دیگران می شود.

 

آکواریوس ها : این ترنزیت در خانه 2 شما اتفاق می افتد .. در حوزه شخصی، اوقات خوبی را تجربه خواهند کرد اما احتمال درگیری بین شما و همکارانتان و همچنین شرکای تجاری زیاد است که عمدتاً به دلیل ارتباط نادرست است. در محل کار وارد بحث و مشاجره نشوید و سعی کنید همین حالا عصبانیت خود را کنترل کنید و به فکر راه و روش و ارتباط موثر باشید. سعی کنید از شروع هر گونه سرمایه گذاری در حال حاضر خودداری کنید و مراقب مخارج خود باشید و ممکن است برای تجملات هزینه کنید و همچنین ممکن است هزینه های شما برای مراقبت های بهداشتی همسرتان افزایش یابد. با این حال، در زندگی شخصی، رابطه شما با شریک یا همسرتان بهتر خواهد شد و حتی ممکن است سفری کوتاه داشته باشید که پیوند شما را افزایش دهد

 

ماهی ها : این ترنزیت در خانه 1 شما اتفاق می افتد .. این دوره برای افراد شاغل، به ویژه کسانی که در مشاغل دولتی مشغول به کار هستند، مطلوب خواهد بود. فرصت‌های جدیدی برای اثبات توانایی خود به دست خواهید آورد، اما ممکن است کمی تنبل باشید تا کارها را به موقع انجام دهید. شما به اندازه کافی خوش شانس خواهید بود که از حمایت و کمک اعضای تیم خود برای تکمیل تلاش های خود بهره مند شوید .. کسانی که در خدمات حرفه ای هستند نیز در این دوره زمانی خلاق تر میشوند و می درخشند. شما می توانید در این مدت به واسطه کارهای گذشته خود به خوبی و شهرت دست پیدا کنید..

 

◘با عشق فراوان

معصومه✨💙

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *