Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Libra
The moon is 7 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل نشان لئو، فرصتی برای عشق

اگر میخواهی چشمان و حواست را خسته نکنی
در سایه به دنبال خورشید روان شو

|نیچه|

 

 

ماه کامل لئو در ۱۶ فوریه، ساعت ۲۰:۲۵ دقیقه شب به وقت ایران، خورشید درون قلب‌مان را روشن میکند تا دوباره نور و الوهیت خودمان را ببینیم و بدانیم ما برای کاری اینجا روی سیاره زمین هستیم.‌تا به خاطر بیاوریم که بعنوان انسان وظیفه اصلی ما، کشف خودمان است. این انرژی اتش است که در یک صلیب روی الگوهای ثابت اوج می گیرد‌.. صلیبی که انرژی نودها را درگیر کرده است تا ما از ترسهای خود، جوانه بزنیم و رشد کنیم.‌ وقت همسو شدن با هدف و رقم زدن سرنوشت خود است.

بزرگ ترین پیامی که این ماه کامل برای شما دارد این است که درک کنید تغییر بزرگ از درون خود شما شروع می شود و وقت آن است که خودتان را باور کنید و سرنوشت خود را به دست بگیرید.

 

کودک درون خود را در آغوش بگیرید

ماه کامل لئو از ما دعوت می کند که به کودک درونی خود اعتماد کنیم.  ما در مسیر زندگی یاد خواهیم گرفت که این روح درونی معصوم ما است که ما را به رشد می کشاند. زیرا این روح ما است که منحصر به فرد است. این روح ماست که بذر ویژه ای همانند یک هدیه به ما داده شده تا آن را به جهان ارائه دهیم. این روح ما است که یگانه است.

 

این انرژی ماه کامل لئو احساسات و ناخودآگاه را بر می انگیزد تا شما چیزهایی را ببینید که تا دیروز نمی دید، تا نور بر بخشهای تاریکی بیندازد که فراموش کرده بودید. در واقع زمانی است که به شما یادآوری میکند لیاقت رسیدن به خواسته های قلبی خود را دارید. لیاقت دارید روی صحنه زندگی بدرخشید و بهترین بازی خود را انجام دهید. انرژی لئو شعله های عشق را در قلبتان روشن می کند تا با اعتماد و پرتوان به دنبال خواسته های قلب خود بروید و در همین نقطه است که شما استقامت و عزم لازم را برای دنبال کردن رویاها بدست خواهید آورد و شور پنهانی در شما آغاز می شود. مربع این ماه کامل به نودها این استقامت و ایمان و شهامت را به ازمون می کشاند.

 

تغییر از درون شروع می شود

 

این انرژی بهترین زمان برای کشف گنج درونی تان است. زمان پاکسازی و رها شدن از هر چیزی است که شما را به خودتان و توانایی تان مشکوک و مردد می کند. این زمانی است تا بشما یاد بدهد که انچه به روح شما رشد میدهد در درون شماست و نه در دنیای بیرون. در این ماه کامل ممکن است شما با احساساتی تلخ و سخت روبرو شوید.. احساس خود کم بینی و خود کفایتی. این به دلیل انرژی نودجنوبی است که در این صیلب بزرگ فعال است. انرژی نودجنوبی ترس های قدیمی و کهنه را بالا می آورد تا ما برنامه نویسی های عادتی در ناخوداگاهمان را بشناسیم و با آنها روبرو شویم. شاید حتی بخشهایی از شخصیتمان را نشانمان دهد که ان را دوست نداریم. این به ما کمک میکند تا دوباره خود را کشف کنیم و بیاموزیم که نه فقط برای خودمان که برای جهان انسان مفیدی باشیم.

 

نودشمالی در تارس

زندگی در حال تغییر است. تغییرات سرنوشت سازی که در راه است و ما را به سوی آینده حرکت میدهد. از انجا که این صلیب روی الگوی ثابت فعال شده ما در هر چیزی که گیر کرده باشیم که به ما اجازه رشد نمیدهد، آن مساله بصورت چالش برای ما در زندگی مان روشن میشود و توجه ما را برای تغییر آن به خود جلب می کند.

 

نودجنوبی در عقرب

در این مسیر انتقاد ها را بپذیرید و از بازخوردها برای بهبود مسیرتان استفاده کنید. به درک این موضوع برسید که رفتار و انتخاب های شما روی دیگران چه تاثیری میگذارد و بهترین انتخاب ها را بکنید. در مسیر تحقق فردیت خود، همه ما باید با چالش های خود آگاهانه برخورد کنیم. علاوه بر آن تلنگری است به ما که ظالمان همیشه در جهان بیرون نیستند، این صلیب ثابت به چالش کشیدن ستمگر درونی ماست. شک به خود، ترس، شرم و تمام اشکال خودآزاری که نمی گذارد به خود قدرتمندمان متصل شویم. انرژی نودجنوبی در این ماه کامل لئو به ما می گوید که همه ما در زندگی با چالش هایی روبرو هستیم و هر کدام این چالشها این امکان را به ما می دهند که با اعتماد به نفس تر، شجاع تر و جسورتر در راه زندگی قدم بگذاریم. عقرب حقیقت ها را به ما می گوید و ما باید آنقدر جسور و شجاع باشیم تا حقیقت ها ببینیم.  

 

همترازی ونوس و مارس

این ماه کامل تحت تاثیر هم ترازی ونوس و مارس هم قرار دارد و تمایلات پرشور شما را تشدید میکند و شاید از طرفی روابط عاشقانه را برای شما به موضوع مهمی تبدیل کند اما به نظر من بهترین فرصت برای عشق ورزیدن به خودتان و رها کردن آنچیزی است که موجب رنجتان میشود. ملاقات ونوس و مارس دیداری نادر است که ما را کمک می کند تا با انرژیهای زنانه و مردانه خود را برای یک هدف متعالی همراستا کنیم. هدفی ه میتواند بسان خورشید باعث درخشش ما در جهان شود.

 

این ماه کامل به شما یادآوری میکند مستحق رسیدن به خواسته های قلبی خود هستید.

 

تمرین برای این ماه کامل و آزاد شدن از الگوهای شرطی:

 

مقابل آیینه بایستید و اسم خود را صدا بزنید.

از خود بپرسید که آیا بیدار هستید یا خواب؟

اینقدر در جواب این سوال تفکر کنید تا متوجه بشوید که در زمان حال هستید و ذهنتان متمرکز شود.

حال جملات مثبت به خود بگویید و با خود طوری صحبت کنید که انگار تمام اتفاقاتی که میخواهید محقق شده است و همانگونه که می خواهید شده اید.

هشدارها

ممکن است در این ماه کامل قلب شما تحت تاثیر قرار بگیرد و دچار تپش قلب شوید پس عمیق تنفس کنید و ذهنتان را از درگیری و تنش ها رها سازید مراقبه سکوت انجام دهید وبه روی ضربان قلب و تنفس خود متمرکز شوید.

احساسات خود را بنویسید و آن هایی که برایتان رنج اور هست را رها کنید.

اگر میتوانید مدیتیشن چاکرا قلب هم انجام دهید.

 

پیام این ماه کامل برای نشان ها 

 

نشان قوچ:

این ماه کامل شما را تشویق می‌کند که جسورانه و با اعتماد به نفس به جلو بروید .هر انتخابی که میکنید به درون و آرامش خود فکر کنید و آن را اولویت قرار دهید.استفاده از خلاقیت درونی تان کمک میکند تا احساسات را به خوبی پردازش کنید و بر چالش ها غلبه کنید.

نشان تارس:

ممکن است در معرض گفت و گو و مسائلی که از آن ها دوری میکرده اید قرار بگیرید و مسائلی مربوط به خانواده و پایه های روان شناختی برای شما ایجاد می شود . سعی کنید لباس‌های قدیمی را مرتب کنید و به هم ریختگی‌ها را برای پاک کردن فضای داخل خانه و در سطح روانی، درون سرتان ببخشید.

نشان دوقلو:

مکالمات در این زمان می تواند احساسات بزرگ و احساس رهایی را به همراه داشته باشد. با برجسته شدن خانه سوم شما در طول این گذر، ارتباطات در مرکز قرار می گیرد و در نتیجه، می توانید اطلاعات جدیدی را بیاموزید که دیدگاه شما را به سمت جلو تغییر می دهد.

نشان خرچنگ:

اگر مسائل مالی در ذهن شما بوده است، این ماه کامل تغییری ایجاد می کند. خانه دوم شما درآمد، منابع و ارزش خود زیر این مهتاب فعال می‌شود، که از شما می‌خواهد در رابطه با احساس امنیت خود فکر کنید.

همچنین زمان بسیار خوبی است تا در مورد ارزش خود فکر کنید و به یاد داشته باشید که شما شایسته برآورده شدن نیازهای خود هستید.

نشان لئو:

ماه کامل در نشانه شما به معنای توجه بیشتر به شما نسبت به حالت عادی است. این نقطه اوج در اولین خانه از خود، هویت و هستی فیزیکی شماست که منعکس کننده فرصتی برای ریزش کیهانی پوست قدیمی است. ممکن است احساس کنید که برای حرکت به جلو با یک حالت ذهنی تازه تحت فشار قرار گرفته اید و این تغییر، به خصوص برای یک علامت ثابت، ممکن است شدید باشد. ابراز وجود شما مورد نیاز است.زمان آن رسیده است که تغییرات را در آغوش بگیرید و بر نیازها، علایق و خواسته های خود تمرکز کنید.

نشان خوشه:

از آنجا که ماه کامل در لئو دوازدهمین خانه رویاها، احساسات و روان شما را فعال می کند، این زمان می تواند بسیار خسته کننده باشد. این نشانه از دست دادن و پایان است، اما همچنین یک درک معنوی عمیق تر. فقط از طریق شکست و سختی است که می توانیم عملکرد درونی جهان را تشخیص دهیم. وقتی افراد یا الگوهایی را آزاد می کنیم که دیگر به ما خدمت نمی کنند، فضای بیشتری برای اقدامات همسو در زندگی خود به دست می آوریم.

نشان ترازو:

زندگی اجتماعی شما در این ماه کامل مورد توجه بیشتری قرار می گیرد زیرا یازدهمین خانه اجتماع، شبکه و دوستی شما را روشن می کند. اگر به نظر می رسد که تنش در یکی از گروه ها یا جوامع دوستان شما ایجاد شده است، مهم است که به آن رسیدگی کنید.

نشان عقرب:

شما معمولاً حریم خصوصی را ترجیح می دهید، اما با این ماه کامل که دهمین خانه موفقیت، شغل و شهرت شما را فعال می کند، می توانید در این مدت به سمت کانون توجه قرار بگیرید. مردم می توانند متوجه شما و کار شما شوند و این زمانی است که از دستاوردهای شما لذت ببرید. پروژه‌ای که روی آن کار می‌کردید یا هدفی که روی آن کار می‌کردید بالاخره می‌تواند به نتیجه برسد.

نشان کماندار:

شما به طور طبیعی دارای یک چشم انداز گسترده هستید، اما با حمایت بیشتر از این ماه، برخی از رویاهای تصویر بزرگ شما ممکن است شروع به پیدا کردن جای خود کنند. این ماه کامل نهمین خانه ریسک پذیری، سفر و معنویت شما را فعال می کند و این امکان را فراهم می کند که پروژه ای که با انتشار، یادگیری یا آموزش مرتبط است به اوج خود برسد.

نشان کپریکورن:

این ماه کامل در لئو شما را دعوت می کند که مدتی را با سایه خود بگذرانید پردازش درد از گذشته به شما این امکان را می دهد که به نسخه معتبرتری از خود قدم بگذارید. این می تواند از نظر عاطفی یک زمان پرتنش یا سنگین باشد، و همچنین ممکن است شما را وادار کند مسائل مالی مانند ارث یا پرداختن به بدهی یا مالیات را مرتب کنید.

نشان اکواریوس:

زندگی عشقی شما – یا نبود آن – ممکن است در این مدت ذهن شما را پر کند اگر با الگوهای وابسته به هم دست و پنجه نرم کرده اید، اکنون زمانی برای پرداختن به آن است. به طور جداگانه، این بخش از نمودار شما بر قراردادها نیز حاکم است، به این معنی که می توانید به پایان یک قرارداد برسید یا فرصت یک کار جدید را کشف کنید.

نشان ماهی:

این ماه کامل یادآور کیهانی شما برای تمرکز بر روی رفاه خود است – از نظر ذهن، بدن و روح. ششمین خانه سلامت و تندرستی شما را فعال می کند، که می تواند حفره هایی را در شیوه های مراقبت از خود نشان دهد. اگر تعادل بین کار و زندگی شما نیاز به تعدیل دارد، به یاد داشته باشید که عادات و روال روزانه شما چیزی است که موفقیت را ممکن می کند. اگر امیدوار بودید یک الگو یا رفتار خودتخریب‌آمیز را رها کنید، اکنون زمان آن رسیده است که این کار را انجام دهید.

 

در پایان قدردان استاد عزیزم سرکار خانم ناظمی و مدرسه ونوس هستم برای چیزی که تا به امروز آموختم. از اینکه این فرصت بی نظیر را به من دادید سپاسگزار و قدردانم.

 

برای همگی تان عشق ارزو میکنم

ماه کامل همگی مبارک

 

نیلوفر یوسفی زوج

 

 


پرسید راستي چيست؟
گفت:
آن است كه دل ، پيش تر از زبان گويد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *