Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Capricorn
The moon is 19 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

سکستایل ونوس-نپتون – شفای رنج های واقعی

سکستایل ونوس-نپتون – شفای رنج های واقعی

 

انرژی که این روزها همزمان با مربع مرکوری و اورانوس بشما برای کمک میکنه و مثل یک خروجی باز عمل میکنه، انرژی سکستایل ونوس و نپتون هست. همونجور که با انرژی مرکوری/کایرن ما زخم هامون رو شناسایی و تحلیل میکنیم، مرکوری/اورانوس کمک میکنه تا اون تجربه‌ها و افکار دردناک ناشی از آسیب‌ها رو با احساسات و افکاری جدید جایگزین کنیم.

در این بین ونوس هم که حاکم تارس است در یک انرژی خوب با نپتون، شفا و رهایی و حتی بخشیدن افرادی که در ما آسیب ایجاد کردند رو در ما راحت‌تر میکنه. ‌ونوس در انرژی کپریکورن به ما کمک میکنه تا برای دستاوردهایی تلاش کنیم که ارزش و اعتبار بیشتری هم به واقعیت دنیای مادی ما و هم به بخش الهی ما ببخشه. این انرژی کمک میکنه با یک قلب آرام سرشار از اعتماد و عشق به تجربه های سخت گذشته نگاه کنید.. پنهانی ترین درس‌ها و پیام‌های آن تجربه ها رو درک کنید و به این ترتیب مرزها و قوانین جدیدی رو برای خودتون‌خلق کنید و مسیر دارمایی‌تون رو دنبال کنید.

این سکستایل ما بین دو عنصر آب و خاک هست… چیزی که داره شکل میگیره یک انرژی یین جدید هست. خلاق باشید، به شهودتون گوش کنین، با بخش یین‌ تون تماس بگیرید(از طریق مدیتیشن، مراقبه، گوش دادن به صدای آب، موسیقی آرامش بخش و انجام کارهایی حس خوبی بشما می بخشن) . به این ترتیب بی قراری عصبی مرکوری/اورانوس و یاداوری خاطرات سخت مرکوری/کایرن، به شفا و یافتن راهی بسمت نور تبدیل میشه.‌

برام بنویسین این انرژی رو چگونه دریافت کردید.

 

بطور خلاصه ممکن است این انرژی را به صورت زیر دریافت کنید. 

 

قوچ ها: نپتون در خانه خود نشسته و انرژی بالایی دارد نپتون با حضورش در خانه خود یک فضای معنوی ایجاد کرده مدیتیشن و پاکسازی کردن باعث میشه یک آرامش درونی در شما بوجود بیاد و یک سکوت در ناخودآگاهتان برقرار شود. این سکوت و سکون باعث خلاقیت در شما میشود و در سکستایل با ونوس ممکنه ایده های زیادی در حوزه کار و حرفه کاریتان به ذهنتان بیاید میتوانید به خوبی ازش استفاده کنید و یا حتی این ایده ها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید تا راه حل های جدید خلق شود.

 

تارس ها: نپتون محدودیت های اجتماعی و جمع دوستان شما را بر می دارد و اشتیاق شما را به جمع دوستانتان بالا میبرد و ونوس عاشق هم در کماندار ماجراجویی ها زیادی را برایتان خلق میکند میتوانید از سفر با دوستانتان لذت ببرید. ممکنه است تصمیم بگیرید ادامه تحصیل دهید یا پیشنهاد تحصیلی داشته باشید.

 

دوقلوها:  نپتون در خانه شغلی شما نشسته و داره سطح فکری شما را پالایش میکند باید به تقویت آن بپردازید و قدرت خلق در مورد مسائل حرفه ای و کاری به شما میدهد و در تعامل با ونوس تلاش برای قوی کردن حس های درونی شما میکند تا بتوانید اون خلاقیت های درونیتان را گسترش دهید. سعی کنید اون ترس های درونیتان در رابطه با ارزش هایتان را ببینید و به خودتان اعتماد کنید که از پس تمام کارهای دشوار بر می آیید. پاکسازی به شما هم کمک میکند تا حس های درونیتان را رشد بدهید. شکر گزاری را فراموش نکنید.

 

خرچنگها: نپتون ممکنه خوش بینی بیش از حد به شما بدهد باید مواظب باشید این خوش بینی به توهم تبدیل نشود مرز تشخیص این دو با هم سخت است اشتیاق شما برای سفر زیاد است آنهم با شریک عشقی یا دوستان نزدیکتان و .. ممکنه این فرصت برایتان فراهم شود. ممکنه فرصت هایی برایتان پیش بیاید که در زمینه هنر خلاقیت های خود را گسترش دهید و با آن احساسات عمیق درونیان باعث خلق اثر هنری شوید.

یا فرصت تحصیلی در رشته های هنری مهیا شود می توانید با برنامه ریزی بین خواسته ها و علایقان تعادل ایجاد کنید. ممکن است مشتاق به ادامه تحصیل بشید میتونید با دوستان نزدیک تان مشورت کنید.

 

لئوها:  نپتون در عمیق ترین آبهای خانه هشتم شما فعال شده . یک ادغام کامل با کل. تحت اثر این انرژی شما لئوها به انرژی معنوی بالایی وصل هستید. ممکنه درمانده از عشق باشید باید بتونید با استفاده از این انرژی که برایتان فعال شده قلبتان را شفا دهید. پاکسازی می تواند به شما کمک زیادی بکند. مواظب باشید بیش از حد فداکاری نکنید مرزگذاری ممکنه براتون دشوار باشه ولی تلاش کنید  تا خدمات و یا فداکاری هایتان بی ثمر نشود. حتما شنیدید که میگن عشق آدم را کور میکند مواظب این احساسات بیش از حد خود باشید.

 

خوشه ها: خوشه ها دوست دارند عاشقی کنند ولی سعی کنید اول عاشق خود باشید خود را عاشقانه دوست داشته باشید تا در تبلور مادی بتوانید آن عشق حقیقی را در دیگران پیدا کنید و ببینید. تعادل بین این دو یک عشق حقیقی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

لیبراها: با انرژی نپتون و ونوس، شما به سمت مدیتیشن و پاکسازی می روید و باید بین قلب و ذهن تان تعادل ایجاد کنید. آن احساسات درونی، ارزشهای درونی شما چیه؟ ترس های درونی شما چیه؟ سعی کنید آنها را بی قضاوت ببینید و خود را با تمام آن نقص ها بپذیرید. تا به تعادل برسید و بروز آن را در دنیای بیرون ببینید.

 

عقرب ها: با این انرژی خوب برای شما عقرب ها باعث میشود خلاقیت شما افزایش پیدا کند روز خوبی است برای رسیدن به خودتان. احساس شهودیتان بیشتر می شود سعی کنید احساسات درونیتان را با استدلال های منطقی متعادل کنید. ارتباطات دلپذیر با خواهر و برادر، همسایه ها و همکاران و دوستان نزدیک برایتان یک روز عالی رو رقم میزنه. تخیل شما امروز قوی است و می توانید علایق و سرگرمی های جدیدی را کشف کنید.

 

کماندارها: با این انرژی فرصتی برای رسیدن به آگاهی معنوی خواهید داشت.با انرژی خوب نپتون ونوس حس های پنج گانه شما فعال تر میشود. برای این حس هایتان ارزش قائل شوید از آنها بهترین استفاده را ببرید. گوش دادن یک موسیقی زیبا شما را عمیقا به درون متصل میکند سعی کنید در زمان حال بهترین استفاده را از این انرژی داشته باشید.

 

کپریکورن ها: این انرژی باعث میشه یک ارتباط گرم با اعضای خانواده، خواهر یا برادر یا نزدیکان داشته باشید و خود را عاشقانه دوست داشته باشید و حال دلتون عالی باشه، عشق ورزیدن به خود یکی از زیباترین حس ها است. با این انرژی عالی حس خوب در لحظه بودن و از وجود دیگران لذت بردن را تجربه میکنید.

 

آکواریوس ها: با این انرژی خلاقیتتان شکوفا میشود چه در زمینه هنر چه در زمینه بیزینسی یک انرژی عالی را دریافت می کنید و ونوس هم حس ارزشمندی به شما میدهد و خلاقیت و دید هنری شما را گسترش میده. با این انرژی میتوانید یک سبک هنری یا خلق یک اثر هنری را داشته باشید. در کل کاری را انجام دهید که به شما احساس رضایت بدهد.

 

ماهی ها: انرژی نپتون روح شماست. این انرژی برای شما سرشار از شفقت و مهربانی و الهام است. . وقتشه که خودتان را عاشقانه حس کنید. ارزش قائل شدن برای دیگران خوب است اما نه اینکه خود را فراموش کنید. وقتشه که آگاهیتان را نسبت به خودتان بالاتر ببرید و زخم های قدیمی تان را شفا دهید.

 

پیشنهاد:

به نمودار تولدتان نگاه کنید و ببینید ونوس در کدام خانه فعال شده ( دکان سوم نشان کپریکورن) . واقعیت های آن خانه در حال شفا هستند و ممکن است نیاز باشد شما با بخشش و پذیرش بیشتری با مسایل آنجا رفتار کنید.

 

 

با آرزوی عشق برای تک تک شما عزیزانم

 

 

2 پاسخ

  1. قطعا راه های زیادی برای شناخت انسان ها وجود داره اما مطمئنم که آسمان و ستاره همیشه حقیقت را خواند گفت .

    1. سال نوت مبارک رز عزیزم و امیدوارم از اسمانها راهنمایی بگیریم نه اینکه فکر کنیم اونها برای ما چه چیزی تدارک دیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *