Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل آسترولوژی انرژیهای هفته چهارم بهمن، فضایی برای رشد

تحلیل آسترولوژی انرژیهای هفته چهارم بهمن

 

تحلیل آسترولوژی انرژی های هفته،

این هفته فضایی برای ارزیابی رشد شخصی، اهداف، ایحاد تحولات درونی و عشق ایجاد می‌کند. از زمانی که ما بدنیا می آییم، رشد آغاز میشود و لازمه رشد پذیرفتن تغییرات است.. تغییراتی که باعث میشود ما گذشته اشتباه را پُلی کنیم برای ساختن آینده ای متفاوت و جدید.

با ورود مرکوری به نشان دلو ممکن است ما با حقیقت ‌های تلخی درباره جامعه یا افرادی که آنها را نزدیک به خود می‌دانیم و حتی خودمان، روبرو شویم اما دیدن و درک این‌حقایق ما را هرگز نابود نمی‌کند بلکه باعث میشود آدم ها و دنیا را دقیقا همانگونه که هستند ببینیم. همچنین هوای ثابت دلو شما را تشویق می کند که فراتر از محدودیت های گذشته فکر کنید، احساساتی رفتار نکنید و زاویه دید وسیع و آینده‌نگرانه داشته باشید. تمرکز روی این دیدگاه بشما توانایی می دهد تا راه حل‌های مفیدی را برای گذر از مشکلاتتان بیابید. این گذر برای نشان های آتش و هوا الهام بخش خواهد بود و انها را وادار میکند با روشهای خلاقانه از رکودی که در آن گیر افتاده اند خارج شوند. برای نشان‌های زمین و آب اما صبوری و تامل پیشنهاد میشود.

 

14 فوریه – مرکوری مخالف لیلیت

این مخالفت محور لئو و دلو را تحریک میکند. ممکن است احساس کنید هیچ کس بشما توجهی ندارد و با مورد بی احترامی قرار میگیرید. کشمکش ذهن و قلب میتواند احساسات شدیدی را برانگیخته کند و در این شرایط هماهنگ کردن احساسات و خواسته ها کمی مشکل خواهد بود. تنش های کلامی می‌تواند موجب بروز خشم شده و یا منجر به ایجاد حلقه کنترل روی افراد شود. از آنجا که مرکوری در این گذر از مربع با اورانوس گذشته و سپس به پیوند با سترن میرسد، می‌تواند نمادی از اعمال قوانین سختگیرانه تر در رسانه و یا اینترنت باشیم. با حضور مارس در دوقلو رفتار تکانشی می‌تواند باعث ناامیدی و یا ایجاد مشکلات ناخواسته شود اما اگر در موضوعات و بحث های ناخواسته نیز گیر افتادید میتوانید از قدرت ذهن خلاق و تحلیلی خود برای جلوگیری از گفتگوهای مبهم و تنش زا  استفاده کنید

15 فوریه – پیوند ونوس و نپتون

این پیوند سرشار از عشق و زیبایی است. شما ابراز عشق بی قیدوشرط را به عزیزانتان تمرین کرده و می‌توانید روح والای انسانی را درک کنید. پذیرش اتفاقاتی که خارج از کنترل هستند نیز می‌تواند آرامش بیشتری را در شما ایجاد کند. یاد خواهید گرفت هیچکس کامل نیست و همه چیز در رشد است و به این ترتیب میتوانید نقص های دوستان و اطرافیان خود را با عشق و گذشت ببینید و به آنها کمک کنید تا به نسخه بهتری از خود تبدیل شوند‌ اما مراقب لایه اعتمادی خود باشید چرا که ممکن است به کسانی اعتماد کنید که فاقد ارزش‌ هستند و می‌توانند موجب ناامیدی شما شوند. این انرژی به شما کمک می‌کند که یاد بگیرید چگونه باورها و ارزش‌های اشتباه را پاک ‌کنید. این پیوند می‌تواند نقطه آغاز یک فعالیت هنری و یا دریافت الهامی باشد که زندگی شما را تغییر می‌دهد.

16 فوریه- پیوند خورشید و سترن

این پیوند تلنگری است که زندگی بازی و سرگرمی نیست. انتظاراتی که از خودتان داشته اید را لیست کنید و با توجه به آنکه در آستانه ورود به آخرین ماه سال هستیم موفقیت و رشد خود را ارزیابی کنید. ممکن است از طرف والدین خود با سختگیری مواجه شوید و یا اگر والد هستید سختگیری بیشتری را برای ایجاد نظم و انضباط فرزندان‌ تان به خرج دهید. به یاد داشته باشید داشتن دیدگاه متقاوت با دیگران اصلا اشکالی ندارد. در سطح سایه این پیوند می‌تواند موجب کاهش اعتماد به نفس شود. بجای آنکه فقط روی عدم موفقیت هایتان متمرکز شوید به درسهایی که طی امسال آموخته اید توجه کنید.
خورشید نماد روح و سترن نماد نظمی است که میتواند موجب رشد و اعتلای روح انسان شود. نظم را وارد زندگییتان کنید.

 

17 فوریه- مرکوری در زاویه سخت یا نودها

با مربع مرکوری به محور کارمایی نودها، می‌تواند دوباره روابط و یا حرفهایی از گذشته باز شود چرا که درس آنها بطور ‌کامل فرا گرفته نشده است. گره های ماه مربوط به حوزه ناخودآگاه ما هستند و گره جنوبی نماد انگیزه های ناخودآگاهی است که از گذشته سرچشمه می‌گیرد و گره شمالی نماد انگیزه های آگاهانه ای است که میتواند موجب رشد شود. با این مربع شما به چالش کشیده می شوید که از استعدادهای فکری و خلاقانه خود استفاده کنید. همچنین به حرفها و یا پیام‌ها توجه بیشتری کنید و پیشنهادات را به آسانی رد نکنید چرا که یکی از آنها می‌تواند آینده شما را بطور کلی تغییر دهد

18 فوریه – مرکوری سکستایل ژوپیتر

این انرژی کمک میکند تا به خودتان و ایده هایتان و حتی افکار خلاقانه تان باور بیشتری پیدا کنید و بتوانید با اعتماد بنفس آنها را بیان کنید. اطلاعاتی که در این زمان بشما می‌رسند می‌تواند انتخابهای معناداری را در مسیر شما قرار دهد که موجب رشد شخصیتی شما می گردد. همچنین ممکن است با افرادی یا در گروهی قرار بگیرید که بسیار به رشد دیدگاه و جهان بینی شما کمک کند. به ایده هایتان ایمان داشته باشید و با مراقبت از جزئیات و در عین حال نگاه کردن به تصویر بزرگ، قدم‌های جسورانه  را بردارید. این زاویه به افراد یک ذهن باز می‌دهد بنابراین اگر در فکر گذاشتن یک جلسه با شرکای خود برای جلب سرمایه گذاری هستید آن را به این زمان منتقل کنید.

 

این هفته ما را به آخرین ماه سال میبرد و انرژیهای این هفته ما را وادار میکند با هر چیزی که از آن فرار می کنیم روبرو شویم و فضایی برای رشد درونی و بیرونی را برای ما آماده می کند. از پیوند ونوس و نپتون تا پیوند سترن و خورشید توجه ما را به این نکته جلب می‌کند توقعات احساسی و عاطفی خود را در زندگی ارزیابی کنیم. به عنوان مثال اگر در روابطی وارد می شویم که از ما محافظت کنند، پیوند خورشید و سترن ما را به واقعیت وجودی خودمان باز می گرداند.
مربع مرکوری و نودها،خستگی ها و دلشکستگی ها را یادآوری میکند چرا که این خستگی ها بما کمک می‌کنند سفر درونی خود را آغاز کنیم و درب پنهان شده بسمت آزادی و رهایی را پیدا کنیم.

هفته تان پر امید

5 پاسخ

  1. ممنون از اطلاعات مفيدي كه در اختيارمون ميذاريد قطعا انتخابهاي بهتري ميتونيم تو زندگي داشته باشيم در پناه عشق خالق باشيد❤️

  2. مرسى از پيام هاى پر بار شما عزيزان فانوس راهم شدين🙏❤️❤️❤️❤️🌸🌸🌸🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *