Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل آسترولوژی هفته اول اسفند- درک جهان درونی ادم ها

یکشنبه 30 بهمن – 19 فوریه

ورود خورشید به نشان ماهی- ونوس سکستایل پلوتو

 

در آغاز روز هفته یعنی یکشنبه خورشید وارد الگوی ماهی میشود.

گذر خورشید از نشان ماهی به ما کمک می‌کند تا تحلیل های ذهنی خود را رها و بسمت قلب خود حرکت کنیم.‌ حرکت بسمت قلب یعنی زمانی که شما برای موضوعی هیچ راه دیگری نمی‌دانید، به سکوت درونی خود متصل شوید.

همانطور که خورشید از میان آب های متغیر ماهی حرکت می‌کند ما تمرین میکنیم که به احساسات درونی خود اعتماد کنیم. این زمانی از سال است که می‌بایست بر روی چیزهایی غیر از خواسته های شخصی تمرکز کنیم و همدلی و عشق انسان دوستانه را تمرین کنیم.‌

در طول این دوره نیاز روحی ما بر عقب نشینی از مسائل مادی است و پیدا کردن دیدگاهی درونی تر نسبت به رویدادهاست و همین‌ امر ممکن است منجر به عقب نشینی از بعضی مشکلات یا درگیری ها گردد و شما بخواهید حل شدن آن را یا به دیگران یا به زمان واگذار کنید. با این گذر چرخه سالانه خورشید نیز به اتمام خود می‌رسد و زمان خوبی است که به عملکردهای یک ساله خود امتیاز دهید.

همزمان با ورود خورشید به ماهی، ونوس که روی درجات انتهایی ماهی است هم در سکستایل با پلوتو قرار میگیرد و احساسات سرکوب شده روی سطح قرار می‌گیرند، ممکن است در طول این انرژی‌ها احساس گناه یا حسادت یا پشیمانی را تجربه کنید اما این یک انرژی دگرگون کننده احساسی و عاطفی است که امکان بررسی خواسته ها و انگیزه های عاطفی شما را میدهد. مشکلاتی که در یک رابطه وجود دارد روی سطح می آید و شما از دیدگاه بالاتری میتوانید آنها را ارزیابی کنید. همچنین این انرژی امکان می‌دهد که دیگران را بیشتر درک کنید و اگر در حال دستکاری احساسی دیگران یا اعمال قدرت بر آنها هستید، آن را متوقف کنید. اگر در روابط تان با دیگران سدی ایجاد شده، با این انرژی میتوانید آن سد را با عشق و شفقت و بردباری حل کنید.

 

دوشنبه 1 اسفند – 20 فوریه

ماه نو نشان ماهی – ونوس وارد قوچ می شود- مرکوری سکستایل کایران

یکشنبه ماه نو نشان ماهی شما را به سطح دیگری از عشق و همدلی دعوت خواهد کرد. یک شروع عالی برای اعتماد به آفریننده جهان و بخشیدن خود و دیگران است.
همزمان ونوس نیز وارد قوچ میشود تا چرخه جدید خود را به دور زودیاک آغاز کند. این شروعی است که با نگاه ارزشی بالاتری نقش خودتان در روابط را ایفا کنید.
با سکستایل مرکوری و کایرن همزمان با این ماه نو بهتر است دست از سرزنش کردن خودتان و یا دیگران برای رنج ها و زخم‌ ها بردارید و خودتان را برای تجربیاتی که گذرانده اید مورد مواخذه قرار ندهید و ادمها و خودتان را ببخشید. آدمهایی که بشما زخم زدند را برای همیشه ترک کنید و شروع جدیدی را برای خودتان رقم بزنید.

چهارشنبه ۳ اسفند – 22 فوریه

مرکوری تراین مارس و مربع با اورانوس

عصبانیت های پنهان یا اسیب‌های روحی قدیمی می‌تواند در این انرژی فعال شده و بطور کاملا ناخودآگاه چیزی را در درون ما فعال و به قلیان وادار کند و عصبانیت پنهان را حس کنیم. ممکن است این هیجان درونی ما را بسمت رفتارهایی غیرمعقولانه سوق دهد بنابراین با این انرژی به احساساتی که در شما بیدار می‌شوند آگاه باشید. اخبار و کلمات و سخنان دیگران می‌تواند در این انرژی به محرک تبدیل شوند. علاوه بر آن انتخابها ‌ اهداف آینده ما ممکن است با شنیدن خبر و یا دریافت اطلاعاتی جدید تغییر کند. موضوع مهم د ر این انرژی آن‌ است‌ که‌ اگر در موضوعی رشدی احساس نمی‌کنید برنامه تان را تغییر دهید.

 

جمعه ۵ اسفند – 24 فوریه
ونوس تراین لیلیت

خوشبختی یک هدف نیست، مسیری است کا از ما انسانی بالغ تر با عزت نفس بیشتر می‌سازد. احساس خوشبختی و موفق بودن و روی صحنه درخشیدن مشروط به داشتن زیبایی و پول و مادیات نیست، احساس خوشبختی جوششی از درون است که نمی‌توانید آن را با کلمات بیان کنید، فقط میتوانید آن را حس کنید. این انرژی شما را به بخش زنانه قدرتمند و خلاق درونتان متصل میکند. اگر با فرزندان خود مشکلی دارید این زمان‌خوبی است که با هم درباره احساس بوجود آمده گفتگو و آن را حل کنید.

 

این هفته شروعی است برای آنکه لنز نگاهتان را به خودتان و جهان، تغییر دهید. تمرین کنید که نه جهان بیرونی ادمها، که جهان درونی آنها را ببینید و درک کنید. تمرین کنید با بخش مادینه وجودتان تماس بگیرید و به عشق ابدی که در وجودتان گذاشته شده متصل شوید . این گذر زمان خوبی است که دردها و رنج های خود را با درک پذیرش بشویید . نشان ماهی نشان تسلیم نفس و ایگو است، هیچکدام از ما نمی‌توانیم روی اتفاقات زندگی خودمان کنترل کاملی داشته باشیم، اقدامات ما تنها یا متغیر است و برنامه ریزی ناخودآگاه ما نیاز به ایمان به بالاترین خیر را برای بازگشت به مبدا دارد.

در خیر الهی باشید
مهشید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *