Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل انرژیهای هفته سوم بهمن

Venus Square Mars
در این انرژی شور و اشتیاقِ شما بیشتر میشود و احساسات متفاوتی را تجربه میکنید. ممکن است عشق و نفرت را همزمان در روابط خود احساس کنید. چالش دو انرژی فرصتی است تا درک کنید هرچیزی که پشت سر گذاشته اید، برای رساندن شما به این مکان و سطح بوده و همه چیز طبق برنامه کائنات پیش رفته است. با حضور ونوس در نشان ماهی و مارس در نشان دوقلو حساسیت کلامی شدت بیشتری می یابد و البته از یاد نبرید که تنش ها، انگیزه رشد هستند. انتقادهای دیگران ممکن است هشدار دهنده اشتباهاتی باشند که بارها و بارها در گذشته تکرار کرده اید و اکنون زمان آن است پرونده اشتباهات تکراری را برای همیشه ببندید. از انجا که این مربع بین دو نشان متغیر است، پس راه حل مشکلات در تغییر نگرش احساسی یا ذهنی شماست. ونوس در ماهی ممکن است شما را با احساساتی ناپایدار مواجه کند و تنش مارس به این ناپایداری دامن بزند. بنابراین با احساسات خود صادقانه رفتار کنید تا متوجه نقاط کوری شوید که از انها غافل مانده اید. برنامه ریزی برای مسایل مربوط به پول و خودکفایی مشکل خواهد بود و ممکن است احساس کنید هیچ کنترلی روی هیچ چیز ندارید، عزت نفس خود را حفظ کنید و اجازه دهید مسیرهای دومی یا جاگزینی را ببینید که امتحان نکرده اید. با ذهن و قلبی باز تجربیات خود را دنبال کنید.

Leo Full Moon (Time 21:58 Tehran)

این دومین ماه کامل سال است.زمان آن رسیده که مثل یک ستاره بدرخشید و از هر چیزی رها شوید. حوزه انرژیکی لیو درخشش روی صحنه و مورد قدردانی قرار گرفتن است و مربع این ماه کامل به اورانوس شکستن غرور کاذبی می تواند باشد که مانع رشد می گردد. مراقب نمایش های کادب و دروغین باشید چرا که این مربع میتواند منجر به سقوط از تاج سلطنتی لیو باشد.

6 Feb
Mercury Sextile Neptune

ارتعاش شما افزایش پیدا می‌کند
این ترانزیت باعث می‌شود توانایی های ذاتی و شهودی و مهارت های ادراکی شما بیشتر شود.
انرژی های شهودی و معنوی شما باعث میشود روح هایی به سمت شما جذب شوند که به راهنمایی بیشتری نیاز دارند بنابراین سعی کنید در این ارتباطات به آنها کمک کنید.
فرکانس صدای شما مثبت میشود شما میتوانید از طریق صدا و از طریق کلمات، هر چیز را شفا بدهید.
شهود قوی شما باعث میشود مسیرهای منفی و مثبت را تشخیص بدهید شما صدای قلب خود را می‌شنوید بهتر است به آنها گوش دهید و عمل کنید.
استعداد های شما در حوزه علوم معنوی مانند نجوم و مدیتیشن و یوگا و تاروت بیشتر میشود و امکان یادگیری و موفقیت شما بیشتر میشود
به خواب هایی که می‌بینید دقت کنید پیام ها و نشانه هایی را دریافت خواهید کرد که به شما کمک می‌کند.

در این ترانزیت بیشتر شنیده میشوید . سخنان شما برای دیگران لذت بخش خواهد بود.
اگر به موسیقی علاقه دارید میتوانید در این دوره آن را دنبال کنید
پیگیر هنرها و توانایی های خود باشید از ادبیات تا شعر و آواز و نمایش … شما از این خلاقیت خود سود زیادی خواهید برد.
بهتر است در این دوره از کارهایی که به حساب کتاب دقیق نیاز دارند مانند ریاضی و کارهای فنی … دوری کنید یا با دقت بیشتری انجام بدهید.

 

8 Feb
Venus Sextile Uranus

این ترانزیت تاثیر مثبتی روی روابط عاشقانه و روابط اجتماعی و خلاقیت ها و استعدادهای هنری شما دارد.
در این زمان شما بدون هیچ ترسی ، ریسک پذیر میشوید  و با اشتیاق چیزهای جدید و عادی و غیر عادی را روابط عشقی خود انتخاب خواهید کرد
شاید هم زندگی شما کمی عجیب و غیر عادی شود .
شما از دید دیگران عجیب به نظر می‌رسید و این طبیعی است در این ترانزيت اشخاص عجیبی را به سمت خود جذب کنید
شما از دید دیگران بسیار جذاب تر میشوید و افراد زیادی به سمت شما جذب می‌شوند به همین خاطر شما با چالش ها و درس های گوناگونی رو به رو خواهید شد
این انرژی باعث می‌شود کمی ظاهر زندگیتان را تغییر بدهید. شاید دوست داشته باشید دکوراسیون خانه را عوض کنید یا اتاق خواب خود را تزئین کنید و بخواهید طبق مد پیش بروید.
در این ترانزیت شما به سرگرمی و هیجانات و عشق نیاز دارید و همین انرژی شما را به سمت کارهای هنری و پیشرفت سوق می‌دهد. در حوزه امور مالی هم اتفاقات غیر منتظره مثبتی رقم می‌خورد و فرصت هایی در اختیار شما قرار می‌گیرند.
در حوزه مسائل عاطفی شما نیاز به آزادی و رهایی دارید.  دوست دارید مثل یک روح آزاد باشید و طبق الگوها و ارزش‌های خود پیش بروید.

10 Feb
Mercury Conjuct pluto
مرکوری در پیوند با پلوتو به تفکر و ارتباطات شما عمق و معنا می‌بخشد. ذهن شما قدرتمند میشود و شما به یک فرد کنجکاو و جستجوگر عمیق تبدیل میشوید و دوست دارید با همه چیز ارتباط عمیق تری بگیرید. روح شما به سمت بیان حقایق کشیده می‌شود. در این ترانزیت به درون خود سفر کنید خود و سایه های درون تان را تحلیل کنید و بشناسید.
این انرژی قدرتمند باعث میشود به نقاط مثبت و نقاط منفی و سایه های خود پی ببرید.

11 Feb
Mars Sextile Chiron
خودت را بشناس جمله ای ات که بر روی درب ورود معبد دلفی حک شده است. این جنبه هماهنگ مشوق شماست که ناکامی های دیروز را به شکل تجربیات روح خود ببینید و اکنون با دیدگاهی جدید، مسیری جدید را شروع کنید.

Mercury Enters AQUARIUS

مرکوری از 11 فوریه تا 2 مارس در نشان آکوا است.
سوال اصلی در این ترانزیت این است:
می‌خواهید چه دیدگاه جدیدی را مطرح کنید؟

با انرژی مرکوری در نشان اکواریوس شما تشویق می شوید راه های و مسیرها متفاوت را امتحان کنید. الگوهای ارتباطی و فکری خودجوش میشود و ذهن برتر آماده است تا در مقابله با چالشها، خلاقیت خود را بکار بگیرد. با حضور اورانوس در کنار نود شمالی الگوهای فکری بسمت اینده وبرنامه ریزی برای آن کشیده می شوند. جسور باشد و ایده های خود را دنبال کنید.

4 پاسخ

  1. ممنونم 🙏🏻💫
    چقدر منتظر این ماه نوی نشان لیو هستم.
    خاطرم هست که در ماه آگوست ماه نو نشان لیو رو داشتیم، اتفاقات درونی بسیار گرما بخشی رو داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *