آسترولوژی چیست؟

Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Gemini
The moon is 5 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

آسترولوژی چیست

آسترولوژی چیست؟

 

بواقع آسترولوژی چیست؟ آسترولوژی مطالعه علم نفوذ و تاثیر ستارگان و اشیاء کیهانی بر زندگی انسانهاست. گفته میشود که موقعیت خورشید، ستارگان و ماه و سیارات در هنگام تولد فرد شخصیت آنها را شکل میدهد. در حقیقت بر اساس اراده و اختیار انسان، سیارات به گونه ای با تاثیر بر روح انسان، او را برای تصمیم گیری در جهت ماموریت الهی او در روی سیاره زمین، اماده میکنند و آسترولوژی به درک این ماموریت کمک میکند.

 

آسترولوژی تروپیکال

آسترولوژی فارسی بر اساس آسترولوژی تروپیکال و با تخصص شاخه تکاملی می باشد که برای اولین بار در ایران، توسط یک بانوی ایرانی ساکن ایران، پایه گذاری میشود.از نظر آسترولوژی فارسی تکاملی ماریا ( مریم ناظمی) آسترولوژی انتخاب و تغییر است.. نغییری که منجر به تحول میشود با تمرکز بر رشد روحی .

 

درک زندگی

 ” آسترولوژی تکاملی یکی از روشهای توانمندسازی برای درک زندگی و معنای آن است. ما درک می کنیم که برای چه اینجا هستیم.. باید روی چه درسهایی تمرکز کنیم و پتانسیل خود را چگونه به نقطه درخشش برسانیم.

آسترولوژی یک ابزار قدرتمند براای درک جهان اطراف ماست. . اشتیاق من ارتباط عمیق آسترولوژی و تاروت و عددشناسی هست که ارتباط تنگاتنگی با هم دارن و در تفسیر چارت تولد از هر سه این ابزار استفاده میکنم.

آسترولوژی تکاملی سعی میکند کلیدهای بازکردن درب های روح رو در اختبار ما بگذاره .. وقتی ما قادر به کشف روح و اگاهی های عمیق اون بشیم، گزینه های قدرتمندی رو بدست میاریم که میتونه منجر به تحقق ببیشتر و درخشش بالاترین شخصیت ما و موفقیت در دنیای بیرونی باشه. ازونجا که آسترولوژی باعث شد خود من به درک عمیقی از توانایی هام برسم، از یک رشته کاملا خشک و مردانه، به دنیای آرام و زنامه کشیده شدم.

و چارت تولد ما، نقشه سفر شخصی ماست.. یک زبان نمادین باستانی که در گذشته های اسطوره ای بشری ریشه داره. چارت تولد در حقیقت GPS ماست.. ما بدون درک چارت تولدمون نمیتونیم بفهمیم کی هستیم و باید چطور زندگی کنیم. ما همه زخم هایی داریم که باید شفا پیدا کنند و درک کنیم که چه مسیرهایی میتونه اونها رو بهبود بده.برای خود من بعد از اولین بازگشت سترن من بود که بطور جدی شروع به اموختن آسترولوژی و شاخه های مرتبط با اون کردم.”

 

در نهایت اینکه

آسترولوژی یک ابزار قدرتمند براای درک جهان اطراف ماست.

 

3 پاسخ

  1. من بتازگی با شما اشنا شدم و از اینکه ایران دارای یک‌چنین آسترولوژ آگاهی است افتخار میکنم . برای شما ارزوی موفقیت و درخشش دارم. با احترام سپهر علیپور

  2. سلام خانم ناظمی لطفا کمکم کنیدنشونی شماازیکی ازدوستام گرفتموکه شماوعلموشماروخیلی خوب میشناخت لطفاکمکمون کن 🙏🙏🙏فقط خواهش میکنم کمکم کنید

  3. سلام خوشحالم که با شما آشنا شدم و متوجه شدم شما بنیانگذار مدرسه استرولوژی هستید . برای شرکت در کلاسهاتون باید به کجا و چگونه مراجعه کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *