Current Moon Phase

Waxing Crescent Moon
Waxing Crescent Moon

The moon is currently in Gemini
The moon is 4 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

بحران مرکوری و اورانوس، آزادی از افکار قدیمی

 

بحران مرکوری و اورانوس، آزادی از افکار قدیمی

 

در تاریخ 25 فوریه مرکوری و اورانوس در انرژی مربع با یکدیگر قرار می گیرند ، مرکوری سیاره ی ذهن و تفکر و جستجوی است و اورانوس هم ذهن و اگاهی برتر (خرد جمعی ) است . در پست قبل به انرژی مرکوری در نشان آکواریوس اشاره کردم.  مرکوری در اکواریوس سعی دارد به ذهن همه ما کمک کند تا دنیا را از دید و ابعاد بالاتری نگاه کنیم و اینده بینی داشته باشیم و انتخاب های تفاوت و ازادتری نسبت به چالش ها  موانع اتخاذ کنیم.

 

انرژی اورانوس در تارس

اورانوس در تارس سعی دارد از ریشه اگاهی ما را درباره ی انچه تاکنون ارزشمند می دانستیم تغییر دهد ، نشان تارس مرتبط است با رضایتمندی احساسی ما از زندگی ، استعدادهایی که باعث می شود ما با کشف و استفاده از انها دنیای مادی خودمان را بسازیم ، نشان تارس با مالکیت های مادی ما در ارتباط است ، هر انچه که ” من ”  ان را در دنیای 3 بعدی زمین و ماده “دارم” و  میسازم تا به من ” احساس ” لذت ، شادی و امنیت بدهد.

با قرار گرفتن اورانوس در نشان تارس طی سالهای اخیر همه ی ما متوجه شدیم که دارایی های ما می تواند استعدادهایمان باشد ، اورانوس دیدگاه خرد جمعی را درباره ی انچه تاکنون فکر می کردیم ” ارزشمند” است و ثروت محسوب می شود تغییر داد و همچنان در حال لرزه انداختن به خانه ای است که نشان تارس در روی آن قرار گرفته.

وقت ان رسیده که ارزشهای واقعی را زندگی و در وجودمان ارتقا و در صورت لزوم تغییر دهیم و توسط اورانوس خودمان را از نگرشهای قدیمی ازاد کنیم. پایه های ثروت و ارزشمندی ها در حال تغییر است و این ذهنیت ماست که باعث می شود چیزی را ارزشمند ببینیم و چیزی را نه. با وجود اورانوس در تارس  معنای دارایی ها و ثروت ها متفاوت از قبل شکل خواهند گرفت و تغییری انقلابی اورانیایی خواهند کرد.

انرژی بحرانی بین مرکوری و اورانوس نیز به شروع این تغییر ها کمک کرده و چالشهایی را ایجاد می کند تا راحت تر از گذشته ی شرطی شده ی ذهن ازاد و جدا شویم. این یک زاویه سخت بین دو سیاره مربوط به ذهن و ارتباطات و اگاهی برتر تک تک ماست بنابراین باید اماده ی تغییرهای بزرگ و انقلابی باشیم به تغییراتی که مربوط به نشان تارس و اکواریوس نمودار تولدماست.

در این زمان ممکن است ذهن ما مشوش و درگیر شود ، ممکن است باران اطلاعات و خبرها و ارتباطات ایجاد شود که کنترل ذهن را سخت کند و شاید در ارتباطات سوتفاهم ایجاد کند . وسایل برقی و الکترونیکی ممکن است دچار اختلال شوند و همچنین ایده های بکر و ناب هم برای پایه ریزی زمین تارس نمودار تولدمان ( خانه ی نشان تارس ) را در ذهنمان جرقه بزند. انرژی مربع اسان نیست و چالش های خودش را دارد اما می توانیم از همین انرژی ها برای تغییردادن سرنوشت و ازاد کردن خودمان برای ساخت اینده یی متفاوت کمک بگیریم چرا که انری نودشمالی که این نشان را فعال کرده ما را برای خلق دنیایی جدید فراخان می کند.

 

 

ممکن است تاثیر این انرژی را اینگونه درک کنید:

 

قوچ ها : این ترنزیت ممکن است دیدگاه و تفکر شما درباره ی دارایی هایتان با خبری یا صحبتی از سمت دیگران تغییر کند، این خبرها ممکن است در ابتدا خوشایند نباشند اما هر اتفاقی که بیفتد قرار است شما را از بندهای دلبستگی های مادی که دیگر ارزشی ندارند جدا کند و دیدگاهتان را تغییر دهد. ممکن است ناگهان از استعدادی که داشتیدولی به ان توجهی نمی کردید پی ببرید ، به پیام ها و صحبت هایی که می شود دقت کنید. این زاویه می تواند باعث شود جرقه ایی ذهنی برای استفاده از استعداد و حتی روش مستقل درامدی راه حلی منحصر به فرد و خلاق به ذهنتان برسد.

 

تارس ها : این ترنزیت ممکن است  خبری درباره  محیط و مسیر شغلیتان به شما برسد که باعث تغییر کار یا دیدگاهتان درباره شغلتان شود که در نهایت ارتقای کاری و شخصیتی را برایتان داشته باشد. هر پیامی که می رسد کمکی است در جهت رشد شخصیتی و و کاری شما ، مسیرهای شغلی جدید و متفاوت که متناسب با رشد شخصیتیتان است به ذهنتان می رسد و ذهن و افکار شما بیشتر از همیشه درگیر اینده ی کاری و ساخت انچه همیشه دوست داشتید در شخصیتتان شکل بگیرد خواهد بود. شما متفاوت از گذشته فکر خواهید کرد و فرصت مناسبی است تا خودتان را از افکار گذشته که دیگر در خدمت روح و پیشرفت شخصیت و رشدتان نیستند رها کنید.

 

دوقلو ها : این ترنزیت ذهن ناخوداگاه و دریافت های شهودی شما و همچنین مسیرهای اموزشی ، یادگیری و سفرهای کوتاه را برای شما فعال می کند. ممکن است بیش تر از همیشه ذهنتان را شلوغ کند و مرتبا در حال دریافت پیام و الهامات از سمت ابعاد بالاتر باشید، ممکن است این زاویه خواب شما را مختل کند و حتی رویاهای صادقه ببینید. همه ی این دریافت ها می تواند باعث شود دیدگاه شما از ریشه درباره جهان و افکارتان درباره تعصباتی که تا کنون داشته ایید تغییر کند . جرقه های فکری برای رهایی از افکاری که درباره ارزشهای مادی خود داشته اید به ذهنتان می رسد . شما می توانید با این زاویه فکرها و قضاوت هایی که همیشه درباره ثروت ، مادیات و استعدادهایتان را داشتید را به کلی تغییر دهید و ارزشهای جدید را در سطح فکری ناخوداگاهتان مانند بذر بکارید.

 

خرچنگ ها :  اورانوس باعث می شود نسبت به ارتعاش و اگاهیتان نسبت به دوستان و گروه های اجتماعی که در انها قرار می گیرید ارتقا پیدا کنید و با خبر شوید ، اورانوس می تواند ترس های ذهنی فکر شما را بیشتر کند و به شما نشان دهد تا بتوانید از نو با ترس هایتان مقابله کنید و راه حل هایی برای ارتقای ارتعاش های ذهنی خود را پیدا کنید. روابطی که مناسب شما نیستند با چالشها خودشان را نشان میدهند و حتی می تواند باعث قطع ارتباط شود. دیدگاه شما درباره روابطتان با نزدیکان ، شرکاری کاری و ترسهایتان تغییر خواهد کرد.

 

لئو ها : در این ترنزیت ممکن است با بسته شدن یا چالشی در ارتباط هایتان ، اورانوس باعث شود مسیر شغلی و کسب درامدی جدیدی که مستقل و مروبط به استعدادهای خودتان است را پیدا کنید. ممکن است سوبرداشت های کلامی و ارتباطی در محل کار و یا روابطتتان پیش بیاید. مراقب گفت و گو ها و سوتفاهم ها باشید. ذهن شما درباره اهدفا ، استعدادها و روابطتان بسیار مشغول خواهد شد و اورانوس ممکن است باعث شود روابطی روابطی که در ارتعاش روحی شما نیستند دچار مشکل شود تا برای رسیدن به تعادل به دنبال راه حل بگردید.

 

خوشه ها: این انرژی مفاهیمی همچون باورهای دینی و مذهبی، سفرهای بین المللی و اموزش های عالی است را تغییر می دهد . اگر برای سفرها مخصوصا سفرهای هوایی برنامه ایی دارید امکان اختلال و به وجود امدن تاخیر در سفر وجود دارد. ممکن است بیش از قبل ذهنتان درگیر چالش ها شود و کمالگرایی شما بیشتر شود. کارهای روزانه ممکن است از روال عادی خود خارج شوند تا به کمک اورانوس از دید و افق جدیدی عادتهای خود را بازبینی کنید و در صرت لزوم ان را تغییر دهید. ممکن است خبر یا مشکلات سلامتی برای نشان دادن اینکه توجه بیشتری به سلامتی و جسمتان کنید خود را نشان دهند تا اگر عادات مضر غذایی دارید ان را تغییر دهید.

 

لیبراها : این انرژی می تواند باعث شود شما هم مثل خرچنگ ها با عمیق ترین لایه های ذهن ناخودآگاه خود رو به رو شوید یعنی ترسها و تروماهایی که در روابط عمیق و نزدیکتان با دیگران داشته اید را ببینید و مجبور شوید با روشی خلاقانه که متصل به قلبتان باشد با انها رو به رو شوید تا ترسها را ریشه کن کنید، ممکن است چالش روابط با شرکای کاری و سرمایه‌گذاری های مشترک  و روابط زناشویی پیش بیاید که میتواند با ارتعاشی که از قلب می اید حل شود به شرط انکه ایگو مداخله نکند و قلبی و شهودی راه‌حل ها را پیدا کنید، اورانوس می تواند مجبورتان کند راه های جدید و منحصر به فرد برای بیان خود واقعیتان پیدا کنید، به پیامها توجه کنید چون ممکن است این پیام ها به صورت الهام به قلبتان در لحظه ایی جاری شود

 

عقرب ها: اورانوس روابط و تفکر شمارا دچار چالش میکند تا امنیت درونی را اول از خودتان بگیرید و از وابستگی رها شوید، ارتعاش های نا مناسب روابط را ببینید،ممکن است خبرهایی که مربوط به محیط خانه ،خانواده برسد یا چالشی با انها در روابطتان با پدر و مادر به وجود بیاید ،که همه اینها برای به تعادل رساندن روابط شماست، با ارتعاش بالای اورانوس که قلبی است تعادل را برقرار کنید

 

کماندارها : شما کاماندارها هم مثل خوشه ها ممکن است روال عادی زندگی و کارهای روزمره تان دچار تغییرات ناگهانی شود ،روزا شلوغ تر شوند واگر در حال اموزش هستید اموزشها و تمرین ها بیشتر شوند، ممکن است در روابط با خواهر و برادر و اموزش دچار چالش و سوتفاهم شوید، و ممکن است برای حل مشکلات روزمره و عادات غذایی بیشتراز قبل جستجوگری کنید ،مقاله و فیلم و پادکست های مختلف نظر شمارا جلب کنند و همچنین تمرکز ذهنی شما کم شود و ذهنتان بی قرار شود، اگر لازم دیدید حتما ساعاتی را به مراقبه و سکوت بگذرانید

 

کپریکورن ها:این انرژی می تواند باعث شود که توجه شما روی خلاقیت ها و استعدادها و کارهایی که همیشه مایل به انجامش بودید جلب شود این زوایه چالشی است و ممکن است در ابتدا به خودتان و خلاقیت هایتان شک کنید یا بیش از همیشه به انها فکر کنید و ذهنتان را مشغول کند ،درنهایت با تمام این ذهن مشغولی ها شما استعدادهای پنهان خود را که به زندگیتان معنا می بخشد را می توانید به کمک این دو سیاره پیدا کنید

 

اکواریوس ها: اورانوس ممکن است چالشهایی در خانواده و خانه برایتان ایجاد کند ، به کمک مرکوری می توانید راه حل  برای تعادل و بالانس پیدا کنید، این چالشهای ذهنی باعث می شوند ذهنیت شما نسبت به خودتان تغییر کند و تصمیمات جدیدی برای خودتان بگیرید ،شاید مجبور شوید مدتی تنها ادامه دهید تا خودتان را پیدا کنید، اورانوس میتواند شمارا از گذشته رها کند، مراقب باشید با خانواده به صورت شورشی و بی ملاحظه رفتار نکنید،دیدگاه شما درباره خانواده ،محل زندگی و خودتان درحال تغییر است

 

ماهی ها: این ترنزیت  ممکن است روشهای یادگیری شما ناگهان تغییر کند یا مسیر های اموزشی تان تغییر کند ، ذهن ناخودآگاه شما درحال فعال شدن است و ممکن است الهامات زیادی دریافت کنید ، چون هم مرکوری و هم اورانوس سیارات مرتبط با ابعاد بالا هستند ، ممکن است در مسیر های ارتباطی سوتفاهم هایی پیش بیاید ،ممکن است خوابتان بهم بریزد و کمبود خواب پیدا کنید ،در این زمان سعی کنید مسیر های آموزشی و ارتباطات خود را با نزدیکان دوباره بازبینی کنید

 

 

 

2 پاسخ

  1. من لئو هستم،و دگرگونی شدید تو رابطم و بخش کاریم رو دارم احساس میکنم، چقدر قشنگ توضیح دادید، ممنونم ازتون💚🦋

    1. الناز عزیزم سال نوت مبارک و دگرگونی ها همیشه نقطه رشد ما هستند. برات بهترین ها رو در سال جدید آرزو می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *