Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 15 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل نشان آکواریوس، روح آزاد

ماه کامل نشان آکواریوس، روح آزاد

ماه کامل نشان اکواریوس فردا در ساعت 7:06 دقیقه بامداد روی یک درجه نشان اکواریوس که تحت کنترل پلوتو است ما را به ازادکردن تاریکی ها از قلب و روح خود دعوت میکند.‌

 

 

روح انسان
شبیه آب است..
از اسمان جاری میشود
به اسمان بازمی‌گردد،
و باید دوباره به زمین سرازیر شود
در تغییری جادوانه

“گوته عزیزم این را سروده..‌ دقیقا در احوالات این ماه کامل که دست در پلوتوی عمیق دارد..‌ خورشید تازه وارد شده در قلب لئو درخشان است و مرکوری به ان گوش میکند..‌ ترکیب بندی چارت اسمان‌ها این روزها به حالت لوکوموتیو است..‌همه سیارات بدنبال هم‌قطار شده اند و یکی رهبر است..‌رهبر تمام آنها پلوتو است..‌ پلوتو روح است و خورشید روح زندگی..‌ این در مورد ازاد کردن خود است. روح ما در طول زندگی مجموعه ای از شرایط را انتخاب کرده و ما قادر به تغییر انها نیستیم پس پیش‌شرط داشتن یک زندگی شاد اول یک چیز است..‌خودتان را بپذیرید.. آنهنگام روح زندگی در شما روشن میشود..‌و خورشید قلبتان‌می درخشد و خلاقیت به ظهورمیرسد و ما از همان امکانات و چالشها برای رشد استفاده میکنیم.‌

با احساس من، این ماه کامل، در مورد آزادی روح است.. در مورد پلوتویی است که روح زندگی را میخواهد در شما بیدار کند..‌میخواهد او را بشنوید و لمسش کنید..‌ روح ما تصمیم گرفته که درسهای خاصی را بیاموزد و تجربه های انسانی داشته باشد و برای همین موضوع انرژی و پیکربندی خاصی بما داده شده.. ما با یکسری دیتاهای اولیه به روی این زمین‌ امده ایم و بایدسرنوشت خودمان را با قدرت اراده خودمان بسازیم. ‌

انرژی کارمیک سترن روی این ماه کامل

سترن برگشتی روی 10 درجه نشان اکواریوس است و ما را ملزم میکند برای ساختن شبکه‌های انسانی بالغ و اگاه و متحد..‌ شبکه هایی که تاثیرگذاری‌ انها بر روز شکل‌گیری اینده تاثیر به سزایی دارد. وقتی افراد جامعه از لحاظ درونی رشدکرده و اگاه باشند انهنگام میتوانند مصلحت سیستم اجتماعی را درک کرده و نسبت به ان پاسخ ‌های مناسب داشته باشند.

پلوتو و ماه کامل اکواریوس

پلوتو با حرکت روی دکان آخر، مشغول برملا کردن حقایق تلخی از سیستم و حکومت های حاکم روی سیستم های اجتماعی است..‌ با انرژی این ماه کامل مسلما نور روی سیاهی ها و تاریکیها بیشتر تابیده میشود.. فساد سبستمی و حتی فساد حاکم بر مدیا از دید هیجکس پنهان نیست.. ما امروزه بخوبی میدانیم که گردانندگان مدیا انچیزی را اشاره انتشار میدهند که به نفع خودشان باشد. انها از هرگونه بیداری بشریت بشدت هراسناکند اما تغییر جزیی از روند رشد و تحول طبیعت است. خورشید برای ابد در اسمان نمی تابدو شب نیز تا هنیشه ادامه نخواهد داشت.

مرکوری و ماه کامل آکواریوس 

تمام داستان این ماه کامل در موردخودمان است و‌تصمیمات و انتخابهایی که میکنیم.. مرکوری را نگاه کنید..‌ ژوپیتر برکشتی در نشان‌ماهی حامی زیرکانه این ماه کامل است..‌تنها کسانی از موهبتش برخوردار میشوند که بتوانند به قلب خود گوش دهند.

مرکوری داستانش زیباست.. در مخالفت با این‌ماه کامل است.. کسانی میتواند فردیت خود را کامل کنند که ذهم‌خود را از ذهن قبیله ای جداکنند و به حرف قلب و خواسته های درونی خود گوش فرل دهند.‌ اورانوس این روند فردی‌سازی را تسهیل میکند.

همچنین این بازگویی ناگفته های قلبتان است که هرگز جسارت شنیدن آنها را نداشتید.

 

سوال بزرگ

مستبدان کوچک، مستبدان بزرگ را میسازند
دزدهای کوچک، دزدهای بزرگ
خیانتکاران کوچک،خیانتکاران بزرگ

انرژی یک سیستم از جمع و اجتماع انرژی افراد آن سیستم شکل میگیرد. اکنون سوالی که باید در لبه های این ماه کامل که حقیقت های تلخ را به بالا و روشنایی میکشاند از خود بپرسیم این‌است:

ایا در جایگاه ساده خود، چه دروغ هایی را گفته ایم؟
ایا در جایگاه ساده خود چه کسانی را فریب داده ایم؟
ایا حقوق چه کسی را،حتی نزدیکترین افراد مانند عشق و یا فرزندان یا والدین‌مان را زیر پا گذاشته ایم؟
به اعتمادکدام دوست خیانت کرده ایم
به احساس کدام یار پشت کرده ایم ؟

تا زمانیکه فکر میکنیم دروغ و پنهانکاری و خیانت ما تاثیری در برایند انرژی سیستم ندارد، ما شاهد هرج و مرج بیشتر خواهیم بود.

 

کارت تاروت این ماه کامل

 

کارت حاکم بر این ماه کامل پنج شمشیر است..نمادی از ازادی و شفا…تغییر و نیروی حیات که بما قدرت مواجهه با محدودیت های زندگی را میدهد. بنابراین پیام‌این ماه کامل در کنار پلوتو بشما این است که شما اکنون قادرید از بالاترین انرژیهای معنوی استفاده کنید تا شفابخشی و روح زندگی را به بدنه سیستم و اجتماع خود تزریق کنید.‌
این ماه کامل اگاهی شما را به جنبه هایی از شخصیت‌تان که نیاز به ازادکردن دارد را کامل میکند.
همچنین‌پیام دیگرش میتواند این باشد که مرزها و محدودیت هایی در زتدگی وجود دارند که ما باید در شرایط خاص زندگی انها را بپذیریم. مواقعی وجود دارد که هیچ جنگ یا مبارزع و قدرت اراده ای نمیتواند ان را تغییر دهد، بنابراین ان زمان آن درس را بعنوان تجربه رشد دهنده روح خود بپذیرید.

 

 

 

 

زیگموند فروید :

بیشتر مردم علاقه چندانی به آزادی ندارند، چون آزادی مستلزم و در بر گیرنده ی مسئولیت است و بیشتر مردم از مسئولیت واهمه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *