Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه نو نشان قوچ و مکبث درون ما

روی 22 درجه نشان قوچ، ماه نو قوچ در یک مربع سخت به‌پلوتو ما را به کجا میبرد؟ این مرا به یاد مکبث می‌اندازد..‌

“اگر توانید به بذرهای زمان بنگرید
و گویید کدام دانه می‌روید و کدام نه”
_پرده یکم- صحنه سوم

 

مکبث نمادی از “من” درون ماست.. از “من هستم” ما و لیدی مکبث آن بخشی از ما که ما را می‌ترساند، ناامید میکند و یا حتی ما را در وهم و فریب نگاه می‌دارد. این ماه نو، با مربع سهمگینی که به پلوتو، خدای مرگ و تولد دارد آغازگر داستان قدرت طلبی‌ها و جنگجویی هاست.. مرکوری در نزدیکی این ماه نو قرار دارد و ذهن طماع چگونه برای رسیدن به ارزوهایش خواهد تاخت؟

مکبث حتی پس از رسیدن به پادشاهی، از چنگال پلوتو و قدرت و آز نتوانست فرار کند..‌خیانت و قتل و مبارزه. زنان‌جادوگر پیشگویی کردند که او به تخت سلطنت خواهد رسید اما انانی که سلطنت را ادامه میدهند خاندان بنکو هستند..‌مکبث می‌کوشد تا تخت را بدست آورد و مانع تحقق بخش دوم پیشگویی شود.. او نمیخواهد تسلیم شود و نقطه سقوط او گوش دادن به وسوسه‌های درونی اش است.. نقطه سقوط او اطمینان از رویین تن بودنش است.. خدایگان هرگز نمیگذارند ما بر تخت انان جلوس کنیم و اینجا تراژدی قوچ است.. تراژدی اعتماد بنفس بالایی که او را به کام مرگ می‌کشاند.‌

در پرده پنجم اوج خوی خام و وحشی مکبث را از مکدف چنین می‌شنویم:

پس تسلیم شو جبون!
تا بازمانده عمرت را نمایشی از تو سازیم بهر شگفتی زمانه
تو را چنانچون کلان‌ترین غول‌مان پذیریم
بر دیواری شکل‌ات نگاریم و بر زیرش نویسیم:
اکنون ستمگر را ببینید!!

 

در هر کدام از ما یک مکبث وجود دارد که برای بخشی از سرنوشت تلاش میکند.. آن بخشی که برای‌مان محقق است (نودها در این ماه نو دخیل‌اند دیگر) اما بخشی است که باید رها کنیم..‌بخشی است که تلاش برای آن به ضدتقدیر ما بدل میشود و عامل سقوط.

“این منم” در مربع با پلوتو قرار دارد تا در آزمون “حضور” قرار دهد و با تاریک‌ترین وجه‌‌ها از خودمان ما را روبرو کند..‌ ونوس/پلوتو هم بر این داستان می افزاید.. همان لیدی مکبث است گویا..‌یک تمایل به جنگ قدرت و “من باید پیروز شوم”

 

از نظر من، این ماه نو شروعی است برای دیدن و شناختن سایه‌ها و ارزوهای تاریک و بی فرجام.‌ پلوتو مسیر ما را پاک خواهد کرد..‌ پلوتو “من” ما را بسمت آن‌ چیزی خواهد برد که نیاز تکاملی روح‌مان باشد و نه خواسته نفس‌مان. پلوتو کاتالیزور است و قدرت این ماه نو را تحریک خواهد کردتا بطور سیستماتیک خواسته‌ها، افکار و شرایطی که ما را از مسیر دارمایی خود منحرف میکند را حذف کنیم.

این ماه نو، بیداری ما به واقعیت‌های شخصی زندگی‌امان است..‌خواه تاریک یا روشن.
بنابراین این ماه نو میتواند شروع از دست دادن ها باشد..‌شروع تغییر مسیرها.. اگر سترن و پلوتو را در نشان لیبرا یا در کپریکورن دارید، اماده تغییرات بزرگ باشید.

 

 

6 پاسخ

  1. عاشقتم ماریا جون ممنون که اینقدر شفاف توضیح میدی😗من پلوتو در لیبرا دارم و پدرم خیلی حالشون بده با اشاراتی که کردی اون اتفاق بزرگ که از دست میدیم دوراز جونش پدرم باشه؟

    1. بیا احترام بگذاریم به تقدیر الهی و ببینیم این انرژی میخواد چه چیزی رو در خود ما متحول کنه

      🍀🌟🌸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *