Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

خانه چهارم و ریشه های اجدادی

خانه چهارم و ریشه های اجدادی

قبل از اینکه بخواهید درسهای سیارات خانه چهارم و یا نشان خرچنگ‌تان را درک کنید می بایست مفهوم انرژی آن را دانسته باشید.

اجازه دهید در این بحث، خانه چهارم را ابتدا باز کنم که سوال بسیاری از شما بوده است. چهارمین خانه یا IMUM COELI در پایین ترین نقطه چارت شما قرار دارد. جایی که خورشید در نهایت تاریکی است. شب بی‌انتها..‌

این بخش ریشه ‌های کارمیک شما را نشان میدهد و در عین حال بخشی مهم از روند تکامل درسهایتان را. با انرژیهای خانه یک باید قدرت اراده‌تان را درک کنید. در خانه ۲ متمرکز میشوید روی استعدادها و توانایی و ارزشهایی که شما را متمایز میکند و عزت‌نفس شما را بنیان میدهد.. در خانه سوم توجه اتان را به دنیای بیرون معطوف میکنید و نقطه شروع اموختن و رشدتان پایه‌گذاری میشود و در خانه چهارم حالا باید حس کنید که تمام اینها برای چیست.. حس کنید چه چیزی یا چه کسی هستید..

در اینجا احساسات شما در دنیای ماده شکل میگیرند.. کسی که در یک بدن خاص، در یک خانواده خاص و در یک زمان خاص تجسم یافته ..‌ نادیر چارت در اصل زمان ریشه یابی و  مکث است.. انچیزی که زیر “من” شما وجود دارد و شما آن را نمی بینید. این نقطه اغازین وحدت درون است. (من پست کاملی در این باره دوسال پیش در سایت اپدیت کرده ام)

اینجا بخشی از چارتتان است که نیاز به بازیابی یا حتی لایروبی دارد و نیاز دارد در آن بخش با روح خود تماس بگیرید و “حس کنید” که وجودیت خود را در اطراف چه چیزی شکل میدهید. بسته به سیاراتی که در این بخش حضور دارند و جایگیری ماه و بخصوص فاز ماه چارت تولدتان، این مرحله ای از تکامل شما را نشان میدهد که باید عمیق‌تر شوید. روح نیاز دارد شنیده شود و بهمین خاطر مسایل را عمیق‌تر میکند.

تعریف هیلمن از “روح” در این‌خانه کاملا معنا دار است. از نظر هیلمن روح، ناشناخته‌‌ای است که معنی را ممکن کرده و وقایع را معنادار میسازد (محور۴/۱۰) بنابراین شما بواسطه خط‌اجدادی خود یکسری وقایع و ساختارهای بیرونی و درونی را دریافت کرده اید و در این تجسم زمان ان است که با انها با درکی عمیق‌تر برخورد کنید. بگذارید برایتان مثالی بزنم..‌
اگر شما سترن را در این بخش دارید، احساس مسوولیت در رابطه با خانوادا مبدا را با خود حمل میکنید. این احتمال وجود دارد که در زندگی قبل با خانواده خود بی‌مهر بوده اید و اکنون میتواند آن شرایط دوباره برای شما احیا شود تا شما درسهای خود را بیاموزید و نسبت به خانواده دیدگاهی فراتر از مادیات داشوه باشید. تا بیاموزید اولویت چیزی که بنیان خانواده را محکم میکند، عشق و مهر و همدلی است. احترام به سنت‌ها و قدردانی و شکرگزاری برای داشتن خانواده.
زوایای سخت این‌خانه میتواند باعث عدم بالانس هورمون پرولاکتین شود که این عدم بالانس میتواند موجب ضعف بینایی، موهای زاید، اکنه،مشکلات رحم و تخمدان گردد.

 

*در نظر داشته باشید تحلیل بالا بسیار کلی است و نمیتواند یک قانون کلی برای تفسیر بشما ارایه دهد. جاگیری ماه و سترن و سیارات حاضر در آن خانه ها روی بیان کلی درس روح بسیار تاثیرگذار هستند.

38 پاسخ

 1. درود ماریا جان از مطالب ارزشمندتون،یعنی باید به خونه عقرب نگاه کنیم که چه سیاراتی حضور دارند؟؟

 2. من خانه چهارم کماندار هست و از قضا، ماه و اورانوس داخلش دارم. یک توضیح در این رابطه بهم میدید ایا لطفا.

 3. من مرگوری و مارس و کایران در نشان ماهی در خانه چاارم دارم و دقیقا خانوادگز با یک کارمای مشترک شبیه به هم دور هم جمع شدیم و یه چیز مشخص در ما خدمت کرون به افراد ضعیف فامیل و زخم خوردن از اونا بعد از قوی شدنشان بود حالا چیزای دیگر بماند .متشکرم

  1. مسلما برای شما و هم برای دیگران درس هست. شاد و سلامت باشیدو سپاسگزارم از توجه‌تون
   🍀🌟🌸

 4. من و یک سری از دوستانم کایران در خونه چهار داریم
  و یکی از پدر و مادر هامونو از دست دادیم حالا یا با مرگ یا با طلاق
  میشه توضیح بدی روح در اینجا چه درسیو برای تکامل باید یاد بگیره و در زندگی قبلی چه کار منفی انجام داده که در این زندگی درد نبود والدینو باید تحمل کنه؟

  1. این سوال بزرگیه اما پیام اصلیش این هست.. پذیرفتن مسو.لیت زندگی خودتون به تمامی

 5. ماریا ی عزیز بسیار سپاسگزارم‌برای این پستهای آموزنده . من از وبلاگ شما مطالب بسیاری آموختم. همیشه بدرخشی
  ☀️

 6. ماریا جانم، من سترن برگشتی در هفت درجه، اورانوس برگشتی در یک درجه و نپتون برگشتی در 9 درجه‌ی کپریکورن (خانه چهارم) دارم. به نظرم میاد پرکارترین خونه‌ی چارتمه. به نظرت از کجا شروع کنم؟

 7. من ونوس و اورانوس درخانه چهاربرج لیبرادارم هم موی زائد دارم هم بینایی ضعیف جوری ک عمل کردم و لنزداخل چشم گذاشتم مطلب درمورد هورمون واقعا برام جاالب بود ..ماریاجان شما تفسیر رو‌چقدر دریافت میکنید ایا اصلاح ساعت هم انجام میدید

  1. 🙂 آسترولوژی رو من دارم از لحاظ پزشکی مطالعه میکنم و واقعا درست کار میکنه برای تفسیر چارت هم در بخش مشاوره سایت راهنمایی لازم نوشته شده عزیزم

 8. خیلی دوس داشتم این مطلب رو. خیلی جالب بود. انگار یه چیزی میخواست بهم بگه. سترن تو خونه ۴ دارم. ماه هم در خوشه دارم. به لیبرا. در مورد خانواده، دوتا خواهر دارم یکیشو جونمم‌ واسش میدم ولی با‌ خواهر بزرگم از بچگی رابطه ام خوب نبود و هنوزم نیست. اخلاقمون اصلا بهم نمیخوره.

 9. ماریا جان این پست عالی و عمیق بود، بسیار ممنون. من ژوپیتر در خانه ۴ دارم، میشه راهنمایی کنین

 10. خانه 4 خالی و ماه در خانه 12 در تارس و در مقابل مارس و پلوتو در عقرب در خانه 6 و تراین با سترن و نپتون چه مفهموی داره؟

 11. سلام خدمت شما
  من در خانه ی هفتم خورشید دارم و علت تاخیر ازدواجم همین است که نمیتوانم ازدواج‌ کنم
  در خانه ی چهارم پلوتو دارم و این به معنیه چیست

 12. سلام وقت بخیر خیلی ممنون از مطالب و سایت عالی تون
  من لیلیت و کایرن در خونه 4 دارم
  و ماه در خونه 3
  میشه درباره مفهومش راهنمایی کنید
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *