Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

تحلیل آسترولوژی ماه دسامبر

 

تحلیل آسترولوژی ماه دسامبر

همانطور که سال ۲۰۲۱ تمام میشود، گویی هر کدام از ما باید گزارش سالانه خود را بنویسیم. سال ۲۰۲۱ با پیوند سترن و ژوپیتر شروع شد و ما شروع به ازادشدن از بندهای گذشته کردیم و با انقلابی که اورانوس و سترن و ژوپیتر در سه چاکرای پایینی امان به راه انداختند به ما فرصت داده شد تا الگوهای کارمایی و شرطی شده نهادینه شده در روان و اکاشیک خود را رهاسازی کنیم. اینک که اینجا ایستاده‌ایم، هر کدام از ما ارزشمندی‌ها و اولویت‌هایمان تغییر کرده اند.‌. با نودجنوبی در کماندار، از تجربه های گذشته استفاده کردیم و مسیرهای جدیدی را کشف کردیم که به داستان روح‌مان عمق و معنای بیشتری ببخشد و اکنون این شما و اخرین پرده از سال ۲۰۲۱.

قبل از آن  میخواهم از کسانی که نوشته‌های مرا خواندند و حمایت کردند، تشکر کنم. باشد که عشق و نور همواره در زندگی‌تان‌جاری باشد.

پایان 

– پایان – ، این اولین کلمه ای است که درباره ماه دسامبر در ذهنم نقش می‌بندد. عددشناسی عدد دوازده نشان دهنده پایان و تکمیل یک چرخه است و همانطور که این ماه آخرین گرفتگی محور دوقلو/ کماندار را تجربه می‌کنیم رفته رفته با انرژی این محور کارمایی هم خداحافظی می کنیم، ژوپیتر نیز برای 12 سال اینده از نشان آکواریوس خداحافظی می کند و ما درسها و تجربه های  آن را در چاکرای شبکه خورشیدی خود ذخیره می کنیم.

 

1 دسامبر، مستقیم شدن نپتون

دسامبر با مستقیم شدن نپتون شروع می‌شود بنابراین آخرین ماه سال را با شفافیت بیشتری آغاز می‌کنیم.  اکنون بیشتر و عمیق تر یاد گرفته ایم که چگونه رویاهای خود را ببینیم و بشنویم.. چگونه به طبیعت درونی ، الهام و شهود خود احترام بگذاریم و چگونه در دام خود فریبی نیفتیم. اکنون می توانیم همدلانه تر به خود و جهان خود  نگاه کنیم و در جاییکه آرزوهای خود را دنبال می کنیم، مراقب آرزوهای دیگران نیز باشیم. در ۵ ماه گذشته نپتون بخش برنامه نویسی شده ناخودآگاه جمعی را شستشو داد تا فراتر از ماده گرایی عقلانی و منافع مادی اندیشه کنیم و حال می توانیم با عشق و شفقت بیشتری نسبت به خود و دیگران رفتار کنیم. نشان های آب و متغیر اکنون با قدرت و شفافیت بیشتری حرکت خواهند کرد. همانطور که دسامبر دوازدهمین ماه سال در تقویم میلادی است و با مستقیم شدن نپتون نیز آغاز می‌شود این نشان دهنده تغییر انرژی جمعی است که ما را وادار می‌کند به آنچه خلق کرده ایم، نگاه کنیم و اگر در شرایط مناسبی نییستیم آنرا تغییر دهیم.

 

4 دسامبر- خورشید گرفتگی نشان کماندار

در چهارم دسامبر به وقت ایران آخرین گرفتگی محور دوقلو/کماندار را تجربه می‌کنیم. در خورشید گرفتگی نور خورشید به طور لحظه‌ای مسدود می‌شود. این نمادی از آشکار کردن حقیقت ها و توانایی دیدن چیزهایی است که تا قبل از آن ندیده ایم. این یک انرژی تغییردهنده بسیار قدرتمند است و آغاز ماجراجویی های جدیدی که ما را به سمت جلو سوق می‌دهد. خورشیدگرفتگی بسته به جایی که در نمودار تولد شما اتفاق می‌افتد یک درب بزرگ را برای شما باز می کند.. مسیر های کاملاً جدید جدید و شروع های بزرگ و فرصت‌هایی که اصلاً انتظارش را ندارید. این انرژی می تواند شما را به تاریخ هایی که در جدول زیر هایلایت شده اند برگرداند. مضامین و موضوعات آن دوران به سطح جدیدی ارتقا پیدا خواهند کرد و یا تغییر مسیر خواهند داد.  این آخرین گرفتگی در این محور نودهاست و فصل پایانی و تکاملی خود و داستان خاص خودش را خواهد داشت.

کماندار یک نشان آتش متغیر است بنابراین کلمات ارتباطات و ایمیل ها را نادیده نگیرید هر کدام از آنها می توانند شما را به قلمروی جدید و خاص وارد کنند که داستان زندگی تان را برای همیشه تغییر دهد. اخبار مهم، ایمیل های سرنوشت ساز، تغییرات آب و هوایی، خبرسازشدن افراد معنوی و مذهبی میتواند نمودهای دیگری از این انرژی باشد.

 

11 نوامبر – ونوس در پیوند با جهان زیرین 

11 نوامبر ونوس در پیوند با پلوتو قرار می گیرد این پیوند می‌تواند پویایی قدرتمندی را در مورد مسائل مالی مالکیتی ارزشی و روابط عاطفی ایجاد کند. در این انرژی درسهایی برای شما در ارتباط با دنیای فیزیکی و احساسی و درونی اتان نهفته است.. این پیوند می تواند شما را به درون عمیق ترین خواسته ها و نیازهای گم شده یا فراموش شده اتان ببرد.. با احساسات گم شده یا سرکوب شده تان مواجه شوید و با  ترسهایی روبرو شوید که هرگز جرات رویارویی را انها را نداشته اید. در این پیوند برنامه احساسی و ترس های ناخودآگاه شما آشکار می شود تا در طول دوران برگشتی ونوس آنها را بررسی کنید. کلید مواجهه با این الگوی انرژی قدرتمند این است که صادقانه با احساسات و آنچه که شما را از امنیت، لذت و آرامش واقعی دور می‌کند رفتار کنید. در این الگوی انرژی انکار برنامه های احساسی ناممکن و سخت است.. اگر قصد مقاومت داشته باشید این انرژی می‌تواند به صورت خشم درونی، احساس و ابراز شود..  ارزش گذاری های صادقانه انجام دهید و آنچه بشما رشد نمی‌دهد را از خودتان جدا کنید. روابط عاطفی که در مسیر روحی یکدیگر نباشند ممکن است گسسته شود. 

13 دسامبر- مرکوری در کپریکورن/ مارس در کماندار

 مرکوری وارد کپریکورن می‌شود و مارس در نشانه کماندار فعال می‌شود.. همزمان که مارس انگیزه‌های ما را افزایش می‌دهد تا به همراه مرکوری بتوانیم در تصمیم گیری های بزرگ زندگی جسور و قاطعانه عمل کنیم با انرژی مرکوری در کپریکورن، تصمیمات آگاهانه و بالغانه بگیرید و با انرژی مارس تشویق شوید که برای خلق اهداف خود تلاش کنید.

13 نوامبر- مارس در پیوند با نودجنوبی

 مارس آخرین سیاره ای است که با نودجنوبی کماندار دیدار دارد.  این دیدار که در روی صفر درجه کماندار رخ می‌دهد و حال و هوای انرژی عقرب را دارد به شما  بازپس‌گیری قدرت اراده خود را یاداوری و تاکید می کند. این انرژی است که شما را تشویق می‌کند عادت های مخرب گذشته خود را دور بریزید.. عادتهایی مانند زمانی که به احساسات خودتان توجهی ندارید… زمانی که برای خودتان وقت نمی گذارید .. زمانی که به جای اقدام برای اصلاح زندگیتان مرتب شکایت می‌کنید. 

هر دلیلی که باعث عدم اعتماد به نفس شما می شود در این انرژی می‌تواند فعال شود.. همزمان می توانیم در دنیای متعصب مردسالار شاهد خشونت و درگیریهای پنهان باشیم. 

19 دسامبر- ماه کامل دوقلو/ برگشتی شدن ونوس/ مستقیم شدن کایرن

این ماه کامل در مرکز گلکسی سنتر خواهد بود در حالی که به فاصله کوتاهی ونوس نیز حرکت برگشتی خود را آغاز خواهد نمود و کایرن مستقیم خواهد شد. برای تعادل در زندگی باید با جنبه‌های مخالف و موافق زندگی خود روبه‌رو شویم.. از جنبه‌های موافق برای رشد و پیشرفت استفاده کنیم و به جنبه‌های مخالف بچشم درس و تجربه نگاه کنیم. در این ماه کامل آگاهی معنوی ما تقویت میشود بنابراین عمیق تنفس کنید، با شهود خود ارتباط باشید و به پیامها و سیگنالهای درونی خود دقت کنید. این‌نقطه رحم کیهانی و نقطه افرینش ماست. این نیروی خالق و مادر مقدس است که در این ماه کامل فعال میشود. یک خط ارتباطی مستقیم در این ماه کامل به اگاهی بالاتر فعال میشود. به نمودار تولدتان نگاه کنید..‌ این ماه کامل هر‌جا در چارتتان فعال میشود در آن قسمت این فرصت را دارید که مستقیما درخواست اگاهی و هدایت کنید.

به فاصله کوتاهی ونوس نیز حرکت برگشتی خود را آغاز خواهد نمود و الگوی انرژی کایرن مستقیم می‌شود.  با انرژی ونوس برگشتی روشن شدن ما بازنگری عمیقی در روابط عاطفی، سرمایه گذاریها و خط مشی اهداف و استراتژی‌های زندگی خود خواهیم داشت. در طول ۴۰ روز برگشتی ونوس ما فرصت کافی برای بازنگری الگوهای ارزشی، مالکیتی و امنیتی خود درباره عزت نفس، پول و عشق خواهیم داشت.در دوره برگشتی  ونوس تصمیمات مهم مالی و عاطفی نگیرید و تا ژانویه صبر کنید. در عین حال انرژی کایرن برگشتی را هم به این انرژی ها اضافه کنید..  داستان، داستان آموختن است..  آموختن از زخمهایی که ما را رشد می دهند.

 

21 دسامبر- انقلاب زمستانی

بیست و یکم دسامبر انقلاب زمستانی و شب یلدا.. جشن تولد خورشید.. انقلاب زمستانی که یکی از نقاط مهم تکاملی در آگاهی انسان است از دیرباز بین ایرانیان برجسته بوده چراکه در تمام انقلاب ها و اعتدال ها آنان جشنواره باستانی خود را برگزار می‌کردند. نوروز -تیرگان- مهرگان و یلدا. این جشن زایش میترا است که در نمودار تولدتان اوج چیزی که در سال آینده می تواند شما را به رشد برساند را نشان می دهد.

 

22 دسامبر – خداحافظ دوقلو/سلام تارس

داستان جدید، جای خودش را به رویش جدید می‌دهد. ۱۸ ماه آینده فرصت دارید عمیق‌ترین استعداد کارمایی خود را کشف و آن را به رویش برسانید.

 

24 دسامبر – مربع اورانوس و سترن

کافیست به دو منطقه تارس و آکواریوس در نمودار تولدتان نگاه کنید و دو بخشی که تحت این انرژی قرار گرفته اند را بررسی کنید. این دو انرژی از ابتدای سال کمک کردند تا از شر تمام چیزهایی که شما را عقب نگه می دارند رها شوید. بایدبیاموزید کارهایی که به شما رشد و سودی نمی دهند را بگونه ای متفاوت انجام دهید.. خلاق باشید و مسیرهای جدیدی را پیدا کنید. این انرژی بود که فعالانه از شما می خواست تا از عادات و الگوهای قدیمی خود فراتر رفته و تغییر کنید. 

 

29 دسامبر- ژوپیتر وارد ماهی میشود

29 دسامبر ژوپیتر طرح وارد ماهی می‌شود و بشریت یک سال معنوی را در پیش رو خواهد داشت. این انرژی به ما کمک می‌کند تا زندگی را فراتر از نفس و ماده ببینیم این انرژی است که هم رحمت و هم شدت خواهد بود. با حضور ژوپیتر در ماهی ما وارد پرتال کیهانی می‌شویم که به تجلی خواسته‌های ما کمک می‌کند و فقط کافیست تسلیم باشیم و شهود خود را دنبال کنیم. این آغاز مسیری یکساله است که آگاهی ما را ه سطوح بالاتری از اتصال بی واسطه به منشا آفرینش سوق خواهد داد. معنویت، شفا، خلاقیت، هنر، توهم، بیماری‌های سیستم ایمنی، کارما و مسیرهای روحی جدید به سراغ هر کدام از ما خواهد آمد..  خیلی از ماها باید یاد بگیریم رها کنیم و ببخشیم تا به بالاترین خیر الهی خود دست یابیم. قلبتان را باز کنید و در اقیانوس عشق و رحمت الهی آرام بگیرید و به سیستم هدایت درونی و شهود خود اعتماد کنید.

 

30 دسامبر – مرکوری در پیوند با پلوتو

آخرین روز دسامبر مرکوری در پیوند با پلوتو خواهد بود. در اعماق تاریکی ها، روح خود را جستجو کنید و ندای پنهانی روح خود را که برای تجلی و آفرینش جدید نیاز به آشکارشدن دارد را بشنوید.

 

 

برای بهتر کار کردن با انرژی دسامبر خانه تکانی ذهنی کنید.. اکنوم زمان آن است که گذشته خود را در برگه پرسش،و پاسخ قرار دهید و خود را پشت میز بکشانید و بر اعتقاداتی که در زندگی اتان حاکم بوده نگاه کنید.‌ اگر اندیشه یا اعتقادی به دردتان نمیخورد در اتش خورشیدگرفتگی کماندار آن را بسوزانید و نابود کنید اما قبل از آن برگه ای بردارید و بنویسید که آن اعتقاد از کجا آمده. ‌ایا والدین‌تان یا جامعه باعث شکل گیری ان بوده اند؟ با عدم اعتماد به خودتان و توانایی هایتان؟

همچنین در طول این ماه با برگشتی شدن ونوس شما فرصت دارید پیامهای منفی را درباره جسمتان، عشق، روابط، استعداد، خلاقیت یا توانایی‌تان بشما وارد شده را پاک کنید.‌ برای شرکت در کارگاه رایگان ونوس برگشتی در گروه فیسبوک ما عضو شوید. ما در این گروه شما را با تمریناتی استثنایی اشنا میکنیم که وادارتان کند نسبت به احساسی که در وجودتان میگذرد، دقیق و هشیار باشید.‌

 

در نهایت اینکه دسامبر حاوی انرژیهای قدرتمند و فعال کننده ای است که می توانیم نتایج تکمیلی آن را طی ششماه آینده ببینیم. این نوشته را در حالی می نویسم که مردم اصفهان در یک اعتراض مسالمت آمیز شرکت کردند جواب آنها با گلوله هایی در چشم داده شد. جایی خواندم «ستم بر ناتوان زشت ترين [نوعِ] ستم است، بپرهيز از ستم كردن بر كسى كه يار و ياورى جز خدا ندارد»؛ زيرا او قادر بر دفاع از خويشتن نيست.

 

 

 

پ.ن:

پاسخ اجمالی:ایشان می فرماید: «در آن هنگام، فرزندان سبب خشم [پدران و مادران] مى شوند و باران، گرمى مى افزايد؛ فرومايگان همه جا را پر مى كنند و نيكانِ بزرگوار، كمياب مى شوند!، مردم آن زمان همچون گرگان؛ و سلاطين آنها همچون درندگان؛ و طبقه متوسّط، طعمه آنها؛ و مستمندان، همچون مردگان خواهند بود! در آن زمان، راستگويى از ميان مى رود و دروغ فراوان مى شود. مردم با زبان اظهار دوستى مى كنند، و با دل دشمنى. به گناه و آلودگى افتخار مى كنند و از عفّت و پاكدامنى در شگفتى فرو مى روند و اسلام همچون پوستينى وارونه پوشيده مى شود!».
پاسخ تفصیلی:امام علي(عليه السلام) در بخشی از خطبه 108 «نهج البلاغه» پس از پیشگوئی از آینده و حاکم شدن حکّام خودکامه و ظالم در آخرین فراز این خطبه به قسمت هاى مهمّى از آثار شوم اين حكومت ها، و وضع اخلاقى و اجتماعى و اقتصادى مردم در چنين حكومت هايى اشاره مى فرمايد. نخست مى گويد: (در آن هنگام، فرزندان سبب خشم [پدران و مادران] مى شوند و باران، گرمى مى افزايد؛ فرومايگان همه جا را پر مى كنند و نيكانِ بزرگوار، كمياب مى شوند!)؛ «فَإِذَا كَانَ ذلِكَ كَانَ الْوَلَدُ غَيْظاً(1)، وَ الْمَطَرُ قَيْظاً(2)، وَ تَفِيضُ اللِّئَامُ فَيْضاً(3)، وَ تَغِيضُ الْكِرَامُ غَيْضاً(4)». سپس در ادامه اين سخن مى فرماید: (مردم آن زمان همچون گرگان؛ و سلاطين آنها همچون درندگان؛ و طبقه متوسّط، طعمه آنها؛ و مستمندان، همچون مردگان خواهند بود!)؛ «وَ كَانَ أَهْلُ ذلِكَ الزَّمَانِ ذِئَاباً، وَ سَلَاطِينُهُ سِبَاعاً، وَ أَوْسَاطُهُ أُكَّالاً(5)، وَ فُقَرَاؤُهُ أَمْوَاتاً».
در آخرين قسمت اين خطبه، به هفت پديده شوم در چنين جوامعى كه سرچشمه تمام بدبختى ها مى شود، اشاره کرده و می فرماید: (در آن زمان، راستگويى از ميان مى رود و دروغ فراوان مى شود. مردم با زبان اظهار دوستى مى كنند، و با دل، دشمنى. به گناه و آلودگى افتخار مى كنند و از عفّت و پاكدامنى در شگفتى فرو مى روند و اسلام همچون پوستينى وارونه پوشيده مى شود!)؛ «وَ غَارَ(6) الصِّدْقُ، وَ فَاضَ الْكِذبُ، وَ اسْتُعْمِلَتِ الْمَوَدَّةُ بِاللِّسَانِ، وَ تَشَاجَرَ النَّاسُ بِالْقُلُوبِ، وَ صَارَ الْفُسُوقُ نَسَباً، وَ الْعَفَافُ عَجَباً، وَ لُبِسَ الْإِسْلَامُ لُبْسَ الْفَرْوِ(7) مَقْلُوباً».
آنچه را امام(عليه السلام) در سه بخش از اين خطبه درباره حوادث آينده جامعه اسلامى به عنوان پيشگوئي بيان فرموده، ترسيم بسيار دقيق و حساب شده اى از تمام حكومت هاى جبّار خودكامه در طول تاريخ است. هنگامى كه آنها پايه هاى خود را محكم مى كنند تمام نيكان و پاكان را از صحنه اجتماع كنار مى زنند و مديران و دستياران خود را از افراد بى بند و بار و بى ايمان و نوكر مآب كه به جاى كلاه، سر مى آورند، بر مى گزينند. مؤمنان را تحت فشار قرار مى دهند و مردم را به جهل و نادانى و بى خبرى سوق مى دهند. دروغ همه جا را فرا مى گيرد و صدق و راستى برچيده مى شود. فرومايگان بر مقدّرات مردم مسلّط مى شوند و بسيارى از مردم به حكم «أَلنَّاسُ عَلَى دِينِ مُلوُكِهِمْ» از آن حكّام و سلاطين درنده خو پيروى مى كنند. نظام ارزشي جامعه به كلّى دگرگون مى شود و فى المَثَل: بى عفّتى و ناپاكى مايه افتخار و پاكدامنى از اسباب سرافكندگى به حساب مى آيد.
اين گونه حكومت ها در محيط هاى مذهبى با مذهب نمى جنگند؛ بلكه سعى مى كنند مذهب را از درون تهى سازند و تعليمات آن را تحريف كنند و به اين طريق از احساسات مذهبى مردم به نفع مقاصد شوم خود استفاده كنند. خرافات را در ميان مردم ترويج مى دهند و به بعضى از ظواهر مذهبى اهميّت داده، عمق و باطن آن را از ميان مى برند. هرگاه با اين معيارهاى دقيقى كه مولا اميرمؤمنان(عليه السلام) در اين خطبه بيان كرده به جوامع دنياى امروز – مخصوصاً بسيارى از كشورهاى اسلامى – بنگريم، مى بينيم چقدر قابل تطبيق است. گويى امام(ع) از آن روز تمام حوادثى را كه امروز در جوامع مى گذرد با چشم مى ديده و همچون نقّاش چيره دستى آنها را با نوك قلم ترسيم نموده؛ تصويرى كه از هر نظر برابر با اصل است.
آنچه امام(عليه السلام) در اين خطبه پيش بينى فرموده است شباهت به رواياتى دارد كه از پيامبر اكرم(صلى الله عليه وآله) در اين زمينه نقل شده است. از جمله در حديثى مى خوانيم: «يَأْتِي عَلَى النَّاسِ زَمَانٌ وُجُوهُهُمْ وُجُوهُ الْآدَمِيِّينَ، وَ قُلُوبُهُمْ قُلُوبُ الشَّيَاطِينَ، كَأَمْثَالِ الذَّئَابِ الضَّوارِي، سَفَّاكُونَ لِلدِّمَاءِ، لَايَتَنَاهَوْنَ عَنِ مُنْكَرٍ فَعَلُوهُ، إِنْ تَابَعْتُهُمْ ارْتَابُوكَ وَ إِنْ حَدَّثْتَهُمْ كَذَّبُوكَ، إِنْ تَوَارَيْتَ عَنْهُمْ اغْتَابُوكَ. أَلسُّنَّةُ فِيِهمْ بِدْعَةٌ، وَ الْبِدْعَةُ فِيهِمْ سُنَّةٌ، و الْحَلِيمُ مِنْهُمْ غَادِرٌ، وَ الْغَادِرُ بَيْنَهُمْ حَلِيمٌ، أَلْمُؤمِنُ فِيمَا بَيْنَهُمْ مُسْتَضْعَفٌ، وَ الْفَاسِقُ فِيمَا بَيْنَهُمْ مُشَرَّفٌ … فَعِنْدَ ذلِكَ يَحْرِمُهُمُ اللهُ قَطْرَ السَّمَاءِ فِي أَوَانِهِ، وَ يُنْزِلُهُ فِي غَيْرِ أَوَانِهِ، وَ يُسَلِّطُ عَلَيْهِمْ شِرَارَهُمْ…»(8)؛ (زمانى بر مردم فرا مى رسد كه صورت هاى آنها، صورت هاى انسانى است و دل هاى آنها دل هاى شيطانى! مانند گرگان درنده اند؛ و پيوسته خونريزى مى كنند؛ و هيچگاه [با تذّكر و ارشاد] از منكراتى كه انجام مى دهند، باز نمى گردند! اگر با آنها همراهى كنى تو را متّهم مى كنند و اگر سخنى بگويى، تكذيبت مى كنند و اگر از آنها پنهان شوى غيبت مى كنند. سنّت [سنّت معصومين] در ميان آنها بدعت است؛ و بدعت در ميان آنها سنّت! عاقل در نظر آنها كسى است كه فريبكار و پيمان شكن باشد و فريبكار و پيمان شكن در ميان آنها عاقل و هوشيار محسوب مى شود. مؤمن در ميان آنها مستضعف و فاسق در ميان آنها مشرّف و گرامى است … در اين هنگام، خداوند آنها را از بارانِ به موقع، محروم مى سازد و باران هاى بى موقع [كه مايه فساد و تباهى است] بر آنها نازل مى كند و اشرار بر آنها مسلّط مى شوند).(9)

34 پاسخ

 1. ممنون ماریا جان همیشه بهترینی در غمگین‌ترین روزهای خودم برات مینوسم و امیدوارم خدا خودش به قلب‌هامون نگاه کنه🙏

  1. مرسی از نگاه زیبات در عین اینکه غمگینی.. راستش این روزها عجیب هر کسی به گونه ای غمگین هست.. غم کشور.. غم مردم.. غم حیوانات.. غم زنان افغانستان که چطور زیر شلاق طالبان زخمی میشن.. دروغ نیست اگه بگم این روزها نانم با اشک گره خورده. الهی مادر مقدس به ما نگاه کنه و ما رو ببخشه ..

 2. ممنون عزیزم به خاطر این پست طولانی.عزیزم اگه در کارگاه شرکت کنیم آیا لازمه که ارتباط تصویری هم داشته باشیم و حرف بزنیم؟ چون من معمولا با این قضیه راحت نیستم.🌹

  1. بله عزیزم.. شرکت در کلاسها و کارگاه ها حتما ارتباط لازم هست.. چرا راحت نیستی؟ این بخشی از تو هست که باید روی اون کار کنی

 3. چقدر من تحلیل هایی که مینویسید رو دوست دارم. تحلیل های ماه نو، ماه کامل، هر ماه میلادی و ..
  سال 2021 برای من خیلی متفاوت بود. حس های جدید تجربه کردم. تلخ ولی متفاوت و شیرین..
  تجربه استقلال- خلوت با خودم- تفکر درباره روحم- روبرو شدن با ضعفای شخصیتیم و متفاوت و درست عمل کردن و نترسیدن..
  چند وقتی بود که تنبلی میکردم برای انجام کاری. البته تنبلی معنی نداره. اهمیت اون کار برام کم بود و عقب مینداختم.. ولی الان اونطور نیستم..
  من عاشق شب یلدام.. یه حس عجیبی دارم بهش.

 4. ماریا جان ضمن خسته نباشی در قسمت تحلیل روزهای دسامبر ، در زیر چارت ۱۱ نوامبر تایپ کردید احتمالا نباید ۱۱ دسامبر باشد 🙏

 5. تحلیل جامعی بود متشکرم هم امید دارم و هم ..من از اسمان سخت نومیدم ایدوست ……ادرست در فیس بوک رو نمیتونم پیدا کنم لطفا در اینجا یا ونوسیها یا هر جایی که امکانس عست کامل بنویسید متشکرم ماریای عزیز

  1. ممنونم از توجه ت شعله عزیزم.. ادرس فیسبوک رو در استوری اینستاگرام گذاشتم و باز هم خواهم گذاشت. شاد باشید

 6. ممنون ماریا جان.امیدوارم همیشه بهترینها پیش روی شما باشه.🙏💚از اینکه همیشه به فکر مشکلات جامعه و مردم هستین از شما ممنونم.اینکه بی‌تفاوت نیستین خیلی برام ارزشمنده.دوست دارم🙏💚

  1. سلام نیایش عزیزم.. نوشتن تنها کاریه که ازم بر میاد.. کاش بیشتر می تونستم انجام بدم

 7. سلام عزيزم براستي با بياني پر محتوا آنچه ميگذرد را بيان كردي ومن روزهايي پر از تنش وسختي رو ميگذرانم واز ديدن اينهمه دورويي ونيرنگ وظلم دلم بدرد امده واينكه خيلي بيشتر از سابق چهره پشت پرده ونيات ادمها رو ميبينم واين برام خيلي سخته از خداوند مهربان ميخوام آگاهي و نور عشق وسلامتي را در ما ودنيايمان جاري سازد دوستت دارم❤️❤️❤️

  1. فرحناز عزیزم… در لحظاتی به سر می بریم که کیهان در حال پاکسازی خودش هست . سخت هست اما روح ما به دلیلی این شرایط را انتخاب کرده.. امیدوارم بتوانیم هر کدام از عهده چیزی که بر ماست به خوبی بر بیایم. برات شادی و عشق آرزو می کنم

 8. ممننونم ماریای نازنین
  در همه شرایط عشقت بر ما جاریست
  نور و برکت برای تو باشه عزیزم 🥰

 9. عالی بود سپاسگذارم از اطلاعات خوبی گه همیشه با بخشش فراوان در اختیار همگان قرار میدهید برای شما سرشار از برکت باشد آمین

 10. سلام ماریای عزیزم
  ممنون بابت آرامشی که بهم میدی
  بوس به روح پاک و قلب مهربانت.
  با همه وجودم از خدای بزرگ و کائنات طلب میکنم عکس و نور الهی رو برای قلب همه ی موجودات زنده ،عزیزانم،وخودم
  با همه وجودم می‌خوام که من هم بتونم مثل تو عزیز سرشار از آرامش و آرامبخش باشم برای روح و قلب دیگران 🌈🌈🌈

  1. آذر عزیزم.. ازینکه نوشته رو خوندی و بازخورد دادی برام بسیار ارزشمند هست. آرزو می کنم خداوند به همه ما نگاهی از سر مهر کند. روزگارت سرشار از عشق خداوند

 11. سلام ماریا جان شما صفحه اینستاگرام یا آدرس ایمیل یا شماره تلفنی ندارین؟
  من میخوام چارت شخصیم برام بخونین چیکار باید بکنم

 12. سلام خواهر گلم
  افتخار میکنم بهت که اولین هموطنم هستی و در این علم خوش درخشیدی
  برای یادگیری این علم از کجا شروع کنم شما چه مسیری رو پیشنهاد میدین آیا کتابهایی که توی این زمینه وجود داره قابل اعتماد هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *