Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Sagittarius
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه گرفتگی نوامبر، تنش دروغ و حقیقت

 

از دوستم خشمگین بودم
خشم خود را شجاعانه با او در میان گذاشتم
خشم من فرو نشست و آرام شد
ازدشمن خود خشمگین بودم
این خشم را در اعماق ضمیر خود بر هم انباشتم،
این خشم اوج گرفت
و تمام جسم و جانم را تسخیر کرد.
هر صبح و شب،
لرزان و هراسان نهال خشم را با اشکهایم
آبیاری کردم
و با لبخندی های ظاهری و فریبکارانه
بر این نهال نور تاباندم
و شب و روز رشد کرد
تا این که روزی به ثمر نشست
و یک سیب نورانی بر روی آن ظاهر شد
و دشمن من
این سیب را که می درخشید
مشاهده کرد
و او می دانست که این سیب از آن من است.
وقتی شب
چون ابری سیاه همه جا را در برگرفت
و او برای دزدی به باغ من آمد
صبح با خوشحالی دیدم
که دشمن من در زیر درخت
درازکش افتاده است.

| ویلیام بلیک| 

 

گرفتگی ۱۹ نوامبر اغازگر مسیر جدیدی است که میتواند تا ۱۸ ماه اینده را تحت تاثیر انرژی قدرتمند خود قرار دهد.

این ماه گرفتگی در پیوند با سدنا قدرت و فزونی گرفته و مربع ژوپیتر به آن ما را وادار میکند برای احیای حقوق اولیه زندگی(تارس) تلاش و مبارزه کنیم.‌ تنشی میان باورها و انچیزی که میتواند حس و معنای عمیق تری به ما بدهد..‌ (دگم ها و متعصبین این روزها در پی تصویب حقوق صیانت شهروندان از حیوانات مضر و ترسناک هستند که سگ و گربه را هم در این رده جای داده اند!!! و این سایه این انرژی است)

تنش سدنا و ژوپیتر اکواریوس ممکن است شما را به اپریل برگرداند زمانیکه در همین درجات قرار گرفت. مسایل آن موقع نیاز به بازبینی عمیق تر خواهند داشت. بعضی موقعیت ها ممکن است نیاز به تمام شدن داشته باشند و بعضی دیگر نیاز به تغییر.

مرکوری و خورشید میتواند حقایق پنهان یا پشت پرده مسائلی را روشن کند..‌ با مربع ژوپیتر افراط‌گر نباشید و با تراین نپتون احساسات پنهان‌تان را اجازه بدهید ابراز شوند.

ونوس در تراین با این گرفتگی است.. زندگی‌تان را انگونه که میتواند صلح و عشق بیشتری به خودتان و جهان اطراف‌تان بدهد بسازید.‌زاویه حمایتی اورانوس بشما امکان میدهد زندگی اتان را زیبا و عاقلانه مدیریت کنید.. اولویت بندی کنید و اهدافتان را در مسیری جدیدتر و با کیفیت بیشتر هدایت کنید. سرمایه‌گذاریهای جدید، روابط جدید را بر اساس قوانین جدید و قلبی خودتان پایه گذاری کنید.‌

 

مارس عقرب این الگوی انرژی را هدایت میکند و در اتحاد با خورشید و مرکوری است. هر چیزی را از دست بدهید و یا در مسیرتان ظاهر شود نیاز تکاملی روح شماست. هشیار و زیرک باشید.

پلوتو/خورشید در این گرفتگی واکنش‌های شدید را میتواند در پی داشته باشد. دیدگاه فردی لزوما درست نیست اما مراقب باشید اقتدار شخصی تان کنترل نشود. ‌دگرگونی پلوتو با از دست دادن است و هر چیزی از دست برود مانعی در رشد روح شما بوده.

ماه/سدنا و سترن بیایید به قوانین و حقوق اجتماعی، انسانی احترام بگذاریم. هر قانونی علیه قوانین طبیعت باشد ادامه دار نخواهد بود.

در نهایت
با وستا در کنار نودجنوبی و سدنا در کنار نودشمالی، اطاعت کورکورانه هرگز راه به مسیری بهتر نمی برد. باورها و عادتهای قدیمی در زیر شعله مقدس میسوزند و داستان جدیدی را شروع میکنند.

 

 

قوچ‌ها: گرفتگی در بخش منابع شخصی شماست. مسایل مربوط به ارزشها، پول، عزت نفس، مالکیت ها برایتان پررنگ میشود. ممکن است تشویق شوید به یک سرمایه گذاری جدید. عجله نکنید. ممکن است حقایقی دردناک برایتان فاش شود که شما را در انتخاب شریک یا حرفه مردد کند.‌ مراقب بدهی ها باشید.

تارس:گرفتگی در نشان خودشما رخ خواهد داد. یک انرژی قدرتمتد برای ساختن اینده ای متفاوت. با قدرت و جدیت در مسیر جدیدی که برایتان باز میشود حرکت کنید.‌ مرکوری و خورشید در بخش روابط شما هستند مراقب تحریف حقایق از طرف دیگران باشید. هشیار باشید اما واکنش نشان ندهید.

دوقلوها: گرفتگی در خانه دوازدهم شماست.. حجاب ها برایتان کنار می‌روند و رازهای اطرافیان برایتان فاش میشوند. جهشی به قلمرو جدید روحی و عرفانی میتواند دید شما را به تمام زندگی تغییر دهد. خورشید و مرکوری در بخش معمول شما هستند پس عادتهای اشتباه زندگی و سلامتی خود را ترک کنید.

خرچنگها: گرفتگی دربخش اجتماعی شماست. گروه ها و اجتماعات میتوانند موجب رشد چشمگیرتان شوند. ممکن است به فکر راه اندازی یک وبسایت افتاده باشید. هر چه هست بشما اینده ای متفاوت خواهد داد. به توانایی هایتان ایمان داشته باشید.

لئوها: گرفتگی در بخش شغلی جهش و تغییرات بزرگی را برایتان به ارمغان می اورد.‌ تغییرات در مسائل خانه میتواند برایتان رضایتبخش باشد. شغل جدید،خانه جدید و زندگی جدید شما را تشویق میکند که اولویت و با برنامه ریزی پیش بروید.‌

خوشه ها: گرفتگی در بخش فرصتها میتواند نتایج بزرگط در زمینه انتشارات، مهاجرت، مسایل حقوقی و یا تحصیلی داشته باشد. یک حوزه جدید یا رویکرد فلسفی جدید میتواند نوری بزرگ را به زندگی‌تان بتاباند. ونوس شما را تشویق میکند متفاوت از گذشته و با عشق بیشتر عمل کنید.

لیبراها: گرفتگی در بخش منابع مشترک شما میتواند باعث تقویت مالی و جذب شرکای قدرتمند شود اما مراقب بدهی ها باشید.‌ مرکوری میتواند حقایق پنهانی از اطرافیان را برایتان باز کند و مربع ژوپیتر ارزش‌گذاری شما روی ادمها را تغییر خواهد داد. عکس العمل نشان ندهید اما موارد فاش شده را در نظر بگیرید.

 

عقرب‌ها: گرفتگی در بخش روابط شما اوج یا پایان یک رابطه را رقم‌میزند. ‌با مارس ممکن است احساسات شدیدی را تجربه کنید که لازم است با صلح و ارامش بیشتری برخورد کنید.‌ مرکوری در نشان شما دیدگاه شما را نسبت به خودتان و عملکردتان مورد سوال قرار میدهد.

کماندارها: گرفتگی در بخش شماست که میتواند تغییرات بزرگی را در زمینه سلامتی، کار و مسولیتهای شما ایجاد کند و ونوس میتواند منابع درامدی جدیدی را برای شما رقم بزند.‌ مرکوری در کنار این گرفتگی باعث میشود حرفهای بازگو نکرده خود را بزنید.

کپریکورن ها: گرفتگی در بخش بیان میتواند موجب شکوفایی خلاقیت و شکوفایی استعدادهای پنهان شما شود. ونوس در علامت خودشماست و به شکوفایی خود واقعی شما کمک میکند.‌ یک عاشقانه بزرگ احتمالا به سرانجام می نشیند.‌

اکواریوس ها: گرفتگی در بخش داخلی تغییرات بزرگی را در خانه و خانواده برای شما رقم میزند.‌ رهایی و جدا شدن از گذشته برای شما الزامی است.

ماهی ها: گرفتگی در بخش ارتباطات شماست که میتواند موجب افشاگری های بزرگ شود. بر اساس حقایق تصمیم بگیرید و تغییرات که ایجاد میشود را به چشم مسیرهای جدید و نه مانع بپذیرید.

 

 

 

 

 

 

 

6 پاسخ

 1. بسیار عالی من همیشه این توصیه ها رو در نظر میگیرم و مایه دلگرمی و آرامش من هستید.متشکرم

 2. سلام به همه ی دوستان در فارسی استرولوژی
  از همه ی دوستان در باره ی این قانون جدید در مورد حیوانات خانگی خواهش دارم لطفا به جای استوری گذاشتن های بی اثر و ناله در فضای مجازی و امضا های بی جوابی که معلوم نیست به کجا میره ،
  تلفن رو بردارید هر فرد یک تلفن ، و شخصا به نماینده ی شهرتون زنگ بزنین و بپرسین به چه حقی چنین قانونی تصویب کردن و شما از کسی که مدعی هست نماینده و صدای شماست میخواین که خواسته ی شمارو در مجلس فریاد بزنه و خواسته ی شما لغو این قانون کثیف هست که نمونه ی بارز تجاوز به حقوق شهروندیه، اونقدر اینکار رو انجام بدین که هر کسی رو در خیابون دیدن یاد پیامک ها و تماس ها بیفتند و اینقدر با خیال راحت پول و خون و آزادی و شادی مردم رو نخورن و جوابگو نباشند، وقتی چنین قانونی رو رای دادن نباید آرامشی براشون بذارین تا وقتی صدای شما باشن و قانون رو لغو کنن،

 3. ماریا جان سلام
  روزت به خیر و شادی
  عزیزم لطفا عکس گروه اینیستا رو عوض کن و همون عکس، قبلی رو بزار.
  من خیلی وقته پیج شما رو دنبال میکنم.
  همیشه به من انرژی میدی
  خواهش میکنم عوضش کن 🌹🌹🌹
  برات امید موفقیت و شادی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *