Current Moon Phase

First Quarter Moon
First Quarter Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 9 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

ماه کامل نشان خرچنگ، زندگی راستین

چه فرق می‌کند
که در شهری بزرگ زندگی کنی
یا در شهری کوچک؟
زندگی راستین در درون ماست.
– خلیل جبران

 

ماه کامل در انرژی کاردینال آب خرچنگ در حالیکه لیلیت نیز بعد از نُه‌ ماه در حال ترک انرژی خرچنگ است، گویی زاده شدن دوباره ما در جهان است.. گویی نه ماه گذشته را در ریتم و جذر و مد زندگی گذراندیم و رشد کردیم‌تا اکنون پا به دنیای واقعیت ها بگذاریم.
و براستی آیا چنین نیست؟!!
برای ما که در این منطقه جغرافیایی زندگی میکنیم و حدودا ۵ ماه سخت را گذراندیم آیا این به مثابه تولد در آگاهی جدید نمی‌تواند باشد؟
اکنون ما از کیسه آبکی خود به دنیای سخت بیرون پرتاب شده‌ایم و به دنبال لنگرگاه زمینی هستیم که خود را به آن گره بزنیم.. به ادمی، رویایی، داستانی، امیدی برای زندگی جدیدی..‌

امشب بندناف ما از آن دنیای آبکی قطع می‌شود و ما پرانای حیات‌بخش را به درون ریه‌هامان می‌کشیم و دوباره در یک “من” اگاه‌تر متولد می‌شویم تا رشد جدیدی در سطح جدیدی داشته باشیم.
همانطور که مرکوری برگشتی نیز چسبیده به این ماه کامل است لزوم بازنگری دوباره منابع امنیتی عاطفی‌‌مان صدچندان می‌شود.. ‌بازنگری معنای زندگی راستین..
اگر قرار باشد این مرکوری برگشتی کازیمی شده در دل خورشید چیزی را بما نشان دهد، مربوط به دنیای بیرون نیست.. مربوط به هر آن چیزی است که از خود نمی دانستیم.. هرچیزی که از زندگی نیاموخته بودیم.. هر چیزی که نادانسته آن را به حیطه عمل آوردیم را به ما نشان می‌دهد.

ماه اکنون تمامِ خورشید کپریکورن را بازتاب می‌دهد به درون تک‌تک ما، چرا که رشد یک جامعه از رشد یک فرد آن جامعه آغاز میشود و ما مردسالاری نهفته در جامعه را می بینیم و درخشش انرژی زنانه ای که برای تسلط به خدای یانگ، نیاز به مرکوری برگشتی دارد.. نیاز دارد نگرش ها و فکرهای قدیمی را در آتش خورشید به سطحی دیگر برساند.

 

گلیف خرچنگ را نگاه کنید.. گویی دو خورشید در هم تنیده شده اند و این شما را به یاد لقاح یا تولد یک ستاره نمی اندازد؟ یکی نور بیرونی و یکی نور درونی و حال در این ماه کامل نور درونی سطح جدیدی از نور بیرونی را به ما بازتاب می‌دهد.. ‌نور بیرونی که از سطح مرکوری برگشتی نیز بر می خیزد تا ما را به پیروی های کورکورانه هشدار دهد.

 

لیلیت روی 29 درجه نشان خرچنگ

این وداع مادر است با همه ما.. با صندوقچه ای از تجربیات و یادها.. با این ماه کامل در بامداد شنبه مقدس، ما همه چیز را به گونه ای متفاوت خواهیم دید.. همه چیز را به گونه ای متفاوت از دیروز درک خواهیم کرد و گویی حجاب از چشم‌های ما برداشته می‌شود و ما زخم های یانگ‌گونه را حس میکنیم چرا که این ماه در مربع با کایرن است تا بما یاداوری شود بیداری خردورز انرژی  زنانه، قطبی لازم برای تکامل جهان است.. این شروع یک دوره جدید است برای هم‌افزایی درونی دو انرژی زنانه و مردانه جهان در روان تک‌تک ما.

لازمه رشد آگاهانه و تکاملی ما این است که به تاریکی های یانگ‌وار خود نگاه کنیم و آنها را از خود جدا کنیم.. این زمانی است که به درون خود نگاه کنین و ویژگی‌های زمانه یا مردانه بیان نشده خود را پیدا و دوباره معنا کنیم.‌

 

نماد سبیان ۱۶ درجه خرچنگ‌ اینگونه به ما می‌گوید…
مردی در حال مطالعه یک کتاب باستانی با کمک یک ماندالا
ماندالا نماد اتحاد اضداد در روان ماست.. مطالعه کتاب باستانی اشاره به آگاهی از الگوهای گذشته فرهنگی و اجتماعی است بنابراین‌ تجربیات ما از فرایندها هستند که درک جدیدی شکل گرفته و الگوی آفرینش جدیدی را می‌توان خلق کرد.

این ماه کامل پایان و آغازی جدید است تا واکنش‌های عاطفی خود را در سطحی جدید قرار دهیم.. حذف وابستگی های بیرونی از درسهای تکاملی خرچنگ‌است که در این ماه کامل مورد تاکید قرار میگیرد.
قوانین خورشید کپریکورن با مرکوری برگشتی باید بازنگری شود و در عین حال ما باید مراقب سخنانی باشیم که میتواند ما را به بیراهه بکشاند.

نشان خرچنگ‌چارت تولدتان زیر نور این ماه کامل فعال شده..
در اینجا احساسات زخمی که شخصیت شما را به یک شخصیت ضعیف سقوط می‌دهد نمایان می‌شوند و فراموش نکنید احساسات شما، انرژی جاری در روان شما هستند .. اگر این انرژی اولیه روح شما حرکت نداشته باشد، رکود احساسی را تجربه میکنید جایی که همه چیز برایتان بی معنا میشود.‌ بنابراین این انرژی ماه کامل این احساسات راکد شده را به جریان می اندازد و شما ممکن است آنها را بصورت احساسات شدید، خلق و خوی عصبی، اضطراب یا حتی خشونت تجربه کنید.. کافیست به این بالا آمدن احساسات آگاه باشید و بدانید که هر آنچه روی سطح می آید بیان نابالغانه انرژی زنانه و مردانه است که در حال آگاه سازی شما به یک قطب نادیده گرفته شده می باشد.

این ماه کامل رویارویی انرژی زنانه و مردانه نیست..‌ این تعادلی است که باید برقرار شود تا کنترل‌گری، سلطه و ترس به همدلی و شفقت و همکاری و مراقبت تبدیل گردند
و نکته مهم این است که

هر یک از ما، می‌توانیم با تولدی جدید و ارتباطی متفاوت از گذشته با خود، در ساختن دنیایی جدید سهیم باشیم.

از اینکه مرا در این نوشته همراهی کردید سپاسگزارم و برای شما و تمام مردم سرزمینم شادی را آرزو می کنم.

 

خداوند همیشه نگهبان شما باد🌼✨

 

7 پاسخ

  1. امشب ماه کامل خیلی زیبا بود و به لطف بارندگی دیروز ،اسمان بعد از روزها نمایان شد و میشد دید این ماه رو.من مریخ روی ۲۹درجه خرچنگ دارم .و امشب چقدر برای نرسیدن خودم در روابطم .حس بی اهمیت بودن خودم در رابطه ی قبلیم که تازه تمومش کرده گریه کردم .دوباره قل قل کرد و امد بالا خاطرات این سالهام .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *