Current Moon Phase

Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon

The moon is currently in Aquarius
The moon is 17 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

گذر ونوس از نشان آکواریوس،کهن الگوی زن آزاد

شعار مهم در کهن الگوی اکواریوس این است: “کاری را انجام دهید که برای آن آفریده شده اید و سهم خود را در سیستم و ارگانیسم زنده خود ادا کنید.”

انرژی هوای ثابت نشان اکواریوس به ما یادآوری می‌کند که اجتماعی شدن نباید به بهای فراموش کردن خود واقعی ما باشد. این کهن الگو تمرینی است برای ما تا لئوی وجودی خود را در بین گروه‌ ها و اجتماع ابراز کنیم و از متفاوت بودن هراسی نداشته باشیم. ما در کهن الگوی اکواریوس می آموزیم که این منحصر به فرد بودن هر فرد است که میتواند موجب رشد یک سیستم شود. برای مثال فرض کنید در یک اجتماع همگی پزشک باشند آنوقت تکلیف آموزش یا حتی تمیزی شهر چه کسی خواهد بود؟!!

حال ونوس که نماد اصل میل و همجوشی است با ترنزیت به این نشان بما می آموزد که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنیم در حالیکه فردیت و ارزش‌های خودمان را فراموش نکنیم. ترنزیت ونوس به نشان اکواریوس یادآوری عصر اکواریوس و حتی درسهای اورانوس است که در نشان تارس/نشان تحت حاکمیت ونوس و با همراهی نودشمالی ما با مسیرهای عالی‌تر و روشن تری ادغام میکند.

از آنجا که انرژی اکواریوس مرتبط با ذهن بالاتر است، اصل میل یا همان قلب ونوس خواستار ادغام آگاهی ما با افرادی است که می‌توانند روی رشد روحی و ذهنی ما تاثیرگذار باشند بنابراین ونوس که از انرژی تصفیه کننده پلوتو گذشته است، اکنون با آگاهی بالاتری می‌تواند همراهان خود را برای روابط و یا دایره اجتماعی خود انتخاب کند. کهن الگوی ونوس در این نشان ما را به نیازها و خواسته هایی بر می‌گرداند که آنها را بخاطر ترس های خود نادیده گرفته ایم.

سایه کهن الگوی اکواریوس ترس از نادیده گرفته شدن و طرد شدن است و ونوس در این نشان به ما می آموزد که هر انتقاد یا حتی طرد شدن می‌تواند بخشی از ما را نشان‌ مان دهد که نیاز به تغییر یا حتی ایجاد باور به خودمان را دارد.‌ شرطی شدگی های اجتماعی نباید ما را از “خود” بودن‌ منصرف کند، ما باید بیاموزیم همه ما در حال تکامل هستیم و هیچ کس کامل نیست و در دایره روابط با دیگری است که انسان می‌تواند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کند. در این انرژی ما تمرین میکنیم که وقتی در کنار بقیه روح ها قرار میگیریم، قدرت بیشتری را یافته و قادر به درک بیشتری از نیمه تاریک یا روشن خود هستیم.

انرژی ونوس در آکواریوس مرا به یاد قلب در سیستم بدن می اندازد، قلب یک عضو حیاتی است اما وجود رگها و مغز و بقیه اجزای بدن نیز لازم‌هستند. این یعنی ما یک بخش مهم از اجتماع هستیم که باید ایجاد کننده شادی و صلح باشیم.‌ انرژی اینرسی نشان ثابت اکواریوس در این تزنزیت شما را ابتدا متوجه خودتان میکند، چقدر خودتان و نیازهایتان را برای گرفتن تاییدات جمعی فدا میکنید؟‌ آیا جرات متفاوت بودن را دارید؟

مساله دوم که ونوس در این ترنزیت به آن می‌پردازد مساله آزادی است. از آنجا که نشان تارس با نودشمالی و اورانوس فعال شده است الگوی شتاب دهنده اکواریوس در تمام مردم میلی را بیدار و فعال می‌کند تا بخش زنانه خود را ابراز کنند. این ابراز مربوط به نوع آرایش موی یا چهره نیست مربوط به انرژی زنانه یعنی صلح، همدلی، حکمت و خردمندی است که خواستار تغییر نگرش های ساختاری جامعه پدرسالار مثل نابرابری، کنترل و استثمار هستند. انرژی ونوس میخواهد که این نگرش ها باید تغییر و تبدیل به انرژیهایی شوند که مبتنی بر برابری، همکاری و خردمندی است.

با ترنزیت ونوس در این نشان ممکن است کائنات شما را به سمت مسیری متفاوت هل دهد، ممکن است دیدگاه روابط، مسائل مالی یا نگرش های ارزشی شما در اثر یک ماجرا تغییر کند، ممکن است تصمیم به آغاز یک فعالیت جدید در سوشیال مدیا بگیرید. در هر حال در طی این ترنزیت از آگاهی های برتر مسیرهای درست را به شما نشان خواهند داد و کائنات توجه شما را از طریق احساس یا ادمها به مساله ای جلب خواهند کرد.

ترنزیت ونوس به نشان آکواریوس
ترنزیت ونوس به نشان آکواریوس

این ترنزیت با ژوپیتر در زاویه خوب قرار میگیرد، فرصتی تا به استعدادها و توانایی هایتان اعتماد کنید

با مارس نیز در سکستایل است، فرصت خوبی است تا نگرش های قدیمی خود را به روزرسانی کنید و دیدگاه های شرطی خود را شناسایی کنید

با کایرن نیز در سکستایل است، شناسایی الگوهای شرطی شده اولین قدم برای شفای زخم‌هایی است که روی هویت خود احساس می‌کنیم

با اورانوس در تنش قرار میگیرد تا بما یاداوری کند عشق اسارت نیست، آزادی است. عشق مورد تایید دیگران به هر قیمتی قرار گرفتن نیست، این مربع به ما می آموزد همه ما جز یک پیکره واحد هستیم و جتی با کسی که نمی شناسیم مهربان و صادق باشیم چرا که او بخشی از خود ماست.

و در عبور از درجات پایانی نشان آکواریوس ونوس با سترن پیوند می خورد ، ما باید از رنج های گذشته و شکست های گذشته عبور کنیم و درس بگیریم، تجربه های عاطفی و احساسی گذشته، بلوغ بیشتری به ما می بخشند و به ما کمک می‌کنند تا با دیدگاه ارزشمندتری با دیگران ارتباط قرار کنیم.

 

امیدوارم این گذر برای شما شاد و نیک باشد.

فائزه🌼

 


بیایید زن وحشی خندان و آوازخوان را هم اکنون بازگردانیم، و «آن» را که ما را بی نهایت دوست دارد فرا بخوانیم.

8 پاسخ

  1. فائزه جون ،به طور کلی آیا تعاملات نجومی سال ۲۰۲۳ مثل سال ۲۰۲۲ یونیک و سرنوشت سازه مثل پیوند ژوپیتر و نپتون یا اورانوس و نود شمالی ؟

  2. ممنون فائزه جان،خیلی خوب توضیح دادین.
    من امروز ماهیت واقعی همکار سابقم بهم ثابت شد. کسی که تا زمانی که بودم باهام‌دوستی میکرد و از وقتی ازونجا کنده شدم و دست به تجربه های جدید زدم ارتباطش رو قطع کرد و الان بهم ثابت شد که به شدت حسادت داره.
    تصمیم گرفتم اون حضور بیخودش توی پیج هام رو هم بگیرم و کلا این رشته رو قطع کنم.

  3. فقط میتونم بگم فائزه جان خوش به سعادتت.که درمسیرآسترولوژی هستی.عزیزم موفق وپایدارباشی😙
    درحسرت این مسیرهستم ولی گویا مسیرمن نیست😢

  4. سپاس و تشکر….عالی بود واقعا…چیزایی که گفتین و نوشتین من همشون و حس میکنم و الان تو این انرژی ها هستم💜💜🙏🏻🙏🏻💗💗

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *