Current Moon Phase

Full Moon
Full Moon

The moon is currently in Scorpio
The moon is 13 days old
آرشیومطالب

چارت تولد، نقشه ای از تکامل روح هر فرد

ترکیب‌بندی سیارات‌تان داستانی را تعریف میکنند.. از اینکه چه کسی هستید و قرار است به چه کسی تبدیل شوید..‌ این داستان انرژیهای حیاتی کارمیکی است که با خود به این تجسم آورده اید و باید بیاموزید آنها را چگونه هدایت کنید

 

“نستور بانگ برآورد:
یاران، خود را دست پروردگان شایسته آرس نشان بدهید، و تنها از ننگ‌ بهراسید”

ایلیاد- سرود پانزدهم

 

 

اغلب در زندگی مواقعی پیش می‌آید که چیزی در درون‌ ما، غره می‌کشد و می‌کوبد و ما نمی‌دانیم آن چیست..‌ چیزی که کالبد فناپذیر ما را به عملی، انجامی و برداشتن قدمی و حرکتی وادار می‌کند تا تجربه ای را رقم بزنیم. این انرژی تابش شده از چهارمین سیاره منظومه شمسی بسمت زمین است.‌ جو نازک و پوسته ای که از آهن و نیکل تشکیل شده و تشعشات خورشیدی را با اکتاو 33Rd با فرکانس 144.72 هرتز بسمت ما برمی‌گرداند و مرکز آگاهی اول ما را تحریک میکند.‌ مرکز اول آگاهی که ما را وادار می‌کند از خودمان سوال کنیم در جستجوی چه چیزی هستیم؟؟

 

شروع سفر دوسالانه مارس به دور زودیاک

اکنون نقش همان قهرمان اسطوره ای را داریم که باید سفری جدید را آغاز کنیم.. انرژیها و اکتاوهای فعال شده در این سفر نشان قوچ در طول ۱۲ سال تکرار نخواهند شد.‌ مارس در این سفر با انرژی ژوپیتر پیوند خواهد خورد. پیوندی که پیشینه آن به may سال 2011 بر می گردد. انرژی که به شما کمک می‌کند تا بر تمام ضعف‌های خود غلبه کنید، نیروهای فراموش شده‌تان را بازیابی کنید و سفر جدید زندگی‌تان را آغاز کنید. چیزی که بر قدرت انرژی مارس و انرژی کاردینال قوچ می افزاید، نزدیکی مارس به زمین است که امسال و در 8 دسامبر به اوج خود می‌رسد.

 

Perihelion مارس و تقویت انرژی کاردینال آتش 

این نزدیکی را که به اسم Perihelionمیشناسیم، گرانش و انرژی مغناطیسی بیشتری را به زمین وارد کرده و این موضوع با تاثیرگذاری بر مرکز آگاهی چاکرای اول موجب تاثیرگذاری بر غدد درون ریز مربوط به آن مرکز آگاهی، یعنی غدد فوق کلیوی می‌شود.. ‌غدد فوق کلیوی دارای دوبخش هستند؛ بخش بیرونی و بخش درونی که ترشح هورمون‌های آدرنالین و نورادرنالین را بر عهده دارند. این دو هورمون، هورمون‌های رشد و بقا هستند که تنظیمات سیستم عصبی را برای مبارزه یا فرار تحریک می‌کنند.

ترشح این هورمون باعث انقباض عروق و شبکه های رگ‌های خونی میشود تا جریان خون را بسمت بخش های عضلانی اصلی هدایت کند.‌ به عنوان مثال در قلب سرعت و نیروی انقباض را افزایش می‌دهد بنابراین پمپاژ خون افزایش یافته و به دنبال آن فشار خون نیز افزایش می یابد.‌ با افزایش این هورمون توانایی بدن هم برای احساس درد پایین می‌اید( برای اینکه فرد در صورت اسیب‌دیدگی اونو بیشتر درک کنه و یا فرار کنه یا مبارزه) و در عین حال باعث ترشح انسولین می‌شود برای کمک به آن.‌

از آنجا که ژوپیتر هم در نشان قوچ فعال است و انسولین در پانکراس تولید میشود( وابسته به ژوپیتر) این ترشح بشدت افزایش می‌یابد.

برداشت من در مورد این انرژی این است که پویایی مارس در کنار ژوپیتر باعث سنتز پروتئین و افزایش رونویسی DNA می‌شود چرا که فعال شدن گیرنده های انسولین بر کانالهای پروتئینی در غشای سلول و کدنویسی ژن‌ها تاثیرگذار هستند.

 

تقویت انرژیهای شورع کننده با پیوند مارس و ژوپیتر

با قرار گیری ژوپیتر در انرژی کاردینال و آتش و قرار گیری این‌نشان در خانه های متفاوت می‌تواند علائم متفاوتی را هم بروز دهد اما چنانچه درگیر اضطراب، تورم، خارش پوست، اضطراب، از دست دادن کنترل مدفوع یا ادرار، سردرد، افسردگی یا میل به مصرف قند شدید در قدم اول بدانید که این یک انرژی به حرک درآورده و پویاست که شما را تحریک میکند تا سفری مخاطره آمیز را به افق‌های دور آغاز کنید.. تحصیلاتی را آغاز کنید که شاید تصور کنید برایتان سخت یا حتی غیرممکن است.. باوری را به سطح جدیدی از آگاهی بکشانید که عمل و کنش شما را در زندگی‌تان تغییر می‌دهد چرا که مرکوری برگشتی در نشان تارس شما را به انجام این کار ترغیب می‌کند. این یک موج انرژی قدرتمند است که بشما امکان می‌دهد آنچه را با تجدید نظر انرژی مرکوری انتخاب میکنید، با تمرکز و قدرت بیشتری دنبال کنید.

این آغاز سفردوسالانه جدید مارس است که میتواند تاثیرات انرژیکی قدرتمندی نه فقط روی انسان، بلکه در حیات ارگانیسم سیاره زمین نیز داشته باشد. انرژی خودجوش و کنش محور ان‌ به انسانها این امکان را میدهد که با جسارت و قدرت بیشتری خواسته های خود را دنبال کند. سایه این انرژی خودمحوری و بی حوصلگی و احساس خشم است که میتواند بروز کند.

تاریخ های زیر نقاط حساس این ترنزیت هستند
May 29, Mars Conjunct Jupiter
June 1, Mars Square Lilith
June 15, Mars Conjunct Chiron
June 28, Mars Sextile Saturn
July 2, Mars Square Pluto

این‌پست به توالی تزنزیتهای آینده اپدیت خواهد شد.

اگر میخواهید بدانید این تزنزیت کدام بخش از نمودار تولدتان را تحریک میکند که قدم هایی جدید بردارید، ابتدا نمودار تولدتان را از این بخش استخراج کنید و بینید نشان قوچ کدام خانه فعال شده است. آن ها خانه در حال دریافت انرژیهای تقویت کننده ای است که به شما امکان میدهد قدم های جدیدی را برای  سال آینده بردارید.

 

 

 

ناماسته

 

 28 May … به روز رسانی :

 

تاثیر ترنزیت مارس بر روی 12 نشان زودیاک

انرژی مارس در قوچ که با ژوپیتر همراه می‌شود به ما قدرت و خردی را می‌دهد تا بتوانیم زندگی خود را تغییری بزرگ و چشمگیر دهیم. با توجه به اینکه مرکوری هم برگشتی است در بخشی از این ترانزیت مارس آنچه نظر ما را به خود جلب میکند، می‌تواند ما را در آستانه اتفاقات بزرگی قرار دهد. این ترانزیت فراوانی بزرگ برای شروع و عمل کردن در مسیرهایی جدید و متفاوت از گذشته است. توضیحات ذیل می‌تواند بشما راهنمایی دهد که این انرژی آتش اشتیاق و شروع کننده کدام بخش از زندگی شما را فعال می‌کند.

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ قوچ‌ها:

با این انرژی شما بیش از همیشه احساس خواهید کرد به تغییری بزرگ‌نیاز دارید. حس میکنید باید قدم‌های بزرگتری بردارید و حضور کنونی تان در زندگی کافی نیست..‌ این انرژی است که به شما این قدرت را میدهد با هر مسیر کهنه و قدیمی در زندگی تان خداحافظی کنید و با خردمندی قدم های بزرگتر و اگاهانه تری را برای رشد بردارید. کوله بار تجربیات گذشته تان امروز نوری خواهند شد برای آینده‌تان و فقط کافیست که تجربیات گذشته تان را در تصمیمات آینده لحاظ کنید تا بهترینها را برای خود بیافرینید.

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ تارس:

مارس در این ترانزیت خانه معنوی شما را روشن می‌کند. این یک دوره پاکسازی و بهبود خستگی‌های گذشته است تا دوباره سلامت و انرژی جسمانی و عاطفی و روانی خود را بدست آورید. این یک انگیزه درونی روحی قدرتمند است که خودتان را از انرژی‌های کهنه عاطفی و روحی خلاص کنید. خاطرات و ناامیدی را دور بریزید تا با عشق و ایمانی جدید زمانی که مارس وارد نشان خودتان میشود، شروع به برداشتن قدم های محکم کنید. اگر احساس خواب آلودگی یا خستگی میکنید به زبان بدن خود توجه کنید و استراحت کنید. همچنین در این دوره مدیتیشن و یوگا می‌تواند در ایجاد بالانس در کالبد عاطفی و روحی‌تان بشما کمک کند.

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ دوقلو:

شما دوقلوها احتمالا این روزها در انرژی بازگشت مرکوری با یک ذهن آشفته روبرو شده اید .. کارهای نیمه تمامی که باید آنها را تمام کنید را در اولویت بگذارید و اگر کاری جلو نمی‌رود به آن مهلت و زمان بدهید. مارس در بخش اجتماعی شما در ارتباط خوب با محورنودها است که توجه شما را به الهاماتتان برای برداشتن یک قدم بزرگ برای اگاهی دیگران بر می انگیزاند. زمان آن رسیده که فکرها و الهاماتتان خود را عملی کنید، این شروع می‌تواند حتی ایجاد یک پادکست تا راه اندازی وبسایت ‌تان باشد. همچنین این انرژی می‌تواند شروع یک سفر پرماجرا برای شما باشد یا شروع یک ‌کار خیر در کنار افرادی که آنها را نمی شناسید. در هر حال کار تیمی اکنون میتو اند سطوح تجربیات شما را ارتقا دهد.‌

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ خرچنگ:

با انرژی ماه که در فصل گرفتگی ها هستیم شما خرچنگ‌ها بیش از همه احساس می‌کنید که‌چیزی در درون‌ شما در حال جوش و خروش است و شما را وادار میکند تا توانایی هایتان را بیشتر باور کنید. انرژی مارس در قوچ‌نیز حالا انرژی ویژه ای به شما در تلاش‌های شغلی‌تان می بخشد. مارس تحت حمایت انرژی نودهاست که بشما قدرت می‌دهد تا قدمی بزرگ درمورد شغل یا اقتدار یا جایگاه اجتماعی ‌تان بردارید کا در این بین دوستی ها و گروه های اجتماعی که در آنها هستند می‌توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند.‌

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ لئو:

با عبور مارس از نهمین‌خانه نمودار تولدتان در حالیکه انرژی آن مسیر دارمایی شما را روشن می‌کند زمان بزرگی برای ایجاد و کشف فرصت‌های جدیدی است. زمان برداشتن قدم های بزرگ است اما مساله این است که آیا شما همچنان به محدود کردن خودتان بر اساس باورها و اعتقادات قدیمی ادامه می‌دهید یا از گذشته خود فراتر می روید و نشان می‌دهید که هیچ غیرممکنی برای شما وجود ندارد. از آنجا که شما لئوها یک نشان ثابت هستید اغلب تمایل دارید به باورها و عقایدتان پایبند بمانید اما با انرژی مارس در خانه فرصتها زمان آن رسیده که با نگرشی جدید به خودتان و ناشناخته ها اعتماد کنیدو اجازه دهید تجربه های جدیدی را کسب کنید.‌

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ خوشه‌ها:

در حالیکه مارس از هشتمین‌خانه شما عبور می‌کند شما احساس انرژی بیشتری را در ناحیه کاندالینی خود دارید. یک پویایی دردنی قدرتمند که توانایی عبور شما را از از مانعی فراهم‌می‌کند. از آنجا که مارس شما را به برداشتن‌قدم‌های جدید برای تکمیل بخش دیگری از مسیر روحی ‌تان حمایت می‌کند میتوانید کاری جدید را در زمینه مطالعات خارجی، ترجمه، آموختن علوم متافیزیکی و حتی بازگشت دوباره به دانشگاه بردارید.‌ فقط،کافیست تجربیات گذشته‌تان را نادیده نگیرید و با قدرت از زخمها و اسیب‌های گذشته پلی برای اینده بسازید. انهنگام خواهید دید ‌که این پویایی درونی چگونه تمام زندگی‌تان را تغییر خواهد داد.‌

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ ترازوها:

با عبور مارس از نشان قوچ‌تمام انرژیهایی که ونوس برای شما فعال و شما را از آنها آگاه کرده بود، اکنون شعله ور می‌کند. مارس در انرژی حمایتی با نودهاست و این موضوع نشان می‌دهد اقدامات شرکای کاری یا عاطفی شما اکنون می‌توانند مسیرهایی کاملا جدید را برای شما بیافرینند. برخوردهای بین شما و اطرافیانتان در برهه کنونی هر چه باشد(حمایت شونده یا حتی زخم زننده) مسیر شما را برای تصميمات آینده روشن می‌کند و اگر در هر بخشی دچار تنش هستید این ترانزیت بشما کمک می‌کند تا صلح را دوباره به آن بازگردانید. در هر حال، اکنون دیگران اینه ای هستند که بشما مسیر آینده را نشان می‌دهند.

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ عقربها:

سفر مارس از نشان قوچ‌برای شما عقرب ها یک دوره تمرکز و خودسازی است. بدون شک آخرین گرفتگی تنش زیادی را بشما وارد کرده و ممکن‌است هنوز تحت اثر انرژی آن‌ خستگی مداومی را احساس کرده باشید. این ترانزیت به نوعی در حکم بازسازی انرژی‌های از دست رفته شماست و بهبود روح و ذهن و جسم شماست. حمایت مارس از انرژی نودها نشان می‌دهد که کوچکترین کار شما(حتی یک تغییر کوچک در نحوه تنفس کشیدنتان) می‌تواند به تغییری بزرگ در مسیر روحی اتان منجر شود. تغییر دادن حرف زدن یا حتی صبوری تان در گوش دادن به دیگران می‌تواند شرکای جدیدی را در کنار شما قرار دها که آینده متفاوتی را برای شما رقم بزنند. بنابراین‌با این انرژی با خودتان و دیگران صبورتر و مهربان‌تر باشید.

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ کماندارها:

با عبور آتش مارس از خانه پنجم‌تان این بخش عاشقانه‌ها و بیان خودتان است که شوری دوچندان میگیرد. شما کماندارها همیشه مملو از انرژی هستید و اگر گرفتگی ها شما را در تنش ذهنی قرار داده‌اند اکنون زمان‌قدرتمندی است که با شوق جدیدی به نیازهای خودتان گوش و توجه کنید. حمایت مارس از انرژی نودها موانع ذهنی یا روانی شما را برمی‌دارد تا بیشتر به خودتان ایمان بیاورید. اگر والد هستید این زمان خوبی است که با فرزند خود بیشتر وقت بگذارید و به نیازهای او توجه کنید.

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ کپریکورن‌ها:

مارس در بخش خانگی شما اتش فعال و گرم خود را روشن می‌کند..‌ این انرژی آتش ممکن است شما را ناگهان وادار کند که دکوراسیون خانه را تغییر دهید و یا به عنوان مثال در بخش جنوبی یا شرق خانه‌تان یک گلدان گل بگذارید.. آنچه اینجا اهمیت دارد این است که به احساس درونی تان توجه کنید چرا که یک تغییر کوچک در دکوراسیون خانه می‌تواند یک‌تغییر انرژی بزرگ را در خانه شما بوجود بیاورد. این گوش سپاری به احساسات درونی تان ناخودآگاه انرژی خلاق درونی‌تان را هم فعال خواهد کرد. اگر والد هستید میتوانید از احساسات کودکتان هم برای این‌تغییر دکوراسیون بهره بگیرید. در هر حال انرژی مارس در قوچ زمانی است که شما دررکنار عزیزانتان احساس آرامش و قوت قلب را تجربه کنید.

 

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ اکواریوس:

با عبور شعله های مارس از سومین‌خانه شما و خصوصا که مرکوری برگشتی است مراقب باشید که حرفهای دیگران و خودتان منجر به سوتفاهم نشوند. این‌انرژی کلام شما را گرم و ارتباطتان را پویا خواهد کرد. با پویایی مارس به نودها شما ترغیب میشوید که خواسته های خودتان را بدون سانسور کردن به خانواده و اطرافیانتان بگویید و از دیگران‌علاوه بر حرف،انتظار عمل هم داشته باشید. وقت آن‌است که از آدمهایی که فقط حرف می‌زنند جدا شوید و انتخاب های معنادارتری را در زندگی خود بگنجانید.

تاثیر ترنزیت مارس بر نشان خورشیدی و رایزینگ ماهی ها:

با عبور مارس از خانه دوم و منابع شخصی‌تان یک انرژی پویا و فعال شما را وادار میکند به یک کار دوم که منشا گرفته از استعدادهایتان است توجه کنید.‌ حمایت مارس از نودها یعنی به ایده‌هایتان توجه کنید و آنها را نادیده نگیرید. اکنون انرژی زیادی دارید تا آن ایده‌ها را روی میز بیاورید و از استعدادهایتان‌یک‌منبع درآمدی برای خودکفایی خود خلق کنید.

 

 

 

110 پاسخ

 1. عالی بود ،من در اون زمان باید کنکور میدادم برای من تحصیلات مهم بود نه صرفا خود تحصیلات…اینکه می خواستم زنی آزاده و موفق بشم و رویاهامو به واقعیت تبدیل کنم ، از زمان کودکی و نوجوانی رویاهای زیادی داشتم در این زمینه و برای من مهم بود و من به اشتباه وارد رشته ی دیگه ای شدم که با احساس و علاقه‌ی من هم خونی نداشت ، الان دارم برنامه ریزی می کنم وارد رشته ی مورد علاقه ام بشم و رسالت روحمو برای علاقه ذاتی م به سرانجام برسونم امیدوارم بتونم مفید واقع بشم

 2. سرکار خانم ناظمی بزرگوار مطلب فوق العاده ای بود، به عنوان یک خورشید کپریکورن با ماه خوشه و طالع عقرب که بسیار سختگیر و نکته سنج هست باید اغراق کنم نوشته های شما خاص و آموزنده هستند. با آرزوی سرفرازی برای شما

 3. من مارس رو در خانه چهارم دارم ماریا جان و همین امروز دعوای سختی کردم و میدونم باید شروع کنم به یادگیری اینکه مستقل باشم . پست فوق العاده ای بود

 4. چقدر دوست دارم نوشته هات رو ماریا جان. کاملا مشخص هست که نویسنده سعی در آگاهی فرد داره. ایمان دارم تو آینده درخشانی داری چون بی دریغ آنچه رو یاد گرفتی به ما هم یاد دادی . از طرف یه دختر ونوس توی عقرب و مارس توی دوقلو

 5. این انرژی برای من مثل نقطه جوش آب برای تبدیل شدن به بخار و یک عروج و حرکت بزرگ اتفاق افتاد جوری که با بند بند وجودم فشار و درد این حرکت را حس کردم….این چه زیباست که
  هرآنچه در پایین است پژواک آن چیزی است که در بالا است؛ و هر آنچه در بالاست پژواک آن چیزی است که در پایین است.

 6. مرسي كه برامون وقت ميزاري زيبا جان
  ماريا جان من خونه ٥ قوچ ماه دارم و رو به روي ماه خورشيد تو ترازو دارم
  خيلي احساساتي شدم من و همينجوري اشك كه مياد
  يه راهنمايي ميكني مرسي 🙏❤️

 7. بسیار عالی و دقیق هست مطالبی که عاشقانه در اختیار ما قرار میدی عزیزم سپاسگزارم❤

 8. نميدونم كامنتم ثبت ميشه يا نه هيچ وقت نفهميدم😂
  دستمم خورد رو ستاره ها و گرنه كه امتياز شما تا آخرين ستارست

 9. می ۲۰۱۱ داشت جرقه های زیر و رو شدن کل زندگی من و خانوادم میخورد… ما اگاه شدیم اما وااای از روزهای وحشتناک بعدش

 10. حالا هم که مارس وارد خونه ی چهارمم شده…. 😔😟 من از نگرانی تکرار دوباره ی اتفاقات ۲۰۱۱ حتی نمیتونم نفس بکشم…

 11. مثل همیشه مطالب عالی و دقیق هست شکر برای حضور شما ماریا جانم🌹🤍💫

 12. ماریای عزیزم من قوچ در خانه ی سوم دارم
  یک سوالی دارم ک هیچوقت از ۲۰۱۷ ک با استرولوژی اشنا شدم نپرسیدم
  آیا این تعاملات روی حیوانات ما هم تاثیر داره ؟

 13. ممنون ماریا جان .مثل همیشه عالی بود.من دقیقا انرژی مارس رو حس میکنم دقیقا ۲۴ ساعت قبل ورود مارس به قوچ که در درجات پایانی ماهی بود به حدی حال جسمی و روحی من سنگین بود که به غیر از خودم خانوادم متوجه شده بودن اما جالب اینکه تقریبا ساعت ۱۲ شب یه انرژی به من برگشت که خودم هم واقعا متعجب شدم .من مارس در ماهی در خانه هشت دارم .و نشان قوچم در خانه هشت و نه قرار داره

 14. ممنون از هزینه فرصتی که برای من هدیه میکنید الهی قلبتون مملو از تمام احساسات ناب

 15. ممنون از هزینه فرصتی که برای من هدیه میکنید الهی قلبتون مملو از تمام احساسات ناب

 16. باسلام
  نوشته‌ها و همه‌ی کارهای خانم ماریا عالی است من خیلی استفاده می‌کنم و راهگشای کارهایم است.

 17. مرسی ماریا جون بابت توضیحاتت با قلم زیبات🌺🌺🙏
  من خونه ۱۲ چارتم که در اون ماه در اتصال با نود جنوبی دارم فعال شده

 18. ممنون ماریای عزیزم بخاطر این مطالب آگاهی دهنده من قوچ رو در خانه ی ۱۰ ام دارم میشه یه راهنمایی کنید که توی این ۲ سال چه مسیری برای من روشن میشه

 19. سایتتون فوق العاده هست من قبلا چارت تولد و مطالب مشابه رو‌در سایت خانم راشل میخوندم ولی از وقتی با این سایت آشنا شدم دیگه از اون استفاده نکردم به دلیل توضیحات ساده و روانی که در سایته و برای کسی که با آسترولوژی در حد کم هم آشنایی داشته باشه قابل فهمه
  ممنونم ماریا جان و گروه خوبتون 🙏🙏❤️❤️
  مسیرتون همواره سبز باشه و در عشق و نور باشید و بمانید

 20. ماریا جان مرسی که برامون می نویسی و تاریخ های مهم رو هم یادآور شدی 🙏🏻🏵🍀

  1. ممنون ماریای عزیز بابت آگاهی.الهی بهترین ها برای همه و شما و ما باشد به یمن اقتدار مشیت‌ و مصلحت مبارک الهیش.آمین💫🌱

 21. سلام خداقوت
  بابت زمانی که صرف میکنید و اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار میدید سپاسگزارم

 22. درود بر شما ماریا عزیزم.من همیشه نوشته های شما را دنبال میکنم و از این نوشته ها استفاده میکنم و البته این نوشته ها سر شار از نور است قلم شما منحصر به خودتان و خاص است و صد البته آگاهی بخش . سپاس از تو ماریای عزیزم.

 23. درود بر شما ماریا عزیزم.ماریا جان فکر میکنم این بخش از سایت مشکل دارد چون من هر بار دیدگاه نوشتم ثبت نمیکند و پیام های خاصی می دهد مثلا این بار پیام داده دیدگاه شما تکراری است.سپاس از تو دختر نور

 24. امیدوارم این سفر دوسالانه به سوی صلح و ارامش باشه برای تمام ساکنان زمین🙏🏼💓🙏🏼

 25. سلام ماریای مهربون 🤍
  من دیروز بشدت قلبم درد میکرد.
  سرگردون بودم… دلم میخواست یه کار جدید و متفاوت بکنم… دلم می‌خواست صدای قلبمو واضح تر بشنوم… دنبال خودم بودم… بشدت سرگردون و بی‌حوصله!
  چندباری قلم به کاغذ زدم و به هدف نرسیدم… انقدر که این هدف عمیقه!
  این انرژی خونه ۸ چارت منو درگیر خودش کرده… نود شمالی در قوچ در خانه ۸.
  ممنونم بابت این آگاهی روح زیبا 🌝

 26. سلام ماریای عزیزم
  با خوندن این مطالب تازه فهمیدم چرا من انقد رفتارام عجیب شده،کارایی که معمولا نمیکردم رو انجام میدم ،یجور رفتارای برون ریزی دارم،از ادما عصبی ام،خلاصه هرچی که هست امیدوارم خیر باشه🤩مرسی از تو بابت تفسیرهای قشنگت

 27. سلام ماریای مهربون .فوق العاده مطالب عالی بود .سپاس . عشق و نور بر شما جاری ای روح زیبا و اگاه❤💚

 28. ماریای عزیزم لذت همیشه لذت میبرم از قلم زیبات و اینکه انقد شیوا از انرژیها مینویسی .این آغاز جدید در این انرژی رو با تمام وجودم دارم حس میکنم و تصمیمات سختی رو در این دوران برای خودم گرفتم و مطمئنم که تواناییش رو بیشتر از هر وقت دیگه ای دارم .ممنون ازاطلاعاتت❤️

 29. سلام ماریا جانم ممنون از اطلاعات و آگاهی که میدی ♥️♥️♥️
  الان من ۲،۳ روزه کمرم گرفته و درد دارم مربوط به همین انرژی هست؟

 30. ماریای عزیز ممنونم از تمام نوشته هات چقدر برای تصمیم گیری های آینده به من کمک کرده و این مطلب منو برده به خاطرات ۲۰۱۱ که به قلبم گوش ندادم و سقوط کردم

 31. ماریا جان تو یک پیشرو هستی وظیفه تو شاید آگاه کردن دیگران بود همیشه پرتوان دلشاد باشی و نور قلبت تابان

 32. خود محوری،بی حوصلگی و احساس خشم چقدر این روزها در من خودنمایی می کنند.خشم از خودم بخاطر تمام آنچه خود را هرگز ندیدم.بی حوصلگی نسبت به خودم.احساس می کنم بسیار زیاد خودم رو تحت فشار گذاشتم بخاطر آدم های پوچ و خود محوری.در این مقطع از زمان تنها خودم و پسرم بیچاره ام که حتی برای آب خوردن هم به من نیازمند است برام مهم هست و بس و بسیار هم راضی هستم از طرز فکرم

 33. خود محوری،بی حوصلگی و احساس خشم چقدر این روزها در من خودنمایی می کنند.خشم از خودم بخاطر تمام آنچه خود را هرگز ندیدم.بی حوصلگی نسبت به خودم.احساس می کنم بسیار زیاد خودم رو تحت فشار گذاشتم بخاطر آدم های پوچ و خود محوری.در این مقطع از زمان تنها خودم و پسرم بیچاره ام که حتی برای آب خوردن هم به من نیازمند است برام مهم هست و بس و بسیار هم راضی هستم از طرز فکر خود

 34. من آماده ام که سفر زندگی خودم رو به بهترین شکل آغاز کنم با فعال شدن این انرژی و همچنین بر ترس های خودم غلبه کنم.
  نشان قوچ در خانه 8 (ده درجه) و خانه 9 (به اندازه بیست درجه) من هست.

 35. مارياي عزيز مرسي كه از دانش ات را از دريجه قلبت عبور ميدي و مي نويسي . نشانه ها آمده اند تا با عبور از سايه ها بهترين بهره رو از اين ترنزيت ببريم💫🌻

 36. ممنون ماریا جان ، این که از نظر فیزیکی هم توضیح میدهید که در کجای بدن تأثیر دارد برای من خیلی جالب هست خیلی … موفق باشید 🦋🕊🤍🙏🏻

 37. سلام ماری جان.من بسیارآموختم و می آموزم ازت..روح ام تشنه ی متافیزیک است…تمام پیج های اینستا و وبلاک رو با عشق میخونم همان عشقی که تو باهاش مینویسی..
  عاشقتم ولی تو هیچ وقت منو نمی بینی.گویا کارمای بدی بامن داری .باآرزوی پاک شدن هرچه سریعترش. دوستت دارم بینهایت.روحت میدونه چقدعاشقشم..

 38. درونم غوغاست از تابو های خوف انگیز مردم سرزمینم. قدرت شنیدن را ندارم یا دلم نمیخواد بشنوم. کاش این مارس به مردم سرزمین ام کاری نداشته باشه. ماریا جانم گاهی فکر میکنم با تک تک جمله ها اشک ریختی و این حس بمن هم منتقل شد. دوستت دارم.عالی بود

 39. خانم ناظمی من نوشته های شما رو ۴ سال دنبال میکنم و لذت می برم و بدون هیچ مقاومت ذهنی می پذیریم انگار قبلا درک کردم
  موفق باشید

 40. ماریا جانم تو درک عمیقی از جهان هستی داری بهت تبریک میگم دوستت دارم تو بهترینی

 41. خسته نباشی ماریا جان ،اینکه قوچ در کدام خانه ها فعال شده یعنی در چارت توی کدوم خانه یا خانه هاست دیگه ؟با وضعیت ظاهری چارت مشخصه و محاسبه دیگه ای نمیخواد ؟ممنونم

 42. تحلیل های ماریا همیشه عمقی و ریشه ای هست خصوصا اینکه از زوایایی پنهانی به چیدمان سیارات توجه میکنه، دیدگاهت از بطن اسطوره و از دل رمز و رازهای تحول بشری سرچشمه می‌گیرد و من کلامت را با ارتعاشی کیهانی میبینم.

 43. سلام ماریا جان عزیزم ،،مثل همیشه عالی بود و خوشحالم از اینکه باهات آشنا شدم عزیزم،،دوستت دارم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 44. سپاسگزارم مارياى عزيز ، مثل هميشه عالى و آگاه كننده ،
  با عشق براى عشق 🙏🏻❤️

 45. عالی بود ماری جان
  امیدوارم بهترین تاثیرات رو بگیریم
  من خانه ی 10 تحت تاثیر این انرژیه، حس میکنه خیلی بش احتیاج دارم
  مرسی🙏

 46. من نظر شخصی خودم رو نسبت به شما میگم؛از نظر من شما بینظیر هستی،به چند دلیل،
  مهربون ، پراز انرژی ازنوع خوب و مثبتش،کاربلد،استاد،خیرخواه،دوست داشتنی،سخت کوش،پیگیر،نازک دل،،،و زیبا.ممنون از بودنت.🥰

 47. درود و سپاس بیکران از آگاهیهای ارزشمندتون که در اختیار می گذارید
  کاملا با خصوصیات و زندگی فردی من مطابقت داشت 👌👌👌🙏🙏🙏🌷💫♥️🧡💫🌷

 48. سلام به شما
  از ماریای عزیز ممنونم بخاطر انتشار اطلاعاتی که مارو در سفر زندگی آگاه تر میکنه. بخاطر مهری که دارد سپاسگزارم.

 49. اینو دارم با تمام بخش هایی از وجودم میگم که این تونستم باهاش این نوشته رو بخونم و درک کنم،
  واقعا کامل ، واقعا سطح بالا، به شدت تکان دهنده علمی و آکادمیک و منسجم بود،
  به خودم میبالم که افتخار آشنایی با شما و سایت خوبتون رو دارم و به خودم میبالم که از دنبال کننده های شما هستم

 50. بسیار عالی و لذت بخشی بود سپاسگزارم ازتون ماریا جان ،ورود مارس به نشان آریس پر از برکت و خیر باشه برای همه ✨تا با قدرت و جسارت بیشتری خواسته هاشون را دنبال کنند✨

 51. دقیقا آلان تو همین موقعیتم :
  اغلب در زندگی مواقعی پیش می‌آید که چیزی در درون‌ ما، غره می‌کشد و می‌کوبد و ما نمی‌دانیم آن چیست..‌ چیزی که کالبد فناپذیر ما را به عملی، انجامی و برداشتن قدمی و حرکتی وادار می‌کند تا تجربه ای را رقم بزنیم.

  هدف من در این زندگی چیه؟؟؟

  من قوچم با رایزینگ لیبرا و خانه 6 فعال هست …

 52. سلام ماریا جانم
  من از دیشب تنگی نفس دارم.سنگین و بیقرارم. امروز سکوت بیست روزه م رو شکوندم. سکوتی که قاطعانه تصمیم داشتم حفظ کنم ولی نتونستم و نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی جوابی که گرفتم تلخ تر از زهر بود.
  من قوچ تو خونه ۸ و ۹ دارم. خوشه هستم با رایزینگ لئو و ماه در ماهی. ژوپیتر در خانه ۶ و مارس در خانه ۱۲ دارم
  برات روشنی آرزو دارم

 53. مگه میشه عاشق شما نبود اخه ، از وقتی پیج شما رو دیدم مسیر زندگیم رفت رو به آرامش و تسلیم خدا بودن ، عاشقتم دختر 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 54. سلام ماریای نازنین و مهربون ، ماریایی که نسبت به هم‌وطن و هم نوعش خودش بی‌تفاوت نیست، ماریایی که سرشار از عشق و انرژی مثبته، ماریایی که دوست داره و تلاش میکنه مردم ایران رو آگاه کنه.ماریایی که حاضره زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست و معتاد و … رو حمایت کنه و حتی تو خونه‌ی خودش راه بده.ماریا یه فرشته‌‌ی زمینیه که هرکسی نمیتونه درکش کنه‌.میتونم ساعتها راجع به ماریا بنویسم.اسمت چقدر قشنگ و دلنشینه.خیلی با ماریا حرف دارم.ولی میدونم وقت نداره.همینجا میگم که دوست دارم.دلم میخواد دوست صمیمی من باشی.دلم میخواد کنارت باشم.اصلا خیلی دوست دارم.پرتلاش و جسوری.عشقی‌عشق.مرسی از اینکه هستی.مرسی از خدا که تورو آفرید💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  1. سلام یسنای عزیزم و امیدوارم روزهای شادی در پیش رو داشته باشی.سپاسگزارم از همراهی ات💚🌷

 55. مثل همیشه عالی بود عزیزم. من دوقلو هستم و تحلیل شما برای نشان من خیلی جالب بود همراستا هست با چیزی که این روزها دارم دریافت میکنم .نور به قلب زیبات عشق جان. خلاصه که هرجا باشی من دنبالت میام😅 یار قشنگم از من خلاصی نداری من مریم کریمی هستم .مریم اینجا من اونجا مریم همه جا😁 دوست دارم تامام❤

 56. ممنون ماریا جان از وقت و انرژی ای که برای آگاهی بخشی میذاری
  موفق و پیروز باشی

  1. سلام‌نسرین‌عزیزم .. متشکرم که اینقدر همراه و همدل هستی و امیدوارم نوشته ها بتونه چراغی هرچند کوچک باشه در مسیر آگاهی 🌷💚💫

  1. فاطمه عزیزم ممنونم از همراهی ات و امیدوارم نوشته‌ها‌ بتونه برات مثل راهنما باشه🌷💚

 57. مثل همیشه عالی بود عزیزم. من دوقلو هستم و تحلیل شما برای نشان من خیلی جالب بود همراستا هست با چیزی که این روزها دارم دریافت میکنم .نور به قلب زیبات عشق جان. خلاصه که هرجا باشی من دنبالت میام😅 یار قشنگم از من خلاصی نداری من مریم کریمی هستم .مریم اینجا من اونجا مریم همه جا😁 دوست دارم تامام❤

  1. سلام‌مریم‌جان زیبای من.. عاشق این پیگیر بودنت هستم و خودم رو به یادم‌میاری😅..‌بلاخره هم شک نکن‌اونی که میخوای و بدست میاری🥰💚

 58. سلام ماريا جان ممنون از تحليلات
  خيلي مفيد بود من عقربم به جاي خونه ٦درچارتم خونه ٥ قوچ دارم تحليل كماندار و خوندم مرسي عزيزم

  1. سلام‌سارا جان..‌امیدوارم از این انرژی بخوبی بتونی استفاده کنی و متشکرم از اینکه همراه من هستی و حمایت میکنی💚🌷

 59. ممنونم ماری زیباااا
  مارس در نشان قوچ خانه ۱ منه و من یه کپریکورنم
  بعد از ۴ سال استاپ کاری استارت زدم😍

 60. ماریاجانم
  بسیار نیاز داشتم به شنیدن این ترانزیت، ممنونم از کلام پر عشقت 💕 براتون همیشه درخشش خواستارم 🙏🏽
  میدونید که خوشه،ماهی،عقرب هستم
  و لذت بردم از این پست و جان گرفتم 💜✨🔥

 61. واقعا خیلی خوب گفتید مدتی هست که به ادامه تحصیل در رشته پزشکی فکر میکنم ولی میگم شدنی نیست الان متوجه شدم که دقیقا شدنی،باید ادامه بدم وبه هدفم برسم،من لیلیا در آکواریس دارم نباید در سایه بمونم،لطفا راهنمایی کنید🙏🙏🙏❤

 62. سلام استادمهربان درست از روز برگشتی مرکوری دچار اشفتگی شدید شدم حتی معرفت چند نفر پر ادعا ثابت شد که پوچه کار دادگاهی هم تنجام نشد و مارس وارد قوچ شد چون ماه در یک درجه قوچ به یکباره سلول های مغز و کف سر و رگها به حد انفجار رسید بعد سه روز اروم شدم و وبلاگ رو مرور میکنم رایزنگ دوقلو و ماه در قوچ کار دستم داد

 63. سلام استادمهربان درست از روز برگشتی مرکوری دچار اشفتگی شدید شدم حتی معرفت چند نفر پر ادعا ثابت شد که پوچه کار دادگاهی هم تنجام نشد و مارس وارد قوچ شد چون ماه در یک درجه قوچ به یکباره سلول های مغز و کف سر و رگها به حد انفجار رسید بعد سه روز اروم شدم و وبلاگ رو مرور میکنم رایزنگ دوقلو و ماه در قوچ کار دستم داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *